Lech vs Bruk-Bet 15 PLN w Zakładzie Bez Ryzyka w

Ocena 5.00/1 głos

Po dwóch miesiącach zimowej przerwy wraca LOTTO Ekstraklasa i z tej okazji Totolotek rusza z nową, czterotygodniową inicjatywą skrojoną pod kibiców polskich drużyn! W każdym tygodniu 50 nowych użytkowników, którzy jako pierwsi postawią zakład na któryś z meczów Ekstraklasy za minimum 75 PLN, otrzymają voucher, pozwalający im zamówić koszulkę swojego ulubionego zespołu z polskiej ligi. A co z tymi, którzy nie załapią się do pięćdziesiątki? Reszta dostanie 15 PLN w Zakładzie Bez Ryzyka na mecz Ekstraklasy na żywo.

Chcesz skorzystać z nowej akcji promocyjnej Totolotek i jesteś kibicem Lecha Poznań bądź Bruk-Bet Niecieczy? Czemu więc nie postawić na to spotkanie i kolejnych meczów swojej ulubionej ekipy oglądać w koszulce piłkarskiej.

Choć po rundzie jesiennej to zespół z Niecieczy znajduje się wyżej w tabeli od Lecha Poznań, za faworyta należy uznać Kolejorza. Lechici po kiepskim, by nie powiedzieć bardzo słabym, początku sezonu, od końca października zaczęli regularnie punktować. Z siedmiu rozegranych meczów drużyna Nenada Bjelicy wygrała pięć, przez co z dolnych rejonów tabeli awansowała na piątą pozycję w LOTTO Ekstraklasie i do swojego piątkowego rywala traci tylko jedno „oczko”.

Popularne Słoniki prowadzone przez Czesława Michniewicza są jedną z największych pozytywnych niespodzianek sezonu 2016/17 i gdyby nie dwie grudniowe porażki z Zagłębiem Lubin i Górnikiem Łęczna, to Termalica zajmowałaby wyższe od czwartego miejsce. Mimo wszystko jest to ekipa, która w pierwszej rundzie w starciach z czołową trójką zdobyła aż siedem punktów. Piłkarze z Niecieczy wygrali na wyjeździe z Lechą Gdańsk i u siebie z Legią Warszawa, a do tego dołożyli remis z Jagiellonią Białystok. Całkiem nie najgorzej.

Jeżeli chodzi o sytuację kadrową, to w Poznaniu muszą być zadowoleni z tego, że mimo wielu ofert w klubie udało się zatrzymać Dawida Kownackiego, Tomasza Kędziorę oraz Tamasa Kadara. Włodarze już dawno pogodzili się z odejściem Paulusa Arajuuriego, który postanowił nie przedłużać umowy z polskim zespołem i kontynuować swoją karierę w Brondby. Okres przygotowawczy pokazał, że w świetnej formie znajduje się Darko Jevtić, który błyszczał jeszcze jesienią. Szwajcar w pierwszej rundzie strzelił cztery bramki, czyli tyle samo, co Kownacki i o sześć mniej niż najlepszy strzelec drużyny – Marcin Robak. To właśnie ta trójka będzie odpowiedzialna za strzelanie bramek przy Bułgarskiej w piątek. Kurs na zwycięstwo Lecha? 1.65.

Jeżeli chodzi o Bruk-Bet Termalicę Niecieczę, to zimą obyło się bez większych ruchów transferowych, co oznacza, że trener Michniewicz może liczyć na tych piłkarzy, co jesienią. Szczególnie groźny jest Vladislavs Gutkovskis, autor sześciu bramek w LOTTO Ekstraklasie. Pogrążył on Lechię w Gdańsku i teraz z pewnością chciałby wygrać z Lechem w Poznaniu. Kurs na triumf Słoników jest bardzo ciekawy i pozwoli pomnożyć zainwestowaną stawkę pięciokrotnie!

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/pilka-nozna/polska/ekstraklasa/lech-vs-bruk-bet-15-pln-w-zakladzie-bez-ryzyka-w-n415

Oceń ten tekst

Podobne artykuły