Dobrze wiesz. Możesz obstawiać w STS

Ocena 5.00/4 głosy
Odbieram bonus! rejestracja STS po bonus

załóż konto STS w 2 minuty i zyskaj bonus 1259 zł

STS – największy bukmacher w Polsce – ruszył z nową kampanią reklamową. Jej motywem przewodnim jest sprawczość graczy, wyrażona hasłem „Dobrze wiesz. Możesz obstawiać”. Kreacje będą widoczne w telewizji, platformach rozrywkowych oraz w digitalu.

Teaserowa cześć kampanii ruszyła 13 września br. Pełna odsłona emitowana jest od 17 września w telewizyjnych kanałach sportowych, przy okazji wydarzeń sportowych w największych stacjach ogólnopolskich oraz w internecie m.in. na największych polskich portalach sportowych i ogólnoinformacyjnych oraz na Facebooku.

W STS od zawsze w centrum uwagi stawiamy ludzi, którzy pasjonują się sportem, dzięki czemu mają wystarczające umiejętności, żeby dobrze typować. Stąd w najnowszej kampanii reklamowej kładziemy nacisk na kompetencje i sprawczość graczy. To właśnie za sprawą swojej wiedzy mogą cieszyć się z wygranych. STS natomiast, dzięki bonusom i promocjom oraz nowoczesnej aplikacji, zapewnia graczom możliwość sprawdzenia się. Co więcej przybliża im – cieszącą się coraz większą popularnością – formę rozrywki, jaką są zakłady sportowe

mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

STS jest pierwszym bukmacherem w Polsce, który rozpoczął emitowanie spotów w telewizji. Do tej pory zrealizował już szereg kampanii, w których informował m.in. o sponsorowaniu Reprezentacji Polski w piłce nożnej, polskich klubów sportowych czy wspierał rozwój kanału online.

Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Blueway Com. Za kreację odpowiada agencja Przestrzeń.

W ramach kampanii powstały dwa spoty wizerunkowe, dwa sponsorskie oraz dodatkowe wersje niestandardowe. Autorami koncepcji kreatywnej są Maciej Kelm i Marcin Muth z Przestrzeń, odpowiedzialni także za nadzór produkcyjny. Spoty wyprodukowała chromaPRO, wyreżyserował Florian Malak, a zdjęcia wykonał Kamil Płocki.

Bukmacher aktywnie angażuje się we wspieranie polskiego sportu, będąc największym prywatnym podmiotem na rodzimym rynku sponsoringu. Firma jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej, a także sponsorem głównym Jagiellonii Białystok oraz oficjalnym bukmacherem Lecha Poznań, Cracovii, Pogoni Szczecin, Korony Kielce, Górnika Zabrze, Zagłębia Lubin, Anwilu Włocławek, Asseco Resovii oraz PGE Vive Kielce, a także Futsal Ekstraklasa, KSW czy innych klubów i związków sportowych. STS angażuje się także we wsparcie esportu, m.in. x-kom AGO.

Idź do STS Idź do STS

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w STS.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/sts/news/dobrze-wiesz-mozesz-obstawiac-w-sts

Oceń ten tekst