Bonus 175 zł od bukmachera STS na Wimbledon

Ocena 5.00/5 głosów

Turniej na kortach Wimbledonu wkracza w decydującą fazę. Co prawda z rywalizacji pań odpadła już nasza największa nadzieja, czyli Iga Świątek, jednak emocji z pewnością nie zabraknie. Tym bardziej na ich brak nie powinni narzekać klienci legalnego bukmachera STS, który zaprezentował właśnie swoją najnowszą promocję dotyczącą wielkoszlemowego turnieju na kortach w stolicy Anglii.

Odbieram bonus! Idź do STS

Wykorzystaj super bonus STS!

Czas kluczowych rozstrzygnięć podczas Wimbledonu

Nie samym Euro 2021 żyje człowiek! Co prawda oczy większości kibiców sportowych oraz typerów grających u bukmachera będą w najbliższych dniach zwrócone na Wembley, jednak zaledwie kilka kilometrów dalej zapadną ostateczne rozstrzygnięcia nie mniej prestiżowej imprezy, czyli wielkoszlemowego turnieju na trawiastych kortach Wimbledonu.

Co prawda kibicom w Polsce nieco zrzedły miny na wieść o odpadnięciu z rywalizacji pań Igi Świątek, jednak to nie oznacza, że to koniec tegorocznych emocji związanych z Wimbledonem. Wręcz przeciwnie! Turniej wkracza w decydującą fazę, zaś wszystkie mecze można obstawiać na stronie legalnego bukmachera STS, który poza ciekawą ofertą zakładów przygotował także atrakcyjny bonus na to wydarzenie.

Bonus 25 zł na Wimbledon każdego dnia!

Regulamin tego bonusu jest szalenie prosty. Promocja potrwa do 11 lipca, zaś żeby do niej dołączyć należy zalogować się na swoje konto gracza w STS i kliknąć button WEŹ UDZIAŁ, a następnie postawić dowolny kupon AKO na żywo, na którym przynajmniej 1 selekcja będzie dotyczyła zakładu na żywo na Wimbledon, zaś kurs min. na kuponie nie będzie niższy od 1.85.

Jeśli Twój kupon okaże się zwycięski, wówczas poza wygraną na Twoim koncie gracza pojawi się również bonus o wartości 20% stawki, za jaką zagrałeś zakład. Maksymalnie każdego dnia można otrzymać bonus 25 zł, a zatem łączna kwota darmowych środków bonusowych do zgarnięcia w ramach tej promocji to aż 175 zł. Każdy bonus wymaga obrotu 3x, zaś do obrotu zaliczane będą wyłącznie zwycięskie kupony z kursem min. 1.91.

Dołącz do grona klientów bukmachera STS i zgarnij 3 bonusy na start

Bardzo atrakcyjny pakiet bonusów powitalnych czeka na każdego gracza, który zdecyduje się dołączyć do grona klientów bukmachera STS. Wystarczy, że w trakcie rejestracji gracz wpisze nasz STS kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza na stronie bukmachera, a błyskawicznie na jego koncie pojawią się aż trzy bonusy na start:

  • STS bonus 100% od pierwszego depozytu 1200 zł
  • Zakład bez ryzyka 230 zł
  • Freebet bonus bez depozytu 29 zł

Każdy z tych bonusów można otrzymać jedynie w przypadku wykorzystania naszego kodu promocyjnego. Więcej informacji o tym pakiecie bonusów na start od STS znajduje się na oficjalnej stronie internetowej tego bukmachera.

Idź do STS Idź do STS

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w STS.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/sts/news/bonus-175-zl-od-bukmachera-sts-na-wimbledon

Oceń ten tekst