Lottoland wprowadza loterię Bitcoin

Ocena 5.00/1 głos
Lottoland wprowadza loterię Bitcoin

Gorączka Bitcointa trwa w najlepsze. Europejski potentat loterii Lottoland wprowadził w Irlandii pierwszą regulowaną loterię Bitcoin. Losowania odbywają się przez 6 dni w tygodniu od poniedziałku do soboty.

Wygrana w loterii bitcoinowej w Lottoland wynosi aż 1000 BTC, czyli po bieżącym kursie 14,2 miliona EUR. Jest to co prawda sporo mniej niż w Eurojackpot aczkolwiek wraz ze wzrostem kursu kryptowaluty wielkość wygranej może się zmienić.

W bitcoin lotto wybiera się 6 z 49 możliwych numerów, w przypadku trafienia przez jedną osobę wszystkich 6 numerów otrzymuje ona jackpot 1000 BTC, trafienie 5 numerów gwarantuje wygraną 1 BTC.

Nagroda wyrażana w bitcoinach to oczywiście zagrywka marketingowa mająca na celu przyciągnięcie fanów kryptowalut oraz pochwalenie się "byciem pierwszą" taką loterią. Opłatę za los w loterii można zapłacić w zwykłej walucie oraz w bitcoin, podobnie z wygraną - nie ma przymusu podawania adresu bitcoin, akceptowalne jest też konto bankowe.

Los na loterii kosztuje 3,50 EUR, pierwsze losowanie odbywa się 18 grudnia o godzinie 21.30 czasu środkowoeuropejskiego.

Szanse na trafienie 6 wytypowanych numerów wynoszą 1 do 13 983 816, zachodzi zatem pytanie czy zamiast tracić bitcoiny na hazard w tej loterii nie warto po prostu przetrzymać kryptowalutę w oczekiwaniu na dalszy wzrost jej kursu.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/kryptowaluty/lottoland-wprowadza-loterie-bitcoin-n480

Oceń ten tekst

Podobne artykuły