Bonus od bukmachera STS na sporty wirtualne

Ocena 5.00/5 głosów

Oferta zakładów na sporty wirtualne to niekończące się pasmo dobrej zabawy, a przy odrobinie szczęścia sporych wygranych. Te mogą być jeszcze wyższe dzięki najnowszej promocji od legalnego bukmachera STS. Poznaj regulamin bonusu i wejdź do gry o darmowe środki.

Odbieram bonus! Idź do STS

Wykorzystaj super bonus STS!

Oferta zakładów na sporty wirtualne od bukmachera STS

Sporty wirtualne rosną w siłę i na ten moment ofertę zakładów tego typu posiada każdy szanujący się bukmacher internetowy. Nie inaczej dzieje się w przypadku serwisu STS, który proponuje mnóstwo ciekawych rynków zakładów dotyczących sportów wirtualnych.

Klienci bukmachera STS dostają do ręki kursy na wirtualne mecze piłki nożnej, koszykówki, tenisa ziemnego, wyścigi koni oraz wyścigi psów. Od teraz mogą również liczyć na jeszcze wyższe wygrane, a wszystko to za sprawą najnowszej promocji od bukmachera STS.

Bonus 140 zł do zgarnięcia od bukmachera STS

Zasady tej promocji są bajecznie proste. Będzie ona obowiązywała w dniach 5-11 lipiec w godzinach 7:00-10:00. Wszystko co musisz zrobić to zalogować się na swoje konto gracza w STS, a następnie potwierdzić chęć dołączenia do bonusu poprzez kliknięcie buttonu WEŹ UDZIAŁ.

Każdego dnia w wyznaczonych godzinach obstaw dowolny kupon SOLO lub AKO, na którym przynajmniej jedna selekcja będzie dotyczyła zakładów na sporty wirtualne. Jeśli Twój kupon okaże się poprawny, wówczas otrzymasz bonus o wartości 15% zainwestowanej stawki.

Każdego dnia możesz w ten sposób zgarnąć darmowe środki o wartości 20 zł, a zatem w całej promocji do zgarnięcia jest aż 140 zł. Każdy bonus wymaga obrotu 3x, zaś do obrotu bonusem zaliczane będą wyłącznie zwycięskie kupony z kursem min. 1.91.

Nie masz konta w STS? Sprawdź pakiet promocji na start!

A co z graczami, którzy do tej pory nie zdążyli jeszcze zarejestrować konta u bukmachera STS? Czy ich ominie tak ciekawy bonus? Oczywiście, że nie, o ile się pospieszą i dołączą do grona klientów tego serwisu. Mało tego! Na każdego z nich czeka również bardzo atrakcyjny pakiet powitalny, w którego skład wejdą:

  • STS bonus 100% od pierwszego depozytu 1200 zł
  • Cashback bonus 230 zł
  • Freebet bonus bez depozytu 29 zł

Należy jednak pamiętać, że każdy z tych bonusów przeznaczony jest wyłącznie dla graczy, którzy wpiszą nasz STS kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego.
Więcej informacji o tym pakiecie powitalnym znajduje się na oficjalnej stronie legalnego bukmachera STS.

Idź do STS Idź do STS

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w STS.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/sts/news/bonus-od-bukmachera-sts-na-sporty-wirtualne

Oceń ten tekst