Czy Lewandowski strzeli gola na Euro 2021? Sprawdź kursy od bukmachera forBET.

Ocena 5.00/1 głos
Czy Lewandowski strzeli gola na Euro 2021? Sprawdź kursy od bukmachera forBET.

Powiedzieć, że występ przeciwko Słowakom na inaugurację Euro 2021 nie był najlepszym w wykonaniu Roberta Lewandowskiego to nic nie powiedzieć. Natychmiast rozgorzała dyskusja na tema tego, czy kapitanowi Reprezentacji Polski uda się strzelić jakiegokolwiek gola na turnieju. Nowe światło na tą sprawę postanowili rzucić analitycy bukmachera forBET.

Słowacy powstrzymali Lewandowskiego

Polscy kibice wiele obiecywali sobie po inauguracyjnym występie Biało-Czerwonych przeciwko Słowacji na inaugurację Euro 2021. Tymczasem, jak to zazwyczaj bywało rzeczywistość błyskawicznie zweryfikowała nasze plany i zanim turniej na dobre się rozpoczął, to dla nas już się właściwie zakończył.

Z przykrością należy przyznać, że jednym ze słabszych aktorów poniedziałkowego meczu był as Bayernu Robert Lewandowski. Naszemu kapitanowi z pewnością nie pomógł fakt, że był osamotniony w ataku, natomiast sam Lewy również nie zrobił nic, żeby można było mu wystawić pozytywne noty po tym spotkaniu.

Obok takiego wydarzenia obojętnie nie mogli przejść analitycy zatrudnieni przez legalnych bukmacherów, którzy błyskawicznie zaprezentowali ciekawe rynki zakładów dotyczące dalszych losów Polaków i samego Lewego. Bardzo przypadła nam do gustu chociażby oferta od legalnego bukmachera forBET.

Obstawiaj w forBET gole Lewego na Euro 2021

Powróciły koszmary z poprzednich wielkich turniejów. Robert Lewandowski w meczu ze Słowacją znów został nakryty czapką przez defensorów rywala, zaś jego obecność na placu gry była praktycznie niezauważalna. To sprawiło, że na naszego kapitana spadła lawina krytyki, zaś oddsmakerzy bukmachera forBET zastanawiają się, jak zareaguje na nią najlepszy ponoć piłkarz świata.

Ich zdaniem kwestia tego, czy Lewy w ogóle trafi do siatki na Euro 2021 to klasyczna sytuacja fifty-fifty. Zarówno za opcję TAK, jak i NIE bukmacher płaci po kursie 1.85, a nam pozostaje jedynie mieć nadzieję, że naszemu kapitanowi dopisze nieco więcej szczęścia w dalszej fazie turnieju.

A może krytyka jaka spadła na Lewego podziała na niego tak mobilizująco, że w dalszej części turnieju będzie imponował skutecznością i strzeli 3 lub więcej goli? Obstawiając taki scenariusz w forBET można pomnożyć swoje środki po kursie 10.00.

Istnieje również pesymistyczny scenariusz, według którego nasz kapitan będzie tak sfrustrowany postawą swoją i swoich kolegów, że w którymś z meczów puszczą mu nerwy i wyleci z boiska z czerwoną kartką. Taką ewentualność analitycy bukmachera forBET wycenili po kursie 30.00.

Dołącz do forBET i zgarnij cztery bonusy powitalne

Wciąż nie jest za późno, aby dołączyć grona klientów legalnego bukmachera forBET i cieszyć się atrakcyjnym pakietem bonusów powitalnych z okazji Euro 2021. Wszystko o czym należy pamiętać podczas rejestracji nowego konta gracza w forBET to wykorzystanie naszego kodu promocyjnego o treści SPRYCIARZ i wpisanie go w odpowiednie pole formularza.

Automatycznie po spełnieniu tego warunku na koncie gracza pojawią się:

  • forBET bonus 100% od pierwszego depozytu 2050 zł
  • Bonus MaxiZysk od drugiego depozytu 200 zł
  • Zakład bez ryzyka 100 zł
  • 14 dni gry bez podatku w forBET

Więcej informacji o tym pakiecie bonusów powitalnych dla nowych graczy znajduje się na oficjalnej stronie legalnego bukmachera forBET.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/pilka-nozna/euro-2021/czy-lewandowski-strzeli-gola-na-euro-2021-sprawdz-kursy-od-bukmachera-forbet-n1100

Oceń ten tekst

Podobne artykuły