Z nowym bonusem powitalnym 150 PLN za 50 PLN

Ocena 5.00/1 głos

W dniu 20.09.2016 w bukmacher zmodyfikował swoją ofertę powitalną dla nowych graczy.

Cashback został zastąpiony bonusem od depozytu 200%. Za wpłatę 50 zł bukmacher daje bonusowe 100 zł i łącznie do obstawiania nowy gracz posiada 150 zł.

Bonus podlega 6-krotnemu obrotowi po kursie @2.00 w zdarzeniach 3-drogowych. Wpłaty ze Skrill i Neteller niestety nadal się nie kwalifikują do bonusu.

Jeżeli kogoś nie przekonywał wcześniejszy bonus cashback to teraz jest najwyższy czas na wykorzystanie bonusus w bukmacher. Jak na standardy bonusu od depozytu jest bardzo atrakcyjny,

Jak odebrać bonus w bukmacher?

 1. Załóż konto na stronie bukmacher.com
  Wypełnij krótki formularz rejestracyjny i aktywuj konto przy pomocy linku zawartego w e-mailu wysłanym na Twoją skrzynkę pocztową.
 2. Dokonaj wpłaty na konto.
  Aby rozpocząć grę w bukmacher, musisz wpłacić na konto, co najmniej 15 zł. Aby skorzystać z powitalnego bonusa, środki należy wpłacić przy pomocy karty płatniczej lub natychmiastowego przelewu - Przelewy24 lub metody wpłat Trustly i DotPay. Wpłata przy pomocy e-portfela (Skrill, Neteller itd.) nie uprawnia do skorzystania z oferty podobnie jak przelew środków lub bonusów z innego działu bukmacher.
 3. Odbierz swój bonus.
  Bonus powitalny jest równy 200% pierwszej wpłaty (maks. 100 zł). Bonus otrzymasz w ciągu 24 godzin, maksymalnie do końca następnego dnia roboczego po dokonaniu depozytu. W sumie możesz mieć więc TRZY razy więcej na grę!
Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/z-nowym-bonusem-powitalnym-150-pln-za-50-pln-n398

Oceń ten tekst

Podobne artykuły