Graj bez podatku w TOTALbet!

Ocena 5.00/1 głos

Liga Mistrzów, Liga Europy, Ligue 1 czy Premier League. A może tenis, żużel lub boks? Obojętnie, którą dyscyplinę wybierzesz, w TOTALbet możesz teraz obstawiać bez podatku.

Na całym świecie, a także w Europie tematem numer jeden jest koronawirus. Z powodu rozprzestrzeniania się wirusa odwołanych zostało już wiele meczów w Serie A oraz niższych ligach we Włoszech. A władze ligi szwajcarskiej (Raiffeisen Super League) odwołały wszystkie spotkania i zawiesiły ligę aż do 23 marca! Z kolei na Kongresie UEFA w Amsterdamie dyskutowano o zapewnieniu bezpieczeństwa podczas zbliżającego się turnieju EURO 2020, w którym reprezentacja Polski zagra z Hiszpanią, Szwecją oraz zwycięzcą barażu. Mimo wszystko wiele innych lig, jak Ekstraklasa oraz spotkania pozostałych dyscyplin odbywają się normalnie. To doskonała okazja, by skorzystać z promocji TOTALbet. W ten sposób legalny bukmacher rekompensuje graczom wysokie podatki wynikające z ustawy hazardowej.

TOTALbet bez podatku

Jak wziąć udział w promocji TOTALbet Gra Bez Podatku?

  • Postaw kupon AKO, który zawiera min. trzy zdarzenia z oferty przedmeczowej lub live
  • Minimalny kurs każdego zdarzenia to 1.20
  • Stawka kuponu jest dowolna!
  • Gracze po spełnieniu warunków uczestnictwa w promocji są uprawnienia do zwiększenia przewidywanej wygranej na kuponie o kwotę niwelującą podatek.

Promocją GRA BEZ PODATKU objęta jest cała oferta zakładów bukmacherskich oprócz Sportów Wirtualnych, zakładów systemowych oraz specjalnych np. TOTAL Boost. Promocja łączy się natomiast z TOTAL Bonus!

Myjcie ręce i powodzenia! ;)

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/promocja-gra-bez-podatku-w-totalbet-n903

Oceń ten tekst

Podobne artykuły