Codziennie 100 euro w ecoPayz

Ocena 4.33/3 głosy
Codziennie 100 euro w ecoPayz

Na zakończenie 2020 roku ecoPayz ma dla swoich użytkowników nową promocję z nagrodami.

Przez 21 dni ecoPayz codziennie będzie ogłaszać zwycięzców!

Globalny pośrednik w płatnościach online chce podziękować za swoim użytkownikom za nieustanne wsparcie – dlatego ogłasza tradycyjną promocję na koniec roku, w której codziennie każdy może wygrać nagrodę pieniężną!

Przez 21 dni grudnia ecoPayz będzie codziennie rozdawać nagrody pieniężne w wysokości 500 €, a każdy z 5 szczęśliwych zwycięzców wygra 100 €.

Jak wziąć udział w promocji ecoPayz?

Aby wziąć udział, wystarczy użyć konta ecoAccount
Zasil swoje konto ecoAccount (kwotą min. 25 €) dowolnego dnia między 1 a 21 grudnia, a automatycznie weźmiesz udział w losowaniu nagród w dniu zasilenia. To proste!

Zwiększ swoje szanse
Za każde zasilenie kwotą co najmniej 25 € otrzymasz jeden los w loterii, która odbywa się danego dnia. Jeśli jednak zasilisz konto i dokonasz zakupu (za min. 25 €) u sprzedawcy ecoPayz, otrzymasz dodatkowy los za każde zasilenie i/lub zakup i tym samym zwiększysz swoje szanse na wygraną. Im więcej zasileń i zakupów dokonasz, tym więcej losów otrzymasz!

Sprawdź, czy jesteś zwycięzcą
Obserwuj nas w mediach społecznościowych i codziennie sprawdzaj, czy udało Ci się wygrać! 

Aby zapewnić sobie udział w losowaniu, wystarczy zasilić swoje konto ecoAccount i dokonać zakupu u sprzedawcy ecoPayz (za min. 25 €), by otrzymać dodatkowy los w losowaniu między 1 a 21 grudnia.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/platnosci/promocja-100-euro-w-ecopayz-n1052

Oceń ten tekst

Podobne artykuły