STS rozdaje bonusy z puli nagród 30 000 zł na mecz Polska - Rosja

Ocena 5.00/2 głosy

Już dziś wieczorem zagramy towarzyski mecz z Rosją w ramach przygotowań do Euro 2021. Z tej okazji specjalna promocja czeka na wszystkich klientów legalnego bukmachera STS.

Odbieram bonus! Idź do STS

Wykorzystaj super bonus STS!

Gramy z Rosją! Obstawiaj w STS.

We wtorek 1 czerwca Polacy zagrają pierwszych z dwóch zaplanowanych meczów kontrolnych przed zbliżającymi się wielkimi krokami finałami Euro 2021. Na stadionie we Wrocławiu podejmiemy Rosjan, których prowadzi doskonale znany w naszym kraju Stanisław Czerczesow, czyli były opiekun warszawskiej Legii.

Jak zwykle w tego rodzaju przypadkach znakomita oferta zakładów na to spotkanie czeka na Was na stronie legalnego bukmachera STS, który na co dzień jest oficjalnym partnerem piłkarskiej Reprezentacji Polski.

Mało tego! Na każdego klienta STS czeka również bardzo atrakcyjna promocja, w ramach której bukmacher rozda bonusy STS z puli nagród aż 30 000 zł! Sprawdź szczegóły promocji i wejdź do gry o darmowe środki.

Wytypuj Correct Score i zgarnij gigantyczny bonus

Zasady tego bonusu od STS są szalenie proste. Wszystko co musisz zrobić to zalogować się na swoje konto gracza na stronie tego bukmachera i zapisać się do wzięcia udziału w promocji klikając button WEŹ UDZIAŁ, a następnie postawić dowolny kupon, na którym przynajmniej 1 typ będzie dotyczył dokładnego wyniku meczu Polska - Rosja.

Do promocji kwalifikują się zarówno pojedyncze zakłady single, jak również wielokrotne kupony AKO, jedyny warunek to przynajmniej 1 selekcja dotycząca CORRECT SCORE w meczu Polska - Rosja i stawka min. na poziomie 15 zł.

30 000 zł w puli nagród od bukmachera STS

Jeśli Twoje przewidywania co do dokładnego wyniku meczu Polska - Rosja się potwierdzą, wówczas poza wygraną wynikającą z kuponu wejdziesz również do gry o bonusy z puli nagród 30 000 zł. Bukmacher podzieli darmowe środki po równo pośród wszystkich typerów, którym uda się prawidłowo obstawić zakład Correct Score na mecz Polska - Rosja.

Każdy gracz może obstawić aż trzy kupony, które wezmą udział w podziale bonusów z puli nagród 30 000 zł, a zatem ma aż trzy szanse na gigantyczny bonus. Darmowe środki wymagają obrotu 3x zanim będą mogły zostać wypłacone, zaś do obrotu zaliczają się wyłącznie zwycięskie zakłady z kursem min. 1.91. Więcej informacji o tym bonusie znajduje się na oficjalnej stronie legalnego bukmachera STS.

Idź do STS Idź do STS

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w STS.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/sts/news/sts-rozdaje-bonusy-z-puli-nagrod-30-000-zl-na-mecz-polska-rosja

Oceń ten tekst