Finał Euro 2021 bez ryzyka na żywo u bukmachera STS

Ocena 5.00/2 głosy

Dołącz do najnowszej promocji od legalnego bukmachera STS na finał Euro 2021 i obstaw mecz Włochy - Anglia na żywo, a jeśli zabraknie Ci szczęścia, wówczas bukmacher zwróci Ci połowę stawki, zaś na Twoim koncie gracza pojawi się bonus aż do 100 zł.

Odbieram bonus! Idź do STS

Wykorzystaj super bonus STS!

Oferta zakładów bukmachera STS na finał Euro 2021

Pomimo, że na sportowych arenach dzieje się dzisiaj całkiem sporo, to sprawą absolutnie oczywistą jest, że na stronach legalnych bukmacherów w Polsce króluje tylko jedno wydarzenia - mecz Włochy vs Anglia w finale Mistrzostw Europy.

Takiego szlagieru nie mogło rzecz jasna zabraknąć w ofercie jednego z topowych serwisów w naszym kraju, a mianowicie bukmachera STS. Ten operator jak zwykle stanął na wysokości zadania, czego efektem jest bardzo szeroka oferta zakładów na finał Euro 2021, a także atrakcyjny bonus, dzięki któremu klienci STS nie muszą obawiać się wpadki na żywo podczas starcia Włochów z Anglikami.

Cashback bonus 100 zł od STS na finał Euro 2021

Zasady tego bonusu nie należą do przesadnie skomplikowanych, a szczególnie przypadnie on do gustu typerom, których specjalnością są zakłady na żywo. Wystarczy zalogować się na swoje konto gracza na stronie bukmachera STS i zapisać się do promocji klikając button WEŹ UDZIAŁ, a następnie postawić dowolny kupon SOLO lub AKO, na którym przynajmniej 1 selekcja będzie dotyczyła zakładu na żywo na finał Euro 2021.

Jeśli kupon będzie zwycięski, wówczas wygrane środki po kilku minutach pojawią się na Twoim koncie gracza u bukmachera STS. Jeśli jednak zabraknie Ci szczęścia i któraś z selekcji okaże się nieprawidłowa, wówczas bukmacher zwróci Ci połowę stawki, zaś na Twoim koncie gracza pojawi się cashback bonus aż do 100 zł.

Bonus STS wymaga obrotu 3x zanim będzie mógł zostać wypłacony, zaś do obrotu zaliczają się wyłącznie zwycięskie kupony z kursem min. 1.91.

Nie masz konta gracza w STS? Czekają na Ciebie trzy bonusy na start!

Bardzo dobre wieści mamy dla typerów, którzy zamierzają zarejestrować nowe konto gracza na stronie legalnego bukmachera STS. Każdy gracz, który podczas zakładania konta wpisze nasz kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego otrzyma na starcie trzy bonusy powitalne:

  • STS bonus 100% od pierwszego depozytu 1200 zł
  • Zakład bez ryzyka 230 zł
  • Freebet bonus bez konieczności wpłaty 29 zł

Szczegółowe informacje na temat każdego z tych bonusów znajdują się na oficjalnej stronie legalnego bukmachera STS.

Idź do STS Idź do STS

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w STS.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/sts/news/final-euro-2021-bez-ryzyka-na-zywo-u-bukmachera-sts

Oceń ten tekst