STS zwraca połowę stawki za przegrane kupony na French Open

Ocena 5.00/6 głosów

Skorzystaj z najnowszej promocji od legalnego bukmachera STS i odbierz zwrot połowy stawki za przegrane kupony dotyczące meczów polskich zawodników na turnieju French Open. Zaloguj się na swoje konto gracza i wejdź do gry o darmowe środki bonusowe o wartości 175 zł.

Odbieram bonus! Idź do STS

Wykorzystaj super bonus STS!

Obstawiaj French Open na stronie legalnego bukmachera STS

W poniedziałek 24 maja rozpoczyna się tenisowy turniej na kortach Rolanda Garrosa. Zmagania najlepszych tenisistów w Paryżu potrwają aż do 13 czerwca, zaś wszystkie mecze tego turnieju można obstawiać na stronie legalnego bukmachera STS.

Oferta zakładów od STS na Roland Garros to nie tylko tradycyjne kursy 1X2 na poszczególne mecze turniejowe, ale i sporo zakładów pobocznych, dotyczących rozmaitych scenariuszy w konkretnych meczach.

Jakby tego było mało klienci bukmachera STS nie muszą obawiać się wpadki na kuponie, zaś wszystko to za sprawą najnowszej promocji od STS.

Przegrałeś kupon? STS podaruje Ci darmowy bonus!

Regulamin tej promocji nie należy do przesadnie skomplikowanych. Zaloguj się na swoje konto gracza i zapisz się do promocji klikając button WEŹ UDZIAŁ. Postaw dowolny zakład na żywo SOLO lub AKO, na którym przynajmniej 1 typ będzie dotyczył dowolnego meczu z udziałem polskiego zawodnika.

Jeśli kupon okaże się przegrany wówczas bukmacher zwróci Ci połowę stawki aż do 25 zł. Zwrot stawki pojawi się na Twoim koncie gracza jako darmowy bonus, za który można obstawić dowolne wydarzenie z oferty zakładów sportowych bukmachera STS.

Jak wypłacić darmowy bonus STS?

Każdy klient tego bukmachera może w ramach tej promocji zgarnąć 1 bonus w danej rundzie. Zakładając, że któryś z polskich zawodników dotarłby w Paryżu aż do finału, do odebrania jest aż 7 bonusów po 25 zł każdy, a zatem maksymalna wartość darmowych środków bonusowych do zgarnięcia w ramach tej promocji to aż 175 zł.

Oczywiście bonus STS nie może zostać od razu wypłacony. Bukmacher wymaga najpierw obrotu bonusem 3x, zaś do obrotu zaliczane są wyłącznie zwycięskie kupony z kursem min. 1.91. Więcej informacji o tym i pozostałych bonusach znajduje się na stronie legalnego bukmachera STS.

Idź do STS Idź do STS

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w STS.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/sts/news/sts-zwraca-polowe-stawki-za-przegrane-kupony-na-french-open

Oceń ten tekst