Wielka szansa Atletico

Ocena 5.00/1 głos

Real Madryt (prawie) na łopatkach – po rewelacyjnym 2:0 w pierwszym meczu, piłkarze Diego Simeone są o krok od wyeliminowania wielkiego rywala z rozgrywek o Puchar Króla.

Copa del Rey, Real Madryt – Atletico Madryt, czwartek, 15 stycznia 2015, godz. 20.00

„Królewscy” nie tylko przechodzili w ubiegłym tygodniu mały kryzys formy (przegrali też w lidze z Valencią), ale nieco zlekceważyli pierwszy mecz pojedynku z Atletico. Cristiano Ronaldo, zdobywca „Złotej Piłki” wyszedł na boisko dopiero w drugiej połowie i zdołał już odwrócić losów spotkania.

Real powrócił już na właściwe tory, wygrywając w ostatni weekend 3:0 z Espanyolem, choć przyszło mu kończyć spotkanie w dziesiątkę, po czerwonej kartce Centrao. Mógł też zobaczyć instruktaż, w jaki sposób strzelić 3 bramki obronie Atletico – piłkarzy Diego Simeone w szlagierze Primera Division 3:1 rozmontowała Barcelona.

Atletico, które w zeszłym sezonie „pogodziło” gigantów i dość nieoczekiwanie wygrało mistrzostwo Hiszpanii, niezmiernie rzadko przegrywa mecze różnicą 3 goli. W tym sezonie jeszcze się to nie wydarzyło. Na dodatek, ostatnio ewidentnie ma patent na Galacticos – wszystkie trzy ostatnie spotkania tych drużyn zakończyły się wygraną zespołu Simeone.

W rewanżu na Santiago Bernabeu należy spodziewać się ataków Realu i autobusu w bramce gości, którzy będą czekali na okazję do kontry – strzelenie gola w meczu wyjazdowym może przesądzić o losach tej rywalizacji. Real na pewno zagra z wszystkimi gwiazdami i pełnym zaangażowaniem, ale czy to wystarczy?

Ciekawe kursy w bukmacher:

Wynik/Obie drużyny strzelą – Real/Nie – 2.70

Zakwalifikuje się – Real Madryt – 3.60

Dokładny wynik po 90 minutach – 2:0 – 8.00

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/pilka-nozna/hiszpania/puchar-hiszpanii/wielka-szansa-atletico-n214

Oceń ten tekst

Podobne artykuły