March Mayhem w - bonus 60 pln

Ocena 5.00/1 głos
March Mayhem w  - bonus 60 pln

Marzec to prawdziwie szalony miesiąc w świecie piłki – w decydującą fazę wchodzą nie tylko rozgrywki ligowe, ale także europejskie puchary.

Na sportowe emocje można liczyć niemal każdego dnia, co oznacza, że niemal codziennie pojawia się szansa na sporą wygraną! Z takiego założenia wyszedł bukmacher, który przygotował iście wybuchową ofertę MARCH MAYHEM, która pozwoli Ci wycisnąć z marca to, co najlepsze.

Jak odebrać bonus?

Zasady gry są proste i nastawione na spory zarobek:

  1. Zakładasz konto/logujesz się, wnosisz zakład za 60 złotych na wybrany przez siebie mecz.
  2. bukmacher wyśle Ci kolejne sześć dych do wykorzystania na inne spotkanie po kursie minimum 4.00.
  3. Jak wejdzie – gratulacje, wygrywasz. Nie wejdzie? bukmacher za tydzień raz jeszcze wyśle Ci 60 złotych. I tak co tydzień, aż na dobre przywitamy wiosnę.

Swoją przygodę z MARCH MAYHEM możesz zacząć już dziś, wnosząc zakład na zwycięstwo OGC Nice z Caen, a 60 złotych od bukmachera wykorzystać na postawienie na hattrick Pierre-Emericka Aubameyanga w sobotnim starciu Borussii Dortmund z Herthą Berlin. Kurs na trzy gole rozpędzonego napastnika BVB wynosi aż 15.00, co sprawia, że sześć dyszek prezentu od bukmachera możesz zamienić na… prawie okrągły tysiąc! Wyobraźnia działa? To dobrze!

#totolotek-advert-milenium#

OGC Nice, kopciuszek francuskiej Ligue 1, ani myśli odpuszczać swojego snu o mistrzostwie. Co prawda zespół Luciena Favre spadł na trzecie miejsce w tabeli, jednak do prowadzącego AS Monaco traci tylko trzy oczka, co oznacza, że wystarczy jedno potknięcie klubu z Księstwa, by zrobiło się naprawdę gorąco. W nadchodzącej kolejce ekipa z Nicei stoi przed dobrą szansą, by wywrzeć presję na swoich rywalach, którzy mogą nie być gotowi na sto procent, a wszystko przez Ligę Mistrzów. Paris Saint-Germain będzie musiało pozbierać się po okrutnym laniu, jakie zebrało od Barcelony, która po heroicznym boju wyeliminowało mistrza Francji, zaś AS Monaco myślami z pewnością jest przy rewanżowym starciu z Manchesterem City. Istnieje więc szansa, że któraś z tych drużyn może się wyłożyć, a właśnie na tego typu niespodzianki czeka OGC Nice. Tym razem podopieczni Favre zmierzą się u siebie z zajmującym czternaste miejsce w tabeli Caen i jeżeli chcą myśleć o mistrzostwie, to muszą zdobyć tu trzy punkty.

Stawiając na OGC Nice, automatycznie otrzymasz od bukmacher 60 złotych w ramach promocji MARCH MAYHEM, które możesz postawić na hattricka Aubameyanga w starciu z Herthą Berlin. Kurs 15.00 sam w sobie jest bardzo kuszący, a jeżeli dołożymy do tego piekielną formę nie tylko Borussii Dortmund, ale przede wszystkim Gabończyka, to wygląda on na niezwykle kuszący. Auba w pojedynkę wprowadził BVB do ćwierćfinału Ligi Mistrzów, strzelając hattricka Benfice, a do tego w dwóch ostatnich ligowych starciach dołożył cztery trafienia! Czyli jeżeli podtrzyma swoją formę strzelecką przeciwko Herthcie, z 60 złotych wniesionych przy założeniu konta „wyjmiesz” 960 złotych!

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/pilka-nozna/march-mayhem-w--bonus-60-pln-n427

Oceń ten tekst

Podobne artykuły