Bukmacherzy Betclic i Expekt z polską licencją?

Ocena 4.67/6 głosów
Odbieram bonus! Idź do Betclic

Wykorzystaj super bonus Betclic!

Wiele osób czekało na tę wiadomość. Wielki powrót jest już bardzo blisko.

Wszystko wskazuje na to, że znane marki Betclic i Expekt już niebawem powrócą legalnie do Polski. Bliźniaczy bukmacherzy należący do francuskiej firmy hazardowej Betclic Everest Limited prawdopodobnie będą dostępni dla graczy w Polsce.

W dniu 1 października 2018 roku na stronie Ministerstwa Finansów pojawił się wpis informujący o przyznaniu poskiej licencji na urządzanie zakładów wzajmenych w internecie maltańskiej spółce BEM Operations Limited, która w Polsce działa poprzez wrocławską firmę Pejot 1 Sp. z o.o.

BEM Operations Limited z siedzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Sokolnicza 5 lok. 19, 53-676 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.

źródło finanse.mf.gov.pl

Jak to ma się do znanych polskim graczom bukmacherów? Spółka BEM Operations Limited jest w pełni kontrolowana przez światowego potentata Betclic-Everest Group. To właśnie poprzez tę spółkę Betclic w Portugalii uzyskał licencję na zakłady bukmacherskie oraz kasyno.

Teraz poprzez polską spółkę (wymóg polskiej licencji) powraca na polski rynek zakładów.

Nie wiadomo na razie czy firma reaktywuje w Polsce obydwie swoje marki bukmacherskie czy tylko Betclic ale z pewnością jest do świetna informacja dla typerów. Możliwe jest też, że operator wystartuje z całkiem nową nazwą.

Zarówno Betclic jak i Expekt miały kilka lat temu mocne pozycje wśród polskich typerów a ich cashbacki były jednymi z najlepszych promocji startowych w internecie. Dodatkowy bukmacher na pewno przyczyni się do zwiększenia konkurencji i rywalizacji pomiędzy bukmacherami co poskutkuje lepszą ofertą dla graczy. Firma Betclic Everest jest przygotowana do uruchomienia serwisów internetowych przystosowanych do graczy z Polski. Jest właścicielem domeny betclic.pl (poprzez BEM Operations Limited) oraz expekt.pl (poprzez Mangas Gaming Malta Limited).

Pozostaje teraz czekać na oficjalną informację ze stony bukmachera.

Idź do Betclic Idź do Betclic

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betclic.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betclic/news/bukmacherzy-betclic-expekt-z-polska-licencja

Oceń ten tekst