Bonusy od legalnych bukmacherów na mecz Anglia - Polska

Ocena 5.00/1 głos
Bonusy od legalnych bukmacherów na mecz Anglia - Polska

W środowy wieczór oczy wszystkich kibiców w Polsce będą zwrócone na londyński stadion Wembley, gdzie Biało-Czerwoni staną naprzeciw Anglikom w swoim trzecim meczu eliminacji do MŚ w 2022 roku.

To spotkanie będzie z pewnością cieszyło się również olbrzymią popularnością wśród typerów, dlatego postanowiliśmy sprawdzić, jakie niespodzianki przygotowali z tej okazji dla swoich klientów legalni bukmacherzy w naszym kraju.

Oto bonusy na mecz Anglia - Polska od legalnych bukmacherów.

  1. Bukmacher Betfan - bonus na mecz Anglia - Polska
  2. Darmowy freebet bonus na mecz Anglia - Polska od TOTALbet
  3. Bonus 100 zł na mecz Anglia - Polska od STS
  4. eWinner rozdaje bonusy za gola Polaków na Wembley
  5. Darmowy bonus 500 zł na mecz Anglia - Polska od LV Bet

Bukmacher Betfan - bonus na mecz Anglia - Polska

Ciekawa promocja na mecz Anglia - Polska czeka na wszystkich klientów legalnego bukmachera Betfan. Jej zasady są bajecznie proste.

Aby mieć szansę na darmowe środki bonusowe należy zalogować się na swoje konto gracza (lub zarejestrować nowe, jeśli jeszcze takiego nie posiadacie) i do 31 marca do godz. 20:45 postawić na zwycięstwo Polaków na Wembley.

Betfan bonus na Anglia-Polska

Może to być pojedynczy zakład single, a może to być jeden z wielu typów na wielokrotnym kuponie AKO. Należy jednak pamiętać, że stawka takiego kuponu musi wynieść dokładnie 49 zł.

Nawet jeśli Polakom nie uda się zgarnąć kompletu punktów na Wembley to i tak nie oznacza, że Betfan pozostawi swoich klientów z pustymi rękami. Bukmacher rozliczy zakłady na triumf Biało-Czerwonych jako zwycięskie, jeśli podopieczni Paulo Sousy wygrają lub zremisują to spotkanie!

Dzięki promocji od bukmachera Betfan hasło zwycięski remis na Wembley nabiera podwójnego znaczenia.

Darmowy freebet bonus na mecz Anglia - Polska od TOTALbet

Na darmowe środki z okazji tego meczu mogą również liczyć klienci legalnego bukmachera TOTALbet. Aby zgarnąć bonus gracz musi spełnić następujące warunki promocji.

Wystarczy zalogować się na swoje konto gracza w TOTALbet i w dniach 29-31 marca obstawić wielokrotny kupon AKO z min. 4 typami, z których co najmniej 1 dotyczy meczów eliminacji MŚ 2022.

TOTALbet bonus na Anglia-Polska

Kurs żadnego z typów na kuponie nie powinien być niższy od 1.20, zaś stawka min. kuponu to 100 zł.

Po spełnieniu tych warunków, niezależnie od wyników na kuponie na koncie gracza pojawi się darmowy freebet bonus 25 zł, za który będzie mógł obstawić dowolne zdarzenie z oferty zakładów bukmachera TOTALbet.

Bonus 100 zł na mecz Anglia - Polska od STS

Na wysokości zadania stanął jak zwykle oficjalny sponsor piłkarskiej Reprezentacji Polski, czyli bukmacher STS. Każdy klient tego legalnego serwisu może zgarnąć nie jeden, ale aż dwa darmowe bonusy na mecz Anglia - Polska.

Zasady są następujące. W dniu meczu Anglia - Polska, tj. w środę 31 marca odwiedź naziemny punkt bukmachera STS i postaw wielokrotny kupon AKO, na którym przynajmniej jeden typ będzie dotyczył meczu na Wembley.

STS bonus na Anglia-Polska

Jeśli zagrasz za 29 zł i przegrasz, wówczas w mgnieniu oka otrzymasz bonus 15 zł, natomiast jeśli stawka na kuponie będzie wynosiła 99 zł i kupon okaże się przegrany, to bukmacher zwróci Ci aż 50 zł.

Każdy klient bukmachera STS może skorzystać z tej promocji dwa razy, a zatem jak łatwo policzyć maksymalna wartość darmowych środków do zgarnięcia to aż 100 zł.

eWinner rozdaje bonusy za gola Polaków na Wembley

Na darmowe środki bonusowe z okazji meczu Anglia - Polska mogą również liczyć klienci legalnego bukmachera eWinner. Regulamin tego bonusu nie należy do przesadnie skomplikowanych.

Aby zgarnąć darmowy bonus należy we wtorek lub w środę (30-31 marca) postawić dowolny wielokrotny kupon AKO w eWinner. Stawka kuponu powinna wynieść dokładnie 49 zł, na kuponie powinny znaleźć się co najmniej 2 typy, zaś min. kurs łączny nie powinien być niższy od 2.50.

eWInner bonus na Anglia-Polska

Automatycznie po spełnieniu tego warunku gracz otrzyma darmowy freebet bonus 25 zł, za który w ciągu 24 godzin będzie mógł obstawić dowolne wydarzenie z oferty zakładów eWinner na aplikacji mobilnej (kurs min. 1.50, zaś maksymalny 10.00).

To nie koniec niespodzianek od eWinner. W ramach tej samej promocji bukmacher podaruje każdemu klientowi kolejny freebet bonus 25 zł, zaś żeby tak się stało Polacy muszą strzelić bramkę na Wembley. Łącznie dzięki tej promocji można zgarnąć aż 50 zł darmowych środków bonusowych.

Darmowy bonus 500 zł na mecz Anglia - Polska od LV Bet

Aż na 500 zł darmowych środków bonusowych może liczyć każdy klient legalnego bukmachera LV Bet, który ma już za sobą pierwszy depozyt w tym serwisie.

Wystarczy, że w dniach 30-31 marca gracz wpłaci kolejny depozyt w LV Bet na kwotę min. 25 zł, a bukmacher błyskawicznie podwoi kwotę depozytu.

LVBET bonus na Anglia-Polska

Maksymalna wartość darmowych środków bonusowych do zgarnięcia w ramach tej promocji to 500 zł, zaś gracz musi wykorzystać bonus JEDNORAZOWO na wielokrotnym kuponie AKO z min. 3 typami, kursem min. każdego z nich 1.25 oraz min. kursem łącznym całego kuponu 2.50.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/pilka-nozna/mistrzostwa-swiata-2022/bonusy-mecz-anglia-polska-n1066

Oceń ten tekst

Podobne artykuły