Bonus 100 zł od bukmachera STS na mecz Hiszpania - Polska

Ocena 5.00/1 głos

Dołącz do najnowszej promocji od legalnego bukmachera STS, obstaw mecz Hiszpania - Polska, a niezależnie od wyniku meczu na Twoim koncie gracza pojawi się darmowy bonus aż do 100 zł.

Odbieram bonus! Idź do STS

Wykorzystaj super bonus STS!

Obstawiaj mecz o wszystko z Hiszpanią w STS

Nadszedł dzień dzisiejszy, jak mawiał klasyk. Już dziś o godzinie 21:00 zagramy w Sevilli z Hiszpanami w naszym drugim meczu na Euro 2021. Katastrofalny występ na inaugurację ze Słowakami, a także wyniki pozostałych spotkań w naszej grupie sprawiły, że Polacy mają nóż na gardle i jeśli chcą zachować cień szans na awans do dalszych gier to nie mogą dzisiaj przegrać.

Będzie to szalenie trudne, gdyż Hiszpanie są podrażnieni bezbramkowym remisem ze Szwecją i zrobią co w ich mocy, aby zgarnąć komplet punktów. Jak będzie? Przekonamy się już dziś wieczorem.

Oczywiście szeroka oferta zakładów czeka na Was na stronie legalnego bukmachera STS, oficjalnego sponsora piłkarskiej Reprezentacji Polski, który poza ciekawymi kursami na to spotkanie przygotował również specjalny bonus dla każdego ze swoich klientów.

Wpłać dziś depozyt i zgarnij bonus do 100 zł

Zasady tej promocji są bajecznie proste. Wszystko co musisz zrobić, to w sobotę 19 czerwca zalogować się na swoje konto gracza na stronie bukmachera STS i potwierdzić chęć odebrania darmowych środków bonusowych poprzez kliknięcie buttonu WEŹ UDZIAŁ.

Następnie wpłać depozyt min. 50 zł i postaw wielokrotny kupon AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem min. 1.85, tak aby przynajmniej 1 typ dotyczył zakładów 1X2 w meczu Hiszpania - Polska.

Niezależnie od wyników na kuponach bukmacher podaruje Ci bonus 50% od wcześniejszego depozytu, natomiast maksymalna wartość darmowych środków to 100 zł (taki bonus można otrzymać wpłacając min. 200 zł). Darmowe środki wymagają obrotu 3x, natomiast zaliczane będą tylko zwycięskie kupony z kursem min. 1.91.

Nie masz konta w STS? Trzy bonusy na start czekają na Ciebie!

A co z graczami, którzy do tej pory nie mają jeszcze konta w STS? Czy oni nie mają szans na darmowe środki przy okazji meczu Hiszpania - Polska na Euro 2021? Oczywiście, że mają, a poza tym czeka na nich atrakcyjny pakiet promocyjny dla nowych klientów STS.

Wystarczy, że zarejestrują nowe konto gracza w STS wpisując przy okazji nasz kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza, a błyskawicznie na ich koncie pojawią się darmowe bonusy:

  • STS bonus 100% od pierwszego depozytu 1200 zł
  • Zakład bez ryzyka 230 zł
  • Freebet bonus 29 zł

Jedyne o czym należy pamiętać w trakcie rejestracji to konieczność wykorzystania naszego kodu bonusowego. Więcej informacji o tym pakiecie promocji powitalnych znajduje się na oficjalnej stronie legalnego bukmachera STS.

Idź do STS Idź do STS

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w STS.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/sts/news/bonus-100-zl-od-bukmachera-sts-na-mecz-hiszpania-polska

Oceń ten tekst