STS rozdaje darmowe bonusy za każdy medal Polaków na IO w Tokio

Ocena 5.00/5 głosów

Wielkimi krokami zbliża się ceremonia otwarcia Letnich Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Jak zwykle znakomita oferta zakładów na to wydarzenie czeka na Was na stronie legalnego bukmachera STS, który poza ciekawymi zakładami proponuje swoim klientom również bardzo atrakcyjny bonus na to wydarzenie.

Odbieram bonus! Idź do STS

Wykorzystaj super bonus STS!

Igrzyska Olimpijskie w Tokio - oferta zakładów od STS

W dniach 23 lipiec - 8 sierpień oczy kibiców na całym świecie będą zwrócone na Tokio, gdzie najlepsi sportowcy globu będą walczyli o medale Letnich Igrzysk Olimpijskich. Oczywiście w tym gronie nie zabraknie zawodników z Polski i to z ich występami wiążemy największe nadzieje.

Jak zwykle bardzo szeroka oferta zakładów na to wydarzenie czeka na Was na stronie legalnego bukmachera STS, który poza ciekawymi kursami oddaje również w ręce swoich klientów specjalny bonus. Sprawdź regulamin najnowszej promocji od STS i wejdź do gry o darmowe środki bonusowe.

Każdy medal Polaków w Tokio = bonus 5 zł od STS

Zasady tej promocji od STS są bajecznie proste. Akcja potrwa do 22 lipca, zaś udział w niej wymaga zapisania się na stronie bukmachera poprzez kliknięcie buttonu WEŹ UDZIAŁ. Następnie gracz powinien za min. 50 zł postawić kupon SOLO, na którym jedynym typem będzie liczba medali zdobytych przez polskich sportowców w Tokio.

Niezależnie od tego, czy Twój kupon będzie przegrany czy zwycięski za każdym razem kiedy polski zawodnik zdobędzie medal na IO bukmacher STS podaruje Ci darmowy bonus 5 zł. Przykładowo - jeśli potwierdzą się przypuszczenia analityków bukmachera STS i Polacy zdobędą np. 15 medali, wówczas na koncie gracza pojawią się bonusy o wartości 75 zł.

Każdy bonus STS wymaga obrotu 3x, zanim będzie mógł zostać wypłacony, zaś do obrotu zaliczają się wyłącznie zwycięskie kupony AKO z kursem min. 1.91.

Trzy bonusy na start dla nowych klientów bukmachera STS

A co z graczami, którzy do tej pory nie mają konta na stronie bukmachera STS i którzy nigdy dotąd nie wpłacili depozytu w tym serwisie? Otóż na każdego z nich czeka atrakcyjny pakiet bonusów powitalnych. Wystarczy wpisać nasz specjalny STS kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza, a błyskawicznie na koncie gracza pojawią się aż trzy bonusy na start:

  • STS bonus 100% od pierwszego depozytu 1200 zł
  • Zakład bez ryzyka 230 zł
  • Freebet bonus bez depozytu 29 zł

Więcej informacji o tym pakiecie bonusów na start można znaleźć na oficjalnej stronie legalnego bukmachera Fortuna.

Idź do STS Idź do STS

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w STS.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/sts/news/sts-rozdaje-darmowe-bonusy-za-kazdy-medal-polakow-na-io-w-tokio

Oceń ten tekst