Bet Club od Totolotka

Ocena 5.00/1 głos

Totolotek bukmacher

Totolotek oferta

Totolotek bonusy

Totolotek opinie

Totolotek rejestracja

Bet Club to program lojalnościowy dla stałych graczy Totolotka. Ze regularną grę legalny bukmacher przyznaje punkty, które następnie można wymieniać na nagrody, m.in. środki na zakłady i bonusy. Karta Bet Club Totolotek działa zarówno w zakładach online, jak i w punktach naziemnych.

Odbieram bonus! Totolotek bukmacher

Totolotek zakłady bukmacherskie | zostań VIPem

Z programami lojalnościowymi mamy dzisiaj do czynienia praktycznie wszędzie. Obowiązują w marketach, na stacjach benzynowych czy sklepach internetowych. Mechanizm tego procesu jest Ci zatem znany. W dzisiejszych czasach każdy biznes chce przez to promować swoje usługi, a jednocześnie trochę nas do siebie przyzwyczajać, abyśmy jak najchętniej i najczęściej podejmowali decyzje o zostawieniu swoich pieniędzy w konkretnym miejscu. I nie ma w tym nic złego, dopóki jako konsumenci także czerpiemy z tego tytułu określone korzyści.

Dokładnie tak samo jest w przypadku programu lojalnościowego Bet Club w Totolotku. Bukmacher za zawierane zakłady przyznaje punkty, które można wymieniać na bonusy. W ten sposób nagradza najbardziej lojalnych graczy, regularnie obstawiających kupony.

W Bet Club nie ma żadnych ukrytych kosztów czy dodatkowych warunków. Jeśli więc korzystasz z oferty Totolotka to jak najbardziej powinieneś przystąpić do Bet Club i cieszyć się przywilejami dla graczy. Zwłaszcza, że dzięki temu programowi lojalnościowemu można zdobyć naprawdę atrakcyjne nagrody, m.in. dodatkowe środki na zakłady bukmacherskie czy bonusy.

Bet Club Totolotek – na czym to polega?

Aby korzystać z Bet Club w Totolotku, musisz przede wszystkim zarejestrować swoje konto, a następnie wpłacić depozyt w wysokości minimum 20 zł. I już jesteś członkiem Bet Club! Staje się nim automatycznie każda osoba, która aktywowała swoje konto internetowe, umożliwiające zawieranie zakładów bukmacherskich w Totolotku.

Punkty w Bet Club zbierasz za każdym razem, gdy obstawiasz zakłady online. Ich liczba uzależniona jest od rodzaju zakładu i stawki. Zasady naliczania punktów w Bet Club wyglądają następująco:

zakłady przedmeczowe i na żywo (pre-match i live): stawka X liczba zdarzeń = liczba punktów Bet Club

To proste. Jeśli postawiłeś zakład kombi zawierający 3 zdarzenia za stawkę 10 zł, to zdobywasz 30 punktów Bet Club, bo 10 X 3 = 30. To stałe zasady tego programu lojalnościowego. Zdarza się jednak, że Totolotek organizuje specjalne promocje punktowe, dzięki którym przysługuje większa liczba punktów za obstawione zakłady bukmacherskie. Musisz jednak pamiętać, że te promocje zawsze są ograniczone czasowo.

Liczbę zgromadzonych punktów możesz sprawdzić w każdej chwili, logując się na swoje konto Totolotek i klikając w zakładkę Moje Konto. W programie Bet Club zyskujesz odpowiednie statusy:

  • status srebrny za zgromadzenie od 0 do 5000 punktów Bet Club
  • status złoty za zgromadzenie od 5000 do 20000 punktów Bet Club
  • status platynowy za zgromadzenie powyżej 20000 punktów Bet Club.

Jeśli staniesz się posiadaczem statusu złotego, otrzymujesz o 20% punktów Bet Club więcej przy każdym zakładzie. Jeśli zaś uzyskasz status platynowy, to otrzymujesz aż 50% punktów Bet Club więcej po obstawieniu kolejnego kuponu. Warto zatem kontrolować liczbę punktów, gdyż przekroczenie odpowiednich progów to szansa na szybsze zdobycie atrakcyjnych nagród.

Punkty w Bet Club od Totolotka sumowane są codziennie. W momencie osiągnięcia odpowiedniej liczby Twój status zostanie podwyższony, choć pamiętaj, że podstawę obliczeń stanowią punkty zgromadzone w okresie trzech poprzedzających miesięcy. Jeśli w tym okresie nie uda Ci się zebrać odpowiedniej liczby punktów Bet Club (tak, aby utrzymać dotychczasowy status), obniży się on o jeden poziom. Z kolei osiągnięty status będzie utrzymany przez 3 miesiące od dnia jego osiągnięcia.

Po zebraniu minimum 5000 punktów Bet Club masz możliwość ich wymiany na bonusy od Totolotka.

Oczywiście, możesz zbierać punkty za zakłady online i te zawierane w punktach stacjonarnych Totolotka na jedno konto. W celu łącznego zbierania punktów Bet Club wprowadź numer swojej karty wydanej w punkcie sprzedaży bukmachera w odpowiedniej zakładce na Koncie Uczestnika.

Na co możesz wymienić punkty Bet Club?

Kiedyś w programie Bet Club punkty można było wymieniać na darmowe zakłady, a także na nagrody rzeczowe, takie jak gadżety elektroniczne, kubki czy zestawy kibiców. W nowej edycji Bet Club Totolotek postawił wyłącznie na bonusy w postaci dodatkowych środków na grę. Z perspektywy graczy to świetna decyzja. Dzięki niej w puli programu znajduje się więcej darmowych zakładów bukmacherskich o większej wartości.

Obstawiając regularnie zakłady bukmacherskie w Totolotek w prosty sposób zyskujesz punkty w programie lojalnościowym Bet Club. Zdobywasz kolejne statusy, które pozwalają Ci zdobywać jeszcze więcej punktów w krótszym czasie. Dzięki temu zyskujesz dodatkowe środki na kolejne zakłady. To przejrzysty i korzystny układ! W dłuższej perspektywie czasowej po prostu obstawiasz tyle zakładów, ile chcesz, inwestujesz mniej swoich pieniędzy. Wysokość bonusu rośnie z każdym postawionym zakładek i kolejnymi punktami, nawet o 50%. Legalny bukmacher Totolotek zyskuje natomiast lojalnego klienta.

Jakie zakłady obowiązują w Bet Club?

Gromadzenie punktów w programie lojalnościowym Bet Club w Totolotku jest banalne z kilku powodów. Po pierwsze, dzieje się to automatycznie, jeśli tylko masz zarejestrowane konto i wyraziłeś zgodę na uczestnictwo. Po drugie, nie ma żadnych ograniczeń odnośnie zakładów. W Bet Club można korzystać z całej oferty Totolotka. Nie musisz rezygnować ze swoich ulubionych zakładów, ale możesz też próbować czegoś nowego. Za każdym razem Twoje konto z punktami puchnie coraz bardziej, a Ty możesz cieszyć się bonusami, które wymienisz na darmowe zakłady.

Czy warto brać udział w Bet Club?

Bet Club to program lojalnościowy Totolotka, w którym nic nie tracisz, a jedynie zyskujesz. Obstawiasz zakłady tak jak chcesz, a legalny bukmacher zasila Twoje konto odpowiednią liczbą punktów. Możesz je wymieniać na bonusy w postaci darmowych zakładów. Jeśli tego nie zrobisz, to po roku po prostu stracą one ważność.

Bet Club to program całkowicie darmowy, to znaczy, że uczestnicząc w nim nie ponosisz żadnych kosztów ani strat. Możesz jedynie zyskać!

Idź do Totolotek Idź do Totolotek

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Totolotek.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/totolotek/bet-club

Oceń ten tekst