forBET bez podatku

Ocena 5.00/1 głos

forBET bukmacher

forBET zakłady

forBET bonusy

forBET opinie

forBET rejestracja

Legalny bukmacher forBET regularnie organizuje promocje, dzięki którym gracze mogą obstawiać zakłady bukmacherskie bez podatku. Mogą one dotyczyć różnych rozgrywek czy dyscyplin, jednak zawsze wspólnym mianownikiem jest automatyczne podniesienie wygranej.

Odbieram bonus! obstawiaj w forBET bez podatku

wygrane w zakładach o 14% wyższe

Na początku warto przypomnieć fakt, z którego doświadczeni gracze zdają sobie pewnie sprawę. W Polsce obowiązuje jeden z najwyższych podatków od gier hazardowych, wprowadzony przez fatalną ustawę z 2017 roku, który wynosi 12%. Warto podkreślić, że jest to opłata od samej stawki, a nie od wygranej. Czyli odprowadzasz daninę na rzecz Skarbu Państwa już za samo postawienie kuponu, a nie za wygraną. Większość państw europejskich nie dość, że stosuje często niższe stawki, to podstawą opodatkowania jest przychód brutto (wygrana), a nie sama stawka.

Zakładamy, że już teraz rozumiesz, dlaczego promocje forBET bez podatku cieszą się taką popularnością. Są po prostu bardzo opłacalne i od razu podnoszą przewidywaną wygraną, bez jakichś skomplikowanych działań czy przeliczników. Po prostu, Twoja wygrana obliczana jest dokładnie przez ilość Twoich pieniędzy. Czyli tak jak powinno być, prawda...?

Bonus forBET Bez Podatku nie jest stałą promocją bukmachera, ale z pewnością można określić ją regularną. W zasadzie co chwilę bukmacher forBET organizuje jakiś rodzaj obstawiania bez podatku. Choć każda promocja może się nieco różnić od siebie, to warto zapoznać się z ogólnymi warunkami, które dotyczą znakomitej większości gier bez podatku w forBET.

forBET bez podatku – rodzaje promocji

Tak jak wspomnieliśmy na początku, promocje forBET bez podatku mogą dotyczyć różnych rozgrywek, dyscyplin i mogą obowiązywać w określonych przedziałach czasowych. Może to być np. edycja Graj Na Żywo Bez Podatku!, w której w danych dniach możesz obstawiać zdarzenia z oferty zakładów na żywo lub Mobilne Granie Bez Podatku, które skierowane jest to użytkowników strony mobilnej lub aplikacji mobilnej legalnego bukmachera forBET.

forBET bez podatku w aplikacji mobilnej

Dla fanów najpopularniejszej dyscypliny na świecie, a także wśród typerów, czyli piłki nożnej, forBET organizuje często Europejskie Puchary – Bez Podatku, w których można obstawiać przedmeczowe zakłady na Ligę Mistrzów oraz Ligę Europy. Są również edycje bonusu przeznaczone dla fanów wybranych lig, m.in. La Liga i Bundesliga Bez Podatku, dotycząca danej kolejki ligi hiszpańskiej i ligi niemieckiej.

Jak grać bez podatku w forBET?

Jak widzisz, rodzajów i edycji promocji forBET bez podatku jest całe mnóstwo i z pewnością znajdziesz w tej ofercie coś dla siebie. Za każdym razem zwróć uwagę na te najważniejsze elementy każdej z nich:

 • okres obowiązywania promocji – czasem są to dwa pełne dni (np. od godz. 00:00 03.08.2020 do godz. 23:59 30.10.2020 roku), ale mogą to być również konkretne godziny (np. piątek 18:00 – 20:30, sobota 14:00 – 20:00 i niedziela 14:00 – 19:00 w dniach od 16.08.2020 do 18.08.2020).
 • minimalna liczba zdarzeń do umieszczenia na kuponie – forBET bez podatku to najczęściej wymóg minimum 3 zakładów na kuponie
 • minimalny kurs każdego zakładu – w przypadku promocji forBET bez podatku zawsze podany jest minimalny kurs pojedynczego zdarzenia, np. 1.14 lub 1.30
 • rodzaje zakładów – do promocji mogą kwalifikować się wyłącznie zakłady przedmeczowe (prematch), tylko zakłady na żywo (live) lub oba rodzaje zakładów jednocześnie
 • aktywacja promocji forBET bez podatku – w niektórych edycjach wystarczy obstawić zdarzenia w wybranym czasie, a współczynnik kuponu automatycznie zmieni się na 1.00. Oczywiście, jeśli Twoje zakłady będą spełniać warunki danej edycji. Czasem jednak, aby skorzystać z promocji forBET bez podatku, oprócz odpowiednich zakładów musisz dodać do kuponu specjalne zdarzenie np. PUCHARY BEZ PODATKU lub LIVE BEZ PODATKU, dostępne na szczycie oferty spotkań obowiązujących w danej edycji.

Czy warto korzystać z bonusu forBET bez podatku?

forBET bez podatku to jedne z najlepszych i najbardziej opłacalnych bonusów oferowanych przez tego legalnego bukmachera. Po pierwsze, nie wymagają wielkich zabiegów – nie musisz tu nic kombinować, wysyłać jakichś maili, dzwonić do kogoś i czy gdzieś chodzić. Po prostu umieszczasz zakłady na kuponie AKO, a Twoja przewidywana wygrana od razu wzrasta.

Bonus bez podatku w forBET

Po drugie, jest to bonus opłacalny, gdyż wyższa wygrana trafia od razu na Twoje konto. Nie musisz nią obracać na kolejnych zakładach czy obstawiać za nią kuponów w określonym czasie. Wygrana z promocji forBET bez podatku to Twoje pieniądze, możesz zrobić z nimi co tylko chcesz – postawić za nie kolejne zakłady bukmacherskie lub wypłacić na swoje konto bankowe.

Po trzecie, promocje forBET bez podatku mają też walor edukacyjny i uświadamiający, gdyż pokazują, jak fatalna ustawa hazardowa zabiera Twoje pieniądze, zanim zdążysz cokolwiek wygrać.

Czy promocje forBET bez podatku są opłacalne?

Oczywiście, forBET bez podatku to od razu wyższa wygrana za te same zakłady bukmacherskie. Zobacz, obstawiając 3 przykładowe zakłady live na kuponie AKO o kursach 1.45, 2.10 i 2.15 przy standardowym współczynniku (0.88) za stawkę 100 zł dają wygraną 576,11 zł. Ale jeśli obstawisz je w czasie promocji LIVE BEZ PODATKU, to współczynnik wyniesie 1.00, a wygrana wzrośnie do 654,68 zł. Widzisz różnicę, prawda? To prawie 80 zł więcej! Twoich pieniędzy! Tylko dlatego, że nie płacisz podatku już za samo obstawienie zakładu bukmacherskiego...

Gdzie znajdę promocje forBET bez podatku?

Legalny bukmacher forBET regularnie organizuje promocje bez podatku. Zazwyczaj w aktualnej ofercie znajduje się choć jedna edycja. Zaglądaj jak najczęściej do tej zakładki, a nie ominie Cię żadna promocja forBET bez podatku!

Idź do forBET Idź do forBET

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w forBET.

FAQ forBET bez podatku

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Czym jest Bonus forBET Bez Podatku?

  Jest to promocja organizowana przez legalnego bukmachera forBET, dzięki której gracze mogą obstawiać zakłady bukmacherskie bez podatku. Promocja ta pozwala na automatyczne podniesienie wygranej.

 • Jakie są warunki uczestnictwa w promocji?

  Promocja może mieć różne warunki w zależności od konkretnej edycji. Zwykle wymagane jest spełnienie określonych warunków, takich jak np. określony przedział czasowy czy rozgrywki/dyscypliny objęte promocją. Zawsze warto zapoznać się z ogólnymi warunkami promocji, które dotyczą znakomitej większości gier bez podatku w forBET.

 • Czy promocja ta jest dostępna dla wszystkich graczy?

  Promocja forBET Bez Podatku jest dostępna dla wszystkich graczy, którzy spełnią warunki uczestnictwa w danej edycji promocji.

 • Czy promocja ta dotyczy tylko określonych rozgrywek czy dyscyplin?

  Promocja forBET Bez Podatku może dotyczyć różnych rozgrywek czy dyscyplin, w zależności od konkretnej edycji promocji. Zawsze warto sprawdzić, jakie rozgrywki/dyscypliny są objęte promocją.

 • Czy mogę liczyć na inne bonusy poza promocją forBET Bez Podatku?

  Tak, forBET oferuje również inne bonusy i promocje dla swoich graczy, takie jak np. bonus powitalny czy bonusy za polecenie znajomego.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/forbet/bez-podatku

Oceń ten tekst

Wcześniejsze edycje promocji forBET

Zobacz ile okazji straciłeś na bonusowe sianko od forBET. Nie popełnij ponownie tego błędu!

09 - 10 stycznia 2021

Weekend bez podatku w forBET

W ten weekend bukmacher forBET przygotował dla graczy promocję, dzięki której grając kupony ze zdarzeniami z oferty Bundesligi, Serie A i LaLiga zagrasz BEZ PODATKU, a co za tym idzie Wasze wygrane będą wyższe aż o 14%!

Typuj na kuponach min. 3 zdarzenia z oferty meczów w/w lig przez cały weekend i nie martw się podatkiem, bo go bierzemy na siebie! Nie zapomnij tylko, że kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie nie może być niższy niż 1.30.

forBET bez podatku

28 - 29 listopada 2020

Black Weekend w forBET bez podatku

Obstawiaj zakłady w forBET bez podatku!

Black Friday WEEKEND to okres, w którym wszędzie znajdziecie obniżki! Bukmacher forBET tego dnia zarządza podwyżki i to nie byle jakie, bo aż o 14%!

Przez weekend największe ligi europejskie i Ekstraklasę zagrasz u nas bez podatku! Jedyne co musisz zrobić to umieścić na kuponie min. 3 zdarzenia - każde z kursem min. 1.30, a współczynnik na Twoim kuponie automatycznie zmieni się na 1.0. Promocja obowiązuje w dniach 27-28.11.2020 na Ekstraklasę, Bundesligę i Premier League oraz 29.11.2020 na Ekstraklasę Ligue 1 i Serie A.

Bonus dotyczy TYLKO kuponów zawartych na zdarzenia z oferty przedmeczowej.

Bonus dotyczy TYLKO meczów piłki nożnej Ekstraklasa, Ligue 1, Serie A, Premier League oraz Bundesligi.

Black Weekend w forBET

20 - 23 paĹşdziernika 2020

Zakłady na żywo bez podatku w forBET

Graj na żywo bez podatku w forBET do końca października.

Lubisz grać zdarzenia z oferty NA ŻYWO, ale nie lubisz płacić podatku? Jeśli tak, to bukmacher forBET to dla Ciebie idealne rozwiązanie! Jest nim promocja bez podatku na zdarzenia z oferty zakładów na żywo!

Przypominamy, że do końca października, od poniedziałku do piątku w godzinach 00:00 - 23:59 grasz w forBET bez podatku, a co za tym idzie? Twoja wygrana będzie wyższa aż o 14%!

Na żywo bez podatku w forBET

14 - 17 maja 2020

Majówka z forBET bez podatku!

Ostatnie dni przedłużonej majówki forBET spędzamy w Polsce!

W domu najlepiej, dlatego aż do niedzieli wygrywasz więcej, ponieważ wszelkie zakłady przedmeczowe, live oraz wirtualne I zagrane w wersji mobilnej lub aplikacji będzie można zagrać bez podatku.

Weekend bez podatku

Wersja bez podatku na komputer

 1. Obstawiaj zakłady na komputerze.
 2. Wybieraj zakłady przedmeczowe, na żywo oraz wirtualne I.
 3. Twoja wygrana zostanie powiększona o 14% podatku.
 4. Koniec promocji 14 maja.

Wersja bez podatku na mobile

 1. Uruchom aplikację mobilną forBET lub wejdź na stronę www forBET przez telefon obstawiaj zakłady na telefonie.
 2. Możesz obstawiać zarówno zakłady przedmeczowe, live oraz wirtualne I.
 3. Twoja szacowana wygrana będzie powiększona o 14% w celu zniesienia podatku.
 4. Czas trwania promocji 15-17 maj 2020.

Weekend majowy

Bundesliga w grze!

Na ten moment czekali kibice na całym świecie! Już jutro Bundesliga wraca do gry!

Aż sześć meczów 26. kolejki odbędzie się w sobotę 16 maja, w tym prawdziwy hit starcie Borussii Dortmund z Schalke 04 Gelsenkirchen. Dwa kolejne mecze zostaną rozegrane w niedzielę. Tego dnia do gry wróci Bayern Monachium z Robertem Lewandowskim. Mistrza Niemiec czeka wyjazdowe starcie z Unionem Berlin. Przed nami weekend sportowych emocji wielkiego formatu!

Nie możesz się doczekać? Już teraz wytypuj 26. kolejkę ligi niemieckiej na forBET!

16 - 18 sierpnia 2019

La Liga i Bundesliga bez podatku w forBET

Już w ten weekend kolejne ligi piłkarskie rozpoczynają sezon piłkarski 2019/2020.

Przed nami 1 kolejka w niemieckiej Bundeslidze oraz hiszpańskiej La Liga. Na tę okazję bukmacher forBET przygotował dla graczy super promocję. Od piątku do niedzieli uruchamiam happy hours w czasie których będzie można zagrać mecze tych lig bez podatku!

Zasady promocji:

 1. Promocja obowiązuje od dnia 16.08.2019 do 18.08.2019.
 2. Promocja obowiązuje tylko w podanych godzinach:
  • Piątek      18:00 - 20:30
  • Sobota     14:00 - 20:00
  • Niedziela 14:00 - 19:00
 3. Aby wziąć udział w promocji Gracz musi dodać specjalne zdarzenie o kursie 1.14, które dostępne będą w ofercie meczowej na hiszpańską La Ligę oraz niemiecką Bundesligę.
 4. Kupon musi zawierać min. 3 zdarzenia - wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty na hiszpańską La Ligę lub niemiecką Bundesligę.
 5. Ogólny kurs całego kuponu musi wynosić min. 1.50. Do ogólnego kursu zaliczane jest zdarzenie "La Liga & Bundesliga BEZ PODATKU!".
 6. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania całego kuponu gracza, gdy w momencie anulowania zdarzenia "La Liga & Bundesliga BEZ PODATKU!" wygrana z kuponu jest niższa niż stawka zakładu.
 7. W promocji biorą udział TYLKO kupony przedmeczowe. Zakłady LIVE nie będą objęte promocją
 8. W promocji nie biorą udziału kupony zagrane na Sporty Wirtualne.
 9. W promocji nie biorą udziału kupony zagrane za środki bonusowe oraz zakłady systemowe.
 10. Rozliczanie zdarzenia "La Liga & Bundesliga BEZ PODATKU!" nastąpi każdego dnia trwania promocji do godziny 21:00.
 11. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej promocji lub dopuszczających do udziału w promocji.
 12. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w niniejszych Zasadach promocji w dowolnym czasie.

Promocja forBET