Promocja Misja Euro od STS - 1 500 000 zł w grze!!!

Ocena 4.71/7 głosów

Dołącz do najnowszej promocji od legalnego bukmachera STS i wypełniaj codzienne zadania w trakcie Euro 2021, a na koniec mistrzostw weźmiesz udział w podziale bonusów z puli nagród 1 500 000 zł. Sprawdź warunki promocji i wejdź do gry o darmowe środki!

Odbieram bonus! Idź do STS

Wykorzystaj super bonus STS!

Startują ME - graj o gigantyczne bonusy w STS

Już 11 czerwca meczem Turków z Włochami zostaną zainaugurowane piłkarskie ME w piłce nożnej. Jak zwykle klienci STS mogą liczyć na bogatą ofertę zakładów i mnóstwo ciekawych kursów dotyczących Euro 2021.

Znacznie wcześniej do rywalizacji o bonusy z gigantycznej puli nagród mogą przystąpić klienci tego legalnego bukmachera, który przedstawił właśnie zasady znakomitego konkursu typerów, w którym do zgarnięcia będą bonusy z puli nagród 1 500 000 zł!!!

Dołącz do konkursu Misja Euro i graj o darmowe bonusy!

Regulamin tej promocji jest bajecznie prosty. Wystarczy posiadać aktywne konto gracza w STS (można je rzecz jasna założyć właśnie teraz, zgarniając przy okazji aż trzy atrakcyjne STS bonusy na start) i zapisać się do wzięcia udziału w konkursie poprzez kliknięcie buttonu DOŁĄCZ DO GRY.

Następnie przez 25 dni, od 31 maja do 24 czerwca na koncie gracza codziennie będą pojawiały się nowe misje do spełnienia (np. wpłacenie depozytu lub postawienie konkretnego kuponu). Jeśli gracz wypełni co najmniej 17/25 misji, wówczas weźmie udział w podziale bonusów z puli nagród 1 500 000 zł!!!

Wypełniaj kolejne misje i zgarniaj darmowe bonusy

Pocieszająca informacja z punktu widzenia graczy jest taka, że można również wykonywać misje z poprzednich dni. Jedyny warunek jest wówczas taki, że muszą być one ciągle aktywne na stronie bukmachera STS.

Promocja Misja Euro od bukmachera STS trwa do 24 czerwca, zaś wszystkie bonusy zostaną przyznane maksymalnie w ciągu 3 dni. Więcej informacji na temat tego konkursu typerów znajduje się na stronie legalnego bukmachera STS.

Idź do STS Idź do STS

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w STS.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/sts/news/promocja-misja-euro-od-sts-1-500-000-zl-w-grze

Oceń ten tekst