Doskonała oferta na Euro 2021 od Fortuny

Ocena 3.00/2 głosy
Doskonała oferta na Euro 2021 od Fortuny

Nieco ponad miesiąc dzieli nas od startu piłkarskiej imprezy roku, czyli Euro 2021. Oferta od legalnych bukmacherów już teraz pęka w szwach, a nie mamy wątpliwości, że z każdym tygodniem zakładów będzie coraz więcej i więcej.

Jedną z najlepszych ofert zakładów na Euro 2021 przygotował dla swoich klientów legalny bukmacher Fortuna, który poza tradycyjnymi kursami na poszczególne mecze proponuje także sporo ciekawych zakładów specjalnych.

Najlepsi legalni bukmacherzy szykują się na Euro 2021

11 czerwca meczem Turków z Włochami zainaugurowane zostanie Euro 2021, czyli turniej o prymat na Starym Kontynencie. Do mistrzostw przygotowują się nie tylko piłkarze i trenerzy, ale również topowi legalni bukmacherzy w Polsce.

Swoją ofertę zakładów na Euro 2021 zaprezentowali praktycznie wszyscy operatorzy w naszym kraju. Już teraz mecze mistrzostw można typować na stronach bukmacherów forBET, Superbet, Betfan, Etoto, czy chociażby STS, natomiast naszym zdaniem daleko w tyle pozostawiła konkurentów Fortuna.

Ten legalny bukmacher nie po raz pierwszy udowodnił, że wie jak dostarczyć swoim klientom produkt z górnej półki. Pomimo, że do mistrzostw pozostało jeszcze nieco czasu to już teraz oferta Fortuny pęka w szwach i prezentuje się naprawdę znakomicie.

Nie masz konta w Fortunie? Wykorzystaj nasz kod promocyjny o treści SPRYCIARZ i załóż nowe konto gracza, a otrzymasz powiększony pakiet bonusów na start. Powitalny bonus Fortuna to m.in. podwojenie pierwszego depozytu aż do 2000 zł, zakład bez ryzyka 210 zł, a także freebet bonus 20 zł bez konieczności wpłacania depozytu.

Z takim pakietem powitalnym od Fortuny nie musicie obawiać się wpadki na początku przygody z tym bukmacherem i z pewnością nikomu nie zabraknie środków na obstawianie całych mistrzostw, od meczu otwarcia aż po finał na Wembley!

Turniej niepodobny do żadnego z dotychczasowych

Pierwszy turniej o Mistrzostwo Europy rozegrano w 1960 roku, zaś zbliżające się mistrzostwa będą szesnastym turniejem tego typu. Poprzednie Euro rozegrano we Francji w 2016 roku, zaś tytułu będą bronili Portugalczycy.

Zbliżające się Euro 2021 w niczym nie będzie przypominało tych rozegranych w przeszłości. Przede wszystkim zostanie rozegrane z rocznym poślizgiem, co już w samo w sobie stanowi sytuację bez precedensu. Po drugie, nie będzie jednego gospodarza mistrzostw, lecz mecze będą porozrzucane po całym kontynencie, co w dobie pandemii wydaje się pomysłem co najmniej kontrowersyjnym.

Po trzecie, zupełnie inna będzie oprawa meczów. Z pewnością nie będziemy świadkami stadionów wypełnionych do ostatniego miejsca, zaś najbardziej optymistyczny scenariusz mówi o trybunach zapełnionych w 25%. W końcu Euro 2021 będzie pierwszymi Mistrzostwami Europy w historii, w trakcie których sędziowie będą mogli korzystać z technologii VAR. Z punktu widzenia typerów powinna to być dobra informacja, gdyż możemy być spokojni, że naszego kuponu nie zepsuje niesłusznie podyktowany rzut karny lub bramka ze spalonego.  

Znakomita oferta na Euro 2021 od Fortuny

Bukmacher Fortuna tradycyjnie już stanął na wysokości zadania i zaproponował swoim klientom znakomitą ofertę zakładów. Pomimo, że od meczu otwarcia dzieli nas jeszcze trochę czasu, to oferta zakładów na Euro 2021 od Fortuny już teraz wygląda bardzo dobrze.

Fortuna zaproponowała rzecz jasna mnóstwo kursów i rynków zakładów na poszczególne mecze, ale również sporo zakładów specjalnych. Można zatem obstawić zwycięzców poszczególnych grup, triumfatorów całego turnieju oraz zakłady dotyczące poszczególnych graczy.

Jedno jest pewne - klienci Fortuny, którzy w trakcie rejestracji nowego konta gracza u tego bukmachera wykorzystają nasz kod promocyjny o treści SPRYCIARZ nie będą narzekali ani na brak darmowych środków w budżecie, ani na kiepską ofertę zakładów w trakcie Euro 2021.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/pilka-nozna/euro-2021/doskonala-oferta-na-euro-2021-od-fortuny-n1069

Oceń ten tekst

Podobne artykuły