Piątek na Bogato od forBET

Ocena 5.00/1 głos

forBET bukmacher

forBET zakłady

forBET bonusy

forBET opinie

forBET rejestracja

Piątek na Bogato to promocja legalnego bukmachera forBET, dzięki której gracze mają szanse powiększyć swoją wygraną o 14%. Wystarczy w każdy promocyjny piątek postawić kupon zawierający 3 zdarzenia z dowolnej oferty zakładów bukmacherskich forBET.

Odbieram bonus! bonus powitalny forBET

obstawiaj w forBET z dodatkowym budżetem na zakłady

Piątek, piąteczek, piątunio! Kto z nas nie czeka na nieformalny początek weekendu, by choć na chwilę zapomnieć o obowiązkach i troskach dnia codziennego? Choć dla wielu ten dzień oznacza początek błogiego lenistwa, to dla wielu graczy zaczyna się właśnie intensywny czas analiz i typowania. Aby umilić te chwile i wynagrodzić osoby, które od razu zaczynają obstawianie zakładów bukmacherskich, forBET przygotował specjalną promocję – Piątek na bogato!

Dzięki niej każdy gracz ma możliwość wygrywania o 14% więcej! Legalny bukmacher forBET powiększa wygrane na wszystkich kuponach i sprawia, że wzrastają one o wysokość wnoszonego podatku! Czy można zacząć lepiej weekend?

Jak wziąć udział w Piątku na bogato w forBET?

Legalny bukmacher forBET zdaje sobie sprawę, że masz swoje plany na weekend, dlatego nie zamierza zabierać Twojego cennego czasu. Nie musisz analizować regulaminów promocji czy wykonywać salta w przód, by skorzystać z promocji Piątek na Bogato.

Wystarczy, że w każdy piątek postawisz kupon, który będzie zawierał minimum 3 zdarzenia z oferty zakładów bukmacherskich forBET. Każde zdarzenie musi mieć kurs minimalny 1.30, a z kolei minimalna stawka kuponu to 20 zł. To wszystko! Obstawiając kupon spełniający te warunki automatycznie bierzesz udział w promocji Piątek na Bogato w forBET i powiększasz swoją wygraną o 14%.

Nie musisz się ograniczać. Do promocji Piątek na Bogato kwalifikują się wszystkie kupony z zakładami z oferty przedmeczowej (prematch), na żywo (live) oraz WIRTUALNE. Pamiętaj jedynie o czasie. Kupony muszą być zawarte w promocyjny piątek od godziny 00:00 do 23:59. Z Piątku na Bogato w forBET wyłączone są kupony systemowe.

Piątek na Bogato – krok po kroku

 1. Patrzysz w kalendarz i sprawdzasz – jeśli właśnie jest piątek, to możesz skorzystać z Piątku na Bogato w forBET.
 2. Wchodzisz na stronę internetową bukmachera lub włączasz aplikację mobilną forBET.
 3. Komponujesz kupon zawierający minimum 3 zdarzenia, a każde z kursem minimum 1.30. Wybierasz zakłady z całej oferty forBET.
 4. Obstawiasz kupon za minimum 20 zł.
 5. Wygrałeś! Gratulujemy! Legalny bukmacher forBET powiększa Twoją wygraną o 14%.

Czy warto skorzystać z promocji Piątek na Bogato?

Tak naprawdę w tej niepozornej promocji od legalnego bukmachera forBET tkwi ogromna siła. Bonus 14% do wygranej często robi ogromną różnicę. Zobacz, obstawiając kupon zawierający 3 zdarzenia o kursach 1.90, za stawkę wynoszącą 100 zł możesz otrzymać wygraną w wysokości 603,59 zł. Biorąc udział w promocji Piątek na Bogato za ten sam kupon otrzymasz ponad 685,90 zł. To ponad 80 zł różnicy. Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że to naprawdę opłacalna promocja.

Obstawianie zakładów bukmacherskich w promocji „Piątek na bogato” zdejmuje z gracza obowiązek zapłaty 12% podatku od zakładów gdyż wygrana powiększona o 14% niweluje 12% podatek. Tym sposobem w forBET można obstawiać zakłady bez podatku.

Dla kogo przeznaczona jest promocja Piątek na Bogato?

Piątek na bogato to promocja, w której udział biorą wszystkie kupony zawierające zakłady przedmeczowe, na żywo oraz wirtualne. Jest to zatem oferta dla wszystkich graczy zarejestrowanych w forBET. Każdy może dzięki niej zyskać dodatkowe powiększenie swojej wygranej o 14%, obstawiając zakłady w promocyjne piątki. Nie ma znaczenia czy wolisz piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę, piłkę ręczną czy tenis – Piątek na Bogato to szansa dla każdego gracza.

Akcja „Piątek na bogato” przeznaczona jest dla graczy naziemnych punktów bukmachera forBET. W promocji biorą udział zakłady zawarte w dowolnym punkcie naziemnym forBET w każdy piątek miesiąca od godziny 0:00 do 23:59 za minimalną stawkę 20 PLN. Kupon musi zawierać minimum trzy zdarzenia, każde z kursem nie mniejszym niż 1,30. Do każdego wygranego kuponu otrzymacie bonus w wysokości +14%.

Idź do forBET Idź do forBET

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w forBET.

FAQ Piątek na Bogato od forBET

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Jak mogę skorzystać z promocji Piątek na Bogato od forBET?

  Aby skorzystać z promocji, wystarczy postawić kupon zawierający minimum 3 zdarzenia z oferty zakładów bukmacherskich forBET w każdy piątek. Każde zdarzenie musi mieć kurs minimalny 1.30, a minimalna stawka kuponu to 20 zł.

 • Czy do promocji Piątek na Bogato kwalifikują się tylko zakłady przedmeczowe (prematch)?

  Nie, do promocji kwalifikują się zakłady z oferty przedmeczowej, na żywo (live) oraz WIRTUALNE.

 • Czy mogę skorzystać z promocji Piątek na Bogato wyłącznie w piątki?

  Tak, promocja jest dostępna tylko w każdy piątek, od godziny 00:00 do 23:59.

 • Czy są jakieś ograniczenia dotyczące ilości kuponów, które mogę postawić w ramach promocji Piątek na Bogato?

  Nie ma ograniczeń dotyczących ilości kuponów, które można postawić w ramach promocji.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/forbet/piatek-na-bogato

Oceń ten tekst