Legia Warszawa na giełdzie kryptowalut Chiliz

Ocena 4/5 | 3 głosy

Legia Warszawa idzie z duchem czasu i niebawem zadebiutuje na giełdzie kryptowalut.

Debiut tokenów Legii na giełdzie Chiliz zaplanowany jest na 4 maja 2021. Tokeny Legii będą miały skrót $LEG.

Pierwszym klubem który wyemitował własne tokeny kryptowalutowe na platformie Socios.com od Chiliz był francuski Paris Saint Germain. W ostatnich miesiącach nie ma tygodnia, w którym nie dołącza znany europejski klub.

Tokeny fanowskie poprzez Chiliz wyemitowały już Juventus Turyn, Manchester City, FC Barcelona, AC Milan, AS Roma i wiele innych czołowych europejskich klubów. Legia Warszawa dołącza zatem do europejskich potentatów!

Kup tokeny Legii

Tokeny Legii Warszawa – spekulacja czy realna wartość?

Do czego będą służyć tokeny Legii Warszawa? Tokeny fanowskie mają zarówno wartość kolekcjonersko-fanowską, inwestycyjną jak i całkiem użyteczną.

Posiadacze tokenów $LEG jako kibice Legii Warszawa będą mogli wpływać na różne decyzje klubowe. Jakie? Przykładowo będą mogli głosować na to jaka muzyka ma być puszczona po strzelonym golu lub wybrać wybór koszulki na następny sezon. Przez takie formy aktywności fani legii będą mogli bezpośrednio wpływać na swój klub.

Głosowanie będzie odbywać się tokenami fanowskimi. Im więcej posiadanych tokenów tym więcej głosów będzie można oddać.

Innym zastosowaniem tokenów fanowskich są różne akcje promocyjne władz lub przeznaczone wyłącznie dla posiadaczy określonej liczby tokenów $LEG. Mogą to być spotkania z piłkarzami, wstęp na zamknięty trening lub specjale miejsca na trybunach.

Zakup fanowskich tokenów Legii może być zarówno świetną formą uczestniczenia w decyzjach klubu jak i również okazją do inwestycji w kryptowaluty i sport.

Tokeny Legii Warszawa – gdzie kupić?

Zespół Chiliz ogłosił, że dostępnych do zakupu będzie 200 000 tokenów Legii, jeden w cenie 2 EUR. Oznacza to, że cała pula warta będzie 400 000 EUR.

Chiliz net giełda tokenów fanowskich

Tokeny $LEG są tokenami fanowskimi i na razie nie są dostępne na najpopularniejszych giełdach kryptowalutowych typu Binance czy BitBay.

Aby kupić Tokeny Legii trzeba założyć konto na oficjalnej giełdzie kryptowalut specjalizującej się w tokenach fanowskich chiliz.net.

Tokeny Legii Warszwa - jak kupić?

Należy przejść na Chiliz, założyć konto podając numer telefonu.

Na giełdzie Chiliz niestety jeszcze nie można kupić kryptowalut za waluty fiducjarne. Jeżeli nie posiadasz jeszcze kryptowalut to musisz zakupić jakąś kryptowalutę na innej platformie. Zobacz:

Kupione Bitcoiny lub tokeny Chiliz przesyłasz na swoje konto na chiliz.net a następnie kupujesz $LEG w parze LEG/CHZ lub LEG/BTC.

Zakupione tokeny możesz trzymać na swoim koncie Chiliz lub wypłacić na zewnętrzny portfel wspierający sieć Ethereum.

Idź do chiliz.net

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , Portal Bukmacherski Spryciarz.
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Skomentuj aktualność Legia Warszawa na giełdzie kryptowalut Chiliz

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 4/5 | 3 głosy
Powiększ pole
Fortuna baner
Fortuna baner