Alphonso Davies z kolekcją NFT!

Ocena 0/5 | 0 głosów

Alphonso Davies kolejnym sportowcem wchodzącym do świata blockchain. Już wkrótce na Binance NFT pojawi się debiutancka kolekcja zawodnika Bayernu Monachium.

Piłkarz mistrza Niemiec tym samym dołączył do grona sportowców, którzy oferują przedmioty kolekcjonerskie kupowane i sprzedawane za pomocą kryptowaluty. Będą to 3 ekskluzywne NFT stworzone przez ilustratora Jacka Perkinsa.

Cyfrowe produkty pojawią się wyłącznie na giełdzie Binance NFT, czyli specjalnym sektorze najpopularniejszej giełdy kryptowalut na świecie.

3 limitowane NFT Daviesa - wyjątkowa oferta

Entuzjaści NFT i kibice piłki nożnej otrzymają niepowtarzalną okazję do uczestniczenia w procesie projektowania ilustracji poprzez głosowanie w mediach społecznościowych. Wszystkie osoby wezmą udział losowaniu limitowanej edycji NFT z kolekcji, a jeden zdobywca złotego biletu dodatkowo spotka się z Alphonso Daviesem.

NFT od Alphonso Davies

Zatem limitowana edycja grafiki Daviesa zostanie przyznana losowo trzem osobom w drodze loterii, ale będzie można ją następnie sprzedać za pośrednictwem giełdy Binance.

Kolekcja NFT Alphonso Daviesa będzie różnić się od innych NFT dzięki ekskluzywnemu doświadczeniu klientów w realnym świecie. Platforma Binance NFT zapewni najlepsze wrażenia fanom sportu i NFT, przyczyniając się do rozwoju całej branży - powiedziała Helen Hai, szefowa Binance NFT.

Idź do Binance

Binance NFT x Alphonso Davies już niedługo

Binance NFT, którego premiera odbędzie się w czerwcu, zgromadzi najlepszych twórców ze świata sportu, sztuk wizualnych, gier, muzyki i nie tylko. Debiutancka kolekcja Alphonso Daviesa zapewnia fanom nowy sposób na zaangażowania się w świat sportu i ich ulubionych gwiazd.

To szalone, jak kryptowaluty rozwinęły się na przestrzeni lat do tego stopnia, że NFT zapewnia kolejną okazję do nawiązania wyjątkowych relacji z fanami - powiedział Davies. Poza piłką nożną, zawsze z ciekawością obserwowałem zmiany technologiczne ułatwiające kontakt z ludźmi na całym świecie, a nowa kolekcja NFT to tylko kolejna warstwa mojej cyfrowej obecności

- dodał Kanadyjczyk.

NFT to biznes przyszłości

Rynek kolekcji sportowych NFT już teraz wyceniany jest na miliardy dolarów. Angażując się w niego, Davies staje się biznesmenem, a nie tylko sportowcem z ciekawostką technologiczną. Spienięża swoją wciąż krótką karierę w dodatkowy sposób.

Z perspektywy marketingowej jest to obustronna korzyść. Binance NFT otrzymuje możliwość współpracy z gwiazdą podziwianą przez miliony kibiców, co z pewnością dla platformy będzie najlepszą reklamą. A sam Davies staje się jeszcze popularniejszy, zwłaszcza wśród młodych ludzi, którzy odnajdują się w świecie blockchain, walut cyfrowych i NFT.

NFT - to dopiero początek

W niedalekiej przyszłości możemy spodziewać się kolejnych produktów NFT sygnowanych nazwiskami wielkich piłkarzy. Takie kolekcje są bardzo powszechne wśród zawodników dyscyplin popularnych głównie w Stanach Zjednoczonych - koszykówki, baseballu czy futbolu amerykańskiego. Co więcej, na stronie giełdy Binance sportowcy i artyści z całego świata mogą sami zgłaszać propozycje własnych kolekcji NFT.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , Portal Bukmacherski Spryciarz.
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Skomentuj aktualność Alphonso Davies z kolekcją NFT!

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 0/5 | 0 głosów
Powiększ pole
Fortuna baner
Fortuna baner