Wyszukiwarka w menu i drobne zmiany

Ocena 4,5/5 | 4 głosy

Wprowadziliśmy dzisiaj drobne usprawnienia w menu serwisu.

  • Została usunięty dział "Start", znajdujące się tam linki do artykułów o pokerze i kasynie oraz kalkulatorów zostały przeniesione do działu Poradnik typer > Poker i kasyno i Poradnik typer > Narzędzia bukmacherskie.
  • Dział "Typerzy" został przeniesiony do "Typy".

Dzięki tym zmianom zwolniło się miejsce na wyszukiwarkę. Z uwagi, że na serwisie staramy się zamieszczać coraz więcej przydatnych treści z tematyki bukmacherki, sportu i legalnych bukmacherów to wyszukiwarka zasługuje na dobrą widoczność. Wcześniejsza lupka "pływająca" przy prawej krawędzi strony nie była zbytnio intuicyjna w obsłudze. Teraz wyszukiwanie powinno stać się prostsze, zarówno na desktop jak i na telefonach.

Wyszukiwarka przeszukuje artykuły, aktualności, bukmacherów, strony informacyjne i mecze. Aby nie zaśmiecać wyników archiwalnymi meczami, w wyszukiwarka wyświetla jedynie przyszłe mecze. Forum ma dedykowaną wyszukiwarkę. Być może w przyszłości połączymy oba mechanizmy w jeden.

Po wpisaniu do pola wyszukiwarki co najmniej 2-óch znaków pojawi się 20 najbardziej trafnych wyników wyszukiwania. Natomiast po kliknięciu na lupkę zostaną wyświetlone wszystkie znalezione wyniki.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , Portal Bukmacherski Spryciarz.
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Skomentuj aktualność Wyszukiwarka w menu i drobne zmiany

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 4,5/5 | 4 głosy
Powiększ pole
Fortuna baner
Fortuna baner