Bezpieczny Weekend w PZBUK

Ocena 5.00/1 głos

PZBUK bukmacher

PZBUK zakłady

PZBUK bonusy

PZBUK opinie

PZBUK rejestracja

Obstawiaj zakłady w PZBuk bezpiecznie w weekend. Legalny bukmacher PZBuk przyzna bonusowe środki w przypadku przegranego kuponu. Dodatkowe pieniądze możesz zgarnąć w piątek, sobotę i niedzielę!

Odbieram bonus! Obstawiaj bezpiecznie w PZBUK

bonus bezpieczny weekend | darmowe zakłady akumulowane

Za bezpieczny weekend, Władziu... - kto nie zna tego słynnego dialogu, ten natychmiast musi nadrobić legendarne teksty z polskich komedii. Mamy jednak świadomość, że większość z Was doskonale wie, jaki jest tytuł tego filmu, a wiele scen i rozmów zna na pamięć. Mowa oczywiście o kultowej komedii Chłopaki nie płaczą w reżyserii Olafa Lubaszenki, w której zagrali m.in. Maciej Stuhr czy Cezary Pazura. Przypomnijmy jedynie, że działalność bohaterów wspomnianej rozmowy nie miała nic wspólnego z bezpieczeństwem...

Inaczej wygląda to w promocji Bezpieczny Weekend w PZBuk. W przypadku tego bonusu możesz w prosty sposób uzyskać darmowy zakład w razie przegranego kuponu. Z Bezpiecznego Weekendu w PZBuk możesz skorzystać w piątek, sobotę i niedzielę – każdego dnia jeden raz.

Jak skorzystam z bonusu Bezpieczny Weekend w PZBuk?

Podstawowym warunkiem uczestnictwa w promocji Bezpieczny Weekend jest posiadanie konta w PZBuk. Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę, a wpisując kod promocyjny od Spryciarza odbierzesz powiększony bonus powitalny od legalnego bukmachera. Musisz mieć także prawidłowo zweryfikowany numer telefonu.

Bezpieczny Weekend nie jest promocją stałą. Obowiązuje w okresach wskazanych przez PZBuk. Legalny bukmacher zapewnia ten bonus regularnie, dlatego warto zaglądać na tę stronę, by nie przegapić żadnej edycji.

Dowiedz się czym jest bezpieczny kupon?

Aby skorzystać z promocji Bezpieczny Weekend, każdego dnia, czyli w piątek, sobotę i niedzielę zapisz się do niej przez formularz dostępny na stronie promocyjnej. Po prostu kliknij w przycisk Zapisz się. Zostaniesz wówczas przeniesiony do opcji logowania, a po tym automatycznie dołączysz do Bezpiecznego Weekendu w PZBuk.

Bonus bezpieczny weekend w PZBUK

Teraz czas na obstawianie. Postaw zakład wielokrotny, na którym każde zdarzenie będzie miało kurs co najmniej 1.40. Minimalna stawka kuponu to 20 zł. Pamiętaj, że zakłady muszą być zawarte i rozliczone w okresie obowiązywania promocji. Nie obstawiaj zatem takich zdarzeń, których wynik będzie znany już po zakończeniu bonusu Bezpieczny Weekend w PZBuk. W czasie obowiązywania promocji możesz postawić dowolną liczbę kuponów, jednak do Bezpiecznego Weekendu zakwalifikuje się tylko pierwszy przegrany kupon każdego dnia, oczywiście spełniający wszystkie warunki.

Jaki bonus otrzymam w ramach Bezpiecznego Weekendu w PZBuk?

Obstawiłeś promocyjne zakłady. Jeśli wytypowałeś je poprawnie, otrzymujesz wygraną. A jeśli kupon okaże się przegrany, po zakończeniu meczów, na które obstawiłeś promocyjne zakłady, otrzymasz informację o możliwości otrzymania zwrotu w wyskakującym oknie. Jeśli chcesz otrzymać bonus, po prostu zaakceptuj tę ofertę. Jeśli ją odrzucisz, nie będziesz już mógł otrzymać zwrotu.

W ramach Bezpiecznego Weekendu od legalnego bukmachera PZBuk na Twoim koncie pojawi się darmowy zakład w wysokości 10 zł. Możesz wykorzystać go na dowolne zakłady wielokrotne z oferty PZBuk, na którym znajdą się zdarzenia o tym samym minimalnym kursie, czyli 1.40. Twoja wygrana będzie pomniejszona o stawkę darmowego zakładu, czyli 10 zł. Ale co najważniejsze – wygrana nie jest objęta wymogiem obrotu! Pieniądze od razu trafiają na Twoje saldo główne, więc możesz je wypłacić.

Co warto wiedzieć o Bezpiecznym Weekendzie w PZBuk?

24 godziny. Tyle czasu masz na wykorzystanie darmowego zakładu od momentu jego aktywacji w ofercie promocyjnej. Nie zwlekaj zatem z obstawieniem bonusu otrzymanego w ramach Bezpiecznego Weekendu od legalnego bukmachera PZBuk, gdyż w przeciwnym razie darmowy zakład po prostu przepadnie.

Z promocji Bezpieczny Weekend w PZBuk możesz skorzystać każdego dnia promocji, ale za każdym razem musisz do niej dołączyć! Zatem jeśli chcesz wziąć w niej udział 3 razy w ciągu jednego promocyjnego weekendu, kliknij w przycisk Zapisz się w piątek, sobotę i w niedzielę. Wówczas masz gwarancję, że w razie przegranej zdobędziesz nawet 3 darmowe zakłady o wartości 10 zł.

Dla kogo przeznaczona jest promocja Bezpieczny Weekend od PZBuk?

Bezpieczny Weekend to bonus dla wszystkich zarejestrowanych graczy PZBuk. To doskonała oferta dla typerów regularnie zawierających zakłady, jak i dla tych, którzy obstawiają właśnie głównie w piątek, sobotę i niedzielę. Wtedy rozgrywane są kolejki we wszystkich najważniejszych i najpopularniejszych ligach piłki nożnej, a także turnieje i mecze innych dyscyplin.

W Bezpiecznym Weekendzie w łatwy sposób zabezpieczasz się w przypadku przegranej. Jeśli wygrasz, oczywiście kasa trafia na Twoje konto. Ale jeśli zdarzy Ci się błąd, otrzymujesz bonus w postaci darmowego zakładu w wysokości 10 zł. Możesz go wykorzystać na dowolne zakłady z oferty legalnego bukmachera PZBuk!

Bezpieczny Weekend w PZBuk – krok po kroku

 1. Zaloguj się na swoje konto na stronie lub w mobilnej aplikacji bukmacherskiej PZBuk.
 2. Znajdź stronę promocji i kliknij w przycisk Zapisz się!
 3. Skomponuj zakład wielokrotny, na którym każde zdarzenie będzie miało kurs minimum 1.40.

  Obstaw kupon za co najmniej 20 zł.

 4. Wygrałeś? Ekstra, kasa leci na Twoje konto!
 5. Przegrałeś? Nie przejmuj się. Od legalnego bukmachera PZBuk otrzymujesz darmowy zakład w wysokości 10 zł. Pamiętaj, by zaakceptować ofertę w wyskakującym oknie.
 6. Bonus wykorzystaj w ciągu 24 godzin. Ponownie możesz obstawić zakład wielokrotny AKO, na którym każde zdarzenie będzie miało kurs co najmniej 1.40.
 7. Wygrana będzie pomniejszona o stawkę zakładu, ale reszta trafia na Twoje saldo główne! Bez żadnych warunków obrotu. Pieniądze możesz wypłacić lub wykorzystać na kolejne zakłady z oferty PZBuk.
 8. W ramach promocji Bezpieczny Weekend możesz zdobyć 3 darmowe zakłady w wysokości 10 zł. W piątek, sobotę i w niedzielę. Zapisz się do niej każdego dnia!
Idź do PZBUK Idź do PZBUK

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w PZBUK.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/pzbuk/bezpieczny-weekend

Oceń ten tekst

Wcześniejsze edycje promocji PZBUK

Zobacz ile okazji straciłeś na bonusowe sianko od PZBUK. Nie popełnij ponownie tego błędu!

09 - 10 stycznia 2021

Darmowy zakład na Bezpieczny Weekend w PZBUK

Graj bezpiecznie przez cały weekend!

Nie lubisz ryzyka? Na stronie bukmachera PZBUK zagrasz bezpiecznie przez cały weekend! Stawiaj kupony wielokrotne z kursem min. 1.4 na zdarzenie za co najmniej 20 zł. Jeżeli nie trafisz, PZBUK zwróci Ci 10 zł od pierwszego rozliczonego jako przegrany kuponu,  w formie darmowego zakładu z wygranymi bez wymogów obrotu!

Z promocji możesz skorzystać w piątek, sobotę i niedzielę - po jednym razie każdego dnia. Pamiętaj, żeby każdego dnia zapisać się ponownie!