Mr Bet – nowy legalny bukmacher w Polsce

Ocena 0/5 | 0 głosów

Już niedługo możemy spodziewać się nowego gracza na rynku zakładów bukmacherskich. Mr Bet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. otrzymał od Ministerstwa Finansów licencję na prowadzenie legalnej działalności.

Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce pojawi się 18. legalny bukmacher w Polsce. Firma otrzymała wpis do KRS już we wrześniu 2018, co oznacza, że na licencję przyszło czekać blisko półtora roku. W rejestrze KRS czytamy, że prezesem zarządu Mr Bet od października 2019 jest Konrad Łabudek, którego możecie kojarzyć z bukmacherem Fortuna. Łabudek był prezesem Fortuny zanim funkcję tę objął Konrad Komarczuk. Wygląda na to, że mamy do czynienia z doświadczonym człowiekiem z branży. Co ciekawe, Mr Bet został zarejestrowany w Cieszynie, gdzie główną siedzibę ma właśnie Fortuna.

Z oficjalnego rejestru KRS wynika, że Mr Bet może być firmą rodzinną. Wspólnikami Konrada Łabudka są Lucie Łabudek i Barbara Maria Łabudek, a w radzie nadzorczej spółki figuruje nazwisko Seweryna Łabudka. Kapitał zakładowy spółki wynosi 2 miliony złotych, a jako główny przedmiot działalności podano „Działalność związana z grami losowymi i zakładami wzajemnymi”.

Mr Bet może być mylnie kojarzony z internetowym kasynem działającym pod tą nazwą, ale nic nie wskazuje na to, że ma z nim cokolwiek wspólnego. Nowy polski legalny bukmacher będzie działał najprawdopodobniej pod adresem www.mrbet.pl. Na tę chwilę wiemy, że domena została zarejestrowana, ale brak pod jej adresem konkretnych informacji. Z pewnością poinformujemy Was o tym, jak tylko dowiemy się czegoś więcej.

Na razie nie wiadomo czym Mr Bet będzie chciał przyciągnąć nowych klientów oraz jakie bonusy i promocje zaproponuje.

A Waszym zdaniem, czy Mr Bet ma szansę okazać się konkurencyjny wobec innych legalnych bukmacherów działających w Polsce? Jakie bonusy najchętniej widzielibyście w ofercie nowego bukmachera?

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , Przemek_K.
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.


Skomentuj aktualność Mr Bet – nowy legalny bukmacher w Polsce

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 0/5 | 0 głosów
Powiększ pole
Fortuna baner
Fortuna baner