Bingo Szpakowskiego - znakomite zakłady specjalne od Betfan

Ocena 5.00/3 głosy
Bingo Szpakowskiego - znakomite zakłady specjalne od Betfan

Dziś wieczorem oczy wszystkich fanów piłkarskich będą zwrócone na Sewillę, gdzie Belgowie zagrają z Portugalią o awans do ćwierćfinału Euro 2021. Z tej okazji znakomity rynek zakładów specjalnych czeka na Was na stronie legalnego bukmachera Betfan.


Obstawiaj mecz Belgia - Portugalia w Betfan

Starcie Belgów z Portugalczykami to bez dwóch zdań jedna z najciekawszych par na tym etapie rozgrywek. Zarówno eksperci, jak również legalni bukmacherzy uważają, że oba zespoły stać nawet na dojście do wielkiego finału na Wembley, niestety jeden z nich pożegna się z Euro 2021 już dziś.

Jak zwykle legalny bukmacher Betfan przygotował dla swoich klientów mnóstwo atrakcji na tę okoliczność. Gracze posiadający aktywne konto w tym serwisie otrzymają do ręki nie tylko bogatą ofertę kursów 1X2, specjalny bonus na mecz Belgia - Portugalia, ale również to z czego Betfan słynie najbardziej, czyli doskonałe zakłady specjalne na ten pojedynek.  

Bingo Szpakowskiego - co dziś powie słynny komentator?

Dariusz Szpakowski słynie z kwiecistego języka i od lat kojarzy się widzom Telewizji Polskiej z najważniejszymi wydarzeniami sportowymi. Coraz częściej przytrafiają mu się jednak wstydliwe wpadki, zaś plotka głosi, że trwające właśnie Euro 2021 będzie jego pożegnaniem ze stanowiskiem komentatorskim.

Właśnie duet Szpakowski - Juskowiak będzie komentował dzisiejsze starcie Belgów z Portugalczykami, zaś ten fakt postanowili wykorzystać analitycy legalnego bukmachera Betfan. W ten sposób powstał znakomity rynek zakładów specjalnych nazwany Bingo Szpakowskiego. Trzeba przyznać, że kilka propozycji wydaje się bardzo prawdopodobnych!

 • Szpakowski przekręci nazwisko Alderweireld - kurs 1.40
 • Powie “okazja” min. 15 razy - kurs 1.50
 • Powie “aj, było groźnie” - kurs 1.80
 • Powie “idzie na obieg” - kurs 2.20
 • Powie “z pominięciem drugiej linii” - kurs 2.70
 • Powie “przytomne rozciągnięcie” - kurs 3.00

Dołącz do Betfan i zgarnij trzy bonusy powitalne z okazji Euro 2021

Legalni bukmacherzy robią co w ich mocy, aby zachęcić graczy do rejestracji konto w ich serwisie w trakcie Euro 2021. Nie inaczej dzieje się w przypadku bukmachera Betfan, który na czas turnieju zaproponował nowym klientom jeszcze atrakcyjniejszy bonus powitalny. Wystarczy bowiem zarejestrować nowe konto gracza z wykorzystaniem naszego kodu promocyjnego o treści SPRYCIARZ, a błyskawicznie na koncie pojawi się pakiet na start, w którego skład wejdą:

 • Zakład bez ryzyka 600 zł
 • Betfan bonus 100% od drugiego depozytu 1000 zł
 • Freebet bonus 50 zł

Ta ostatnia promocja jest całkowicie darmowa i nie trzeba nawet wpłacać pierwszego depozytu, natomiast należy pamiętać, że freebet bonus można zgarnąć jedynie do 31 lipca. Więcej informacji o tym pakiecie bonusów powitalnych znajduje się na oficjalnej stronie legalnego bukmachera Betfan.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/pilka-nozna/euro-2021/bingo-szpakowskiego-znakomite-zaklady-specjalne-od-betfan-n1106

Oceń ten tekst

Podobne artykuły