Lottoland wprowadza loterię Bitcoin

Ocena 0/5 | 0 głosów

Gorączka Bitcointa trwa w najlepsze. Europejski potentat loterii Lottoland wprowadził w Irlandii pierwszą regulowaną loterię Bitcoin. Losowania odbywają się przez 6 dni w tygodniu od poniedziałku do soboty.

Wygrana w loterii bitcoinowej w Lottoland wynosi aż 1000 BTC, czyli po bieżącym kursie 14,2 miliona EUR. Jest to co prawda sporo mniej niż w Eurojackpot aczkolwiek wraz ze wzrostem kursu kryptowaluty wielkość wygranej może się zmienić.

W bitcoin lotto wybiera się 6 z 49 możliwych numerów, w przypadku trafienia przez jedną osobę wszystkich 6 numerów otrzymuje ona jackpot 1000 BTC, trafienie 5 numerów gwarantuje wygraną 1 BTC.

Nagroda wyrażana w bitcoinach to oczywiście zagrywka marketingowa mająca na celu przyciągnięcie fanów kryptowalut oraz pochwalenie się "byciem pierwszą" taką loterią. Opłatę za los w loterii można zapłacić w zwykłej walucie oraz w bitcoin, podobnie z wygraną - nie ma przymusu podawania adresu bitcoin, akceptowalne jest też konto bankowe.

Los na loterii kosztuje 3,50 EUR, pierwsze losowanie odbywa się 18 grudnia o godzinie 21.30 czasu środkowoeuropejskiego.

Szanse na trafienie 6 wytypowanych numerów wynoszą 1 do 13 983 816, zachodzi zatem pytanie czy zamiast tracić bitcoiny na hazard w tej loterii nie warto po prostu przetrzymać kryptowalutę w oczekiwaniu na dalszy wzrost jej kursu.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , Portal Bukmacherski Spryciarz.
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Skomentuj aktualność Lottoland wprowadza loterię Bitcoin

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 0/5 | 0 głosów
Powiększ pole
Fortuna baner
Fortuna baner