Wyszukiwarka w menu i drobne zmiany

Ocena 4.60/5 głosów

Wprowadziliśmy dzisiaj drobne usprawnienia w menu serwisu.

  • Została usunięty dział "Start", znajdujące się tam linki do artykułów o pokerze i kasynie oraz kalkulatorów zostały przeniesione do działu Poradnik typer > Poker i kasyno i Poradnik typer > Narzędzia bukmacherskie.
  • Dział "Typerzy" został przeniesiony do "Typy".

Dzięki tym zmianom zwolniło się miejsce na wyszukiwarkę. Z uwagi, że na serwisie staramy się zamieszczać coraz więcej przydatnych treści z tematyki bukmacherki, sportu i legalnych bukmacherów to wyszukiwarka zasługuje na dobrą widoczność. Wcześniejsza lupka "pływająca" przy prawej krawędzi strony nie była zbytnio intuicyjna w obsłudze. Teraz wyszukiwanie powinno stać się prostsze, zarówno na desktop jak i na telefonach.

Wyszukiwarka przeszukuje artykuły, aktualności, bukmacherów, strony informacyjne i mecze. Aby nie zaśmiecać wyników archiwalnymi meczami, w wyszukiwarka wyświetla jedynie przyszłe mecze. Forum ma dedykowaną wyszukiwarkę. Być może w przyszłości połączymy oba mechanizmy w jeden.

Po wpisaniu do pola wyszukiwarki co najmniej 2-óch znaków pojawi się 20 najbardziej trafnych wyników wyszukiwania. Natomiast po kliknięciu na lupkę zostaną wyświetlone wszystkie znalezione wyniki.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/liga-typerow/wyszukiwarka-menu-drobne-zmiany-n844

Oceń ten tekst

Podobne artykuły