Zakład na żywo bez ryzyka 10€ na Arsenal v Bayern

Ocena 5.00/1 głos

Dzisiaj, we wtorek 20. października, Arsenal zmierzy się z Bayernem Monachium w meczu Ligi Mistrzów i aby zwiększyć emocje, bukmacher oferuje fantastyczny zakład na żywo.

Postaw zakład przedmeczowy na mecz Arsenal v Bayern Monachium, a otrzymasz od bukmachera zakład bez ryzyka na żywo z taką samą stawką (aż do 10€) na ten wielki mecz. 

Aby zakwalifikować się do otrzymania zakładu bez ryzyka na żywo, po prostu postaw zakład przed rozpoczęciem meczu, a następnie kiedy mecz już się rozpocznie, postaw kolejny zakład na dowolny z rynków na żywo.

Jeżeli Twój PIERWSZY zakład na żywo przegra, to bukmacher zwróci Ci tą stawkę, aż do wartości Twojego największego zakładu przedmeczowego (maksimum zwrotu 10€). Jeżeli na tym samym kuponie zostanie umieszczona więcej niż jedna selekcja na żywo, to zakład bez ryzyka będzie miał zastosowanie dla pierwszego zakładu na kuponie.

Wszystkie zakłady muszą zostać postawione i zapłacone w zwykły sposób. Jakiekolwiek zakłady, które zostały częściowo lub w całości zamknięte za pomocą opcji Zamknij zakład nie liczą się do tej oferty.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/pilka-nozna/liga-mistrzow/zaklad-na-zywo-bez-ryzyka-10-na-arsenal-v-bayern-n288

Oceń ten tekst

Podobne artykuły