STS zwraca połowę stawki za przegrane kupony na Euro 2021

Ocena 5.00/5 głosów

Już dziś startuje faza pucharowa Euro 2021. Z tej okazji specjalna promocja czeka na Was na stronie legalnego bukmachera STS, który zwraca graczom połowę stawki w przypadku niepowodzenia.

Odbieram bonus! Idź do STS

Wykorzystaj super bonus STS!

Wraca Euro 2021 - obstawiaj w STS

Co prawda przerwa od spotkań na Euro 2021 nie była zbyt długa, ale nie wiemy jak Wy, ale my zdążyliśmy już zatęsknić za emocjami związanymi z największą piłkarską imprezą roku. Na szczęście już dziś wieczorem rozgrywki zostaną wznowione, zaś kilka zestawów par wygląda naprawdę fantastycznie.

Na pierwszy ogień pójdą dziś reprezentacje Walii oraz Danii, natomiast 1/8 finału zakończy wtorkowym mecz Szwecja - Ukraina. Oto pełny zestaw meczów na tym etapie rozgrywek:

Oczywiście jak zwykle znakomita oferta zakładów na każde z tych wydarzeń czeka na Was na stronie legalnego bukmachera STS, który poza ciekawymi kursami proponuje również swoim klientom atrakcyjną promocję, dzięki której będą mogli obstawiać mecze Euro 2021 bez ryzyka.

Przegrałeś kupon? Otrzymasz bonus do 100 zł!

Zasady tej promocji są niezwykle proste. Wszystko co musisz zrobić to zalogować się na swoje konto gracza i zapisać się do promocji klikając button WEŹ UDZIAŁ, a następnie postawić kupon SOLO lub AKO, na którym przynajmniej 1 selekcja dotyczy meczu 1/8 finału Euro 2021.

Jeśli kupon okaże się zwycięski, wówczas bukmacher rzecz jasna natychmiast wypłaci Ci wygraną. Gdyby jednak zabrakło Ci szczęścia, wówczas STS odda Ci połowę stawki, zaś na Twoim koncie gracza pojawi się darmowy bonus aż do 100 zł.

Darmowe środki od bukmachera STS wymagają obrotu 3x, zaś do obrotu zaliczane będą wyłącznie zwycięskie kupony z kursem min. 1.91.

Nie masz konta w STS? Atrakcyjny pakiet na start czeka na Ciebie!

Bardzo atrakcyjny pakiet bonusów powitalnych czeka na wszystkich nowych klientów bukmachera STS, którzy w trakcie rejestracji wykorzystają nasz specjalny kod promocyjny o treści SPRYCIARZ. Wystarczy wpisać kod w odpowiednie pole formularza, a bukmacher automatycznie przypisze do konta gracza:

  • STS bonus 100% od pierwszego depozytu 1200 zł
  • Zakład bez ryzyka 230 zł
  • Darmowy freebet bonus bez depozytu 29 zł

Więcej informacji o tym pakiecie bonusów na start znajduje się na oficjalnej stronie legalnego bukmachera STS.

Idź do STS Idź do STS

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w STS.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/sts/news/sts-zwraca-polowe-stawki-za-przegrane-kupony-na-euro-2021

Oceń ten tekst