Czy Iga Świątek wygra French Open? Sprawdź zakłady specjalne od Betfan.

Ocena 3.00/2 głosy
Czy Iga Świątek wygra French Open? Sprawdź zakłady specjalne od Betfan.

Turniej na kortach Rolanda Garrosa w Paryżu wchodzi właśnie w decydującą fazę. Już dziś wieczorem Iga Świątek zagra swój mecz w ramach 1/8 finału, zaś najlepsi legalni bukmacherzy zastanawiają się, czy Polka jest w stanie wygrać w stolicy Francji. Swoją ofertę zakładów specjalnych przedstawił właśnie bukmacher Betfan.


Czas ostatecznych rozstrzygnięć w Paryżu

Przed nami decydujący tydzień zmagań w trakcie tegorocznego wielkoszlemowego turnieju French Open na kortach w Paryżu. W ciągu kilku kolejnych dni najlepsze rakiety świata będą walczyły nie tylko o punkty do rankingu, ale i o nagrody pieniężne z gigantycznej puli nagród, która w tym roku wynosi blisko 35 milionów euro!!!

Sprawdź, dlaczego warto obstawiać w Betfan

Jak zwykle bogata oferta zakładów na to wydarzenie czeka na Was na stronie legalnego bukmachera Betfan, u którego obstawicie nie tylko wyniki i wydarzenia w trakcie poszczególnych meczów turnieju, ale i sporo ciekawych zakładów specjalnych.

Zakłady specjalne od Betfan to zresztą jeden ze znaków rozpoznawczych tego tego legalnego bukmachera. Analitycy zatrudnieni przez ten serwis wykazują się zazwyczaj sporą kreatywnością, dlatego klienci Betfan nie mogą narzekać na nudę. Tak dzieje się również tym razem, w przypadku zakładów specjalnych dotyczących występu Igi Świątek w Paryżu.

Czy Iga Świątek wygra w Paryżu? Obstawiaj w Betfan!

Młoda Polka jeszcze przed rozpoczęciem rywalizacji w Paryżu była przez legalnych bukmacherów wymieniana wśród głównych kandydatek do ostatecznego triumfu w turnieju singlowym pań, a pierwszy tydzień zmagań na kortach Rolanda Garrosa jedynie potwierdził jej znakomitą formę.

Świątek wygrała gładko trzy mecze, w żadnym z nich nie straciła nawet seta i bez problemu zameldowała się w 1/8 finału. Mało tego! Polka od kilkunastu tygodni fenomenalnie spisuje się na mączce, gdzie aż 16/18 poprzednich spotkań zakończyło się jej triumfem w stosunku 2:0!!!

Czy może zatem dziwić fakt, że analitycy bukmachera Betfan to właśnie w niej upatrują głównego faworyta do ostatecznego triumfu? Za jej zwycięstwo w Paryżu Betfan płaci po kursie 2.00, a gdybyście chcieli obstawić jej triumf w całym turnieju bez straty choćby seta, wówczas bukmacher pomnoży Wasz depozyt po kursie 5.50.

Dołącz do Betfan i obstaw triumf Świątek w Paryżu bez ryzyka

Nie masz jeszcze konta w Betfan? Wbrew pozorom to bardzo dobra informacja!!! Wystarczy bowiem, że zarejestrujesz nowego konto gracza na stronie tego bukmachera, a w ramach promocji powitalnej dla nowych graczy będziesz mógł obstawić triumf Świątek w Paryżu bez ryzyka utraty własnych środków, a w przypadku porażki całość stawki wróci na Twoje konto jako cashback bonus!

Każdy gracz, który w trakcie rejestracji wpisze nasz specjalny kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza otrzyma gwarantowany pakiet promocji na start:

  • Cashback bonus Betfan 600 zł za pierwszy przegrany kupon
  • Bonus 100% od drugiego depozytu 1000 zł

Więcej informacji o bonusie powitalnym oraz pozostałych promocjach okolicznościowych dla stałych graczy znajduje się na oficjalnej stronie legalnego bukmachera Betfan.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/tenis/french-open/czy-iga-swiatek-wygra-french-open-sprawdz-zaklady-specjalne-od-betfan-n1096

Oceń ten tekst

Podobne artykuły