Promocja noworoczna w

Ocena 5.00/1 głos
Promocja noworoczna w

W Nowy Rok jedni odsypiają sylwestrowe szaleństwa, inni skrzętnie spisują noworoczne postanowienia. Ale bez względu na to, czy będąc w szampańskim humorze postawisz na 'nie tę' drużynę, czy też w nadchodzącym roku podejmiesz pierwsze kroki w typowaniu południowokoreańskiej 2. ligi kobiecej koszykówki - w bukmacher na pierwszym zakładzie w Nowym Roku możesz tylko zyskać!

Postaw na co tylko chcesz i wygraj - albo odbierz bonus w wysokości 100% przegranej stawki aż do 100 zł!

Jak to zrobić?

 1. Postaw dowolny zakład między Nowym Rokiem, a 10 stycznia 2016 r.
 2. Jeśli Twój pierwszy zakład okaże się wygrany - ciesz się z dobrego początku roku!
 3. Jeśli Twój pierwszy zakład okaże się przegrany - napisz na adres info-pl@bukmacher.com w ciągu doby od rozliczenia kuponu, a bukmacher w ciągu 48 godzin dopisze do Twojego konta bonus w wysokości 100% przegranej stawki (maksymalna kwota bonusu to 100 zł).

Przejdź do bukmacher

Warunki promocji:

 1. Postaw dowolny zakład między 00:01 w piątek 1 stycznia a 23:59 w niedzielę 10 stycznia 2016 r.
 2. Jeśli pierwszy postawiony przez Ciebie w tym czasie zakład w całości rozliczony jako przegrany, otrzymasz od nas bonus w wysokości 100% postawionej stawki. Maksymalna kwota bonusu to 100 PLN.
 3. Aby otrzymać bonus napisz do Działu Obsługo Klienta na adres info-pl@bukmacher.com w ciągu 24 godzin od rozliczenia kuponu. W mailu podaj numer przegranego zakładu, a my dopiszemy odpowiednią kwotę do konta gracza w ciągu 48 godzin.
 4. Przed wypłatą kwotę bonusu należy w ciągu 30 dni od jego otrzymania obrócić 10x po kursie 1.50 lub wyższym, stawiając min. 10 kuponów. Zakłady akumulowane zawierające kursy składowe niższe niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu. Zakłady kasynowe nie będą wliczane do wymaganego obrotu.
 5. Bonus nie łączy się z innymi promocjami (z wyjątkiem bonusów związanych ze zbieraniem punktów Oring). Oznacza to, że bonus nie przysługuje, jeśli w momencie stawiania zakładu na koncie gracza jest aktywna jakakolwiek wcześniejsza oferta bonusowa.
 6. Promocja obejmuje wyłącznie pierwszy postawiony w podanym czasie zakład sportowy, jeśli zostanie on rozliczony jako przegrany. Zwrot stawki nie przysługuje, jeśli pierwszy postawiony zakład lub część jego stawki zostanie rozliczona jako wygrana lub zwrócona ani dla żadnego kolejnego zakładu, jeśli pierwszy zakład nie spełnia któregokolwiek z warunków promocji
 7. bukmacher zastrzega sobie prawo do odmówienia przyznania bonusu, jak również do weryfikacji użytkownika, jeśli uzna to za niezbędne.
 8. Bonus dostępny wyłącznie raz dla każdego zakładu/ konta/ członka rodziny/ domostwa/ IP.
 9. bukmacher zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie lub, w przypadku, gdy istnieje podejrzenie nadużycia promocji, do zablokowania konta gracza (i zamrożenia środków finansowych) ze skutkiem natychmiastowym.
 10. bukmacher zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji według własnego uznania, bez wcześniejszego powiadomienia.
 11. Oprócz powyższych zasad, nadal obowiązują Ogólne Warunki oraz Regulamin korzystania z serwisu bukmacher.
 12. Promocja dostępna jest wyłącznie dla obywateli Polski.
Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/pilka-nozna/promocja-noworoczna-w-n311

Oceń ten tekst

Podobne artykuły