STS zwraca 50 zł za przegrane kupony na mecz Szwecja - Polska

Ocena 5.00/4 głosy

Skorzystaj z najnowszej promocji od legalnego bukmachera STS, oficjalnego sponsora piłkarskiej Reprezentacji Polski i obstaw dzisiejsze starcie ze Szwedami na Euro 2021, a jeśli zabraknie Ci szczęścia, wówczas bukmacher podaruje Ci darmowy bonus aż do 50 zł.

Odbieram bonus! Idź do STS

Wykorzystaj super bonus STS!

Obstawiaj mecz Szwecja - Polska w STS

Legalny bukmacher STS od lat wspiera piłkarską Reprezentację Polski. Nie może zatem dziwić fakt, że klienci tego serwisu mogą liczyć nie tylko na bogatą ofertę zakładów na to spotkanie, ale i na mnóstwo ciekawych promocji, z których jedna dotyczy dzisiejszego meczu Szwecja - Polska w ostatnim grupowym meczu grupowym Euro 2021.

Rzut oka na kursy od STS na ten mecz. Zdaniem analityków zatrudnionych przez tego bukmachera oba zespoły mają niemalże identyczne szanse na zwycięstwo w tym meczu. Za triumf Polaków STS płaci po kursie 2.75, natomiast gdybyście zdecydowali się wytypować wygraną Szwedów to pomnożycie swój depozyt w STS po kursie 2.80. Remis wyceniono na 3.45. A jak będzie? Przekonamy się już dziś wieczorem!

Mecz Szwecja - Polska bez ryzyka u bukmachera STS

Zasady najnowszej promocji od bukmachera STS nie należą do przesadnie skomplikowanych. Wszystko co należy zrobić to w środę 23 czerwca zalogować się na swoje konto gracza w STS i zapisać się do wzięcia udziału w promocji na stronie bukmachera, a następnie postawić dowolny kupon na mecz Szwecja - Polska.

Do promocji kwalifikują się kupony SOLO oraz AKO, ważne aby 1 selekcja dotyczyła ww. meczu. Jeśli zabraknie Ci szczęścia, zaś Twój kupon okaże się nietrafiony, wówczas bukmacher zwróci Ci całość stawki (pomniejszoną o 12% podatek obrotowy), a na Twoim koncie gracza pojawi się darmowy bonus 50 zł.

Darmowe środki wymagają obrotu 3x zanim będą mogły zostać wypłacone, zaś do obrotu bonusem STS zaliczane są wyłącznie zwycięskie kupony z kursem min. 1.91.

Nie masz konta w STS? Pakiet powitalny czeka na Ciebie!

Gracze, którzy rozglądają się za nowym bukmacherem internetowym powinni mocno rozważyć ofertę od STS. Ten legalny serwis proponuje nie tylko bogatą ofertę zakładów, ale również bardzo atrakcyjny pakiet na start, w którego skład wchodzą:

  • STS bonus 100% od pierwszego depozytu 1200 zł
  • Zakład bez ryzyka 230 zł
  • Freebet bonus bez depozytu 29 zł

Każdy z tych bonusów powitalnych dostępny jest dla graczy, którzy w trakcie rejestracji konta wpiszą nasz STS kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza. Więcej informacji o tym pakiecie powitalnym znajduje się na oficjalnej stronie legalnego bukmachera STS.

Idź do STS Idź do STS

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w STS.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/sts/news/sts-zwraca-50-zl-za-przegrane-kupony-na-mecz-szwecja-polska

Oceń ten tekst