Złoty październik w !

Ocena 5.00/1 głos
Złoty październik w !

bukmacher przygotował konkurs dla graczy, główna nagroda to aż 4000 zł, poniżej regulamin i szczegóły konkursu.

 

REGULAMIN

1. Gracz musi zarejestrować się w promocji, aby jego/jej zakłady były brane w niej pod uwagę. Konkurs rozpocznie się o godz. 00:00 CET w czwartek 9 października 2014 i zakończy się o godz. 23.59 CET 9 listopada 2014. 

2. Dany gracz może zarejestrować się tylko raz.

3. Uczestnicy konkursu stawiają zakłady o minimalnym kursie 1,20 i minimalnej stawce 4 zł. Zakłady mogą być pojedyncze, wielokrotne, live lub pre-live.

4. Tylko zakłady postawione według powyższych warunków będą brane pod uwagę.

5. W przypadku gdy gracz wniesie kilka identycznych zakładów (ten sam rodzaj zakładu na to samo wydarzenie) tylko pierwszy zakład zostanie wzięty pod uwagę. Anulowane zakłady oraz zakłady systemowe nie są uwzględniane.

6. Gracze otrzymują punkty za postawione zakłady (“Punkty”). Stawki/wygrane z zakładów są przeliczane na EUR na następnie na Punkty. Jeśli zakład jest trafiony i został wniesiony z komórki (na stronie m.bukmacher.com lub poprzez aplikację na iPhone'a/Androida) za każde wygrane 1 EUR przyznane zostaną 3 punkty. Jeśli zakład jest trafiony i został wniesiony na stronie internetowej bukmacher (www.bukmacher.com), za każde wygrane 1 EUR przyznane zostaną 2 punkty. Jeśli zakład jest nietrafiony, za każde postawione EUR przyznany zostanie 1 punkt.

7. Wszyscy uczestnicy konkursu są sklasyfikowani w rankingu, który jest dostępny na stronie i będzie regularnie uaktualniany. Ostateczna wersja rankingu zostanie opublikowana po zakończeniu konkursu.

8. 20 najlepszych uczestników konkursu otrzyma następujące nagrody:
1. - Bonus 4000 zł
2. - Bonus 3200 zł
3. - Bonus 2400 zł
4. - Bonus 1600 zł
5. - Bonus 800 zł
6.-10. - Bonus 400 zł
11.-20. - Bonus 200 zł

9. W przypadku jeśli dwóch graczy zakończy konkurs z taką samą liczbą punktów, ten, który postawił więcej zakładów zostanie sklasyfikowany wyżej. 

10. Bonus musi zostać obrócony co najmniej 6 razy w zakładach z minimalnym kursem 2,00 oraz co najmniej 3 możliwymi wynikami zanim może on zostać wypłacony lub przeniesiony do innego działu. Zasady obrotu bonusem mogą ulec zmianie. Ewentualne aktualizacje zostaną podane w niniejszym regulaminie. 

11. Obrót bonusu rozpoczyna się w momencie, gdy bonus zostanie przyznany na konto.

12. Jeśli bonus nie zostanie obrócony w wymagany sposób w ciągu 180 dni, nieobrócona część bonusu oraz potencjalne wygrane uzyskane przy jej pomocy zostaną anulowane i odjęte od salda konta.

13. Nagród nie można przepisywać na inne osoby.

14. Wszystkie decyzje bukmacher są ostateczne.

15. Tylko jeden bonus na osobę, adres IP, gospodarstwo domowe, komputer, komórkę.

16. Wszelkie próby nadużycia oferty doprowadzą do zamknięcia konta gracza. Nie zostanie przyznany zwrot stanu konta. Nadużycie obejmuje wykorzystanie wielu kont w celu wielokrotnego udziału w promocji.

17. bukmacher.com zastrzega sobie prawo do wstrzymania wypłaty środków w przypadku podejrzenia próby nadużycia lub złamania warunków regulaminu.

18. bukmacher.com zastrzega sobie prawo do zażądania okazania dowodu tożsamości oraz / lub potwierdzenia wpłaty na konto.

19. Konto w bukmacher jest osobiste i może z niego korzystać tylko osoba, która je założyła.

20. Regulamin oferty powitalnej obowiązuje w połączeniu z Regulaminem ogólnym bukmacher Gaming (Gibraltar) Limited. Zastrzegamy sobie prawo do jego zmiany lub całkowitego wycofania w dowolnym momencie i bez podawania przyczyny. Gracze powinni regularnie sprawdzać regulamin, by być na bieżąco z zachodzącymi w nim zmianami.

21. W przypadku rozbieżności między angielską wersją regulaminu a jego tłumaczeniami na inne języki, wersja angielska będzie nadrzędna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/zloty-pazdziernik-w-n179

Oceń ten tekst

Podobne artykuły