Wytypuj skład Polaków na Słowację w STS

Ocena 5.00/1 głos
Wytypuj skład Polaków na Słowację w STS

Już w najbliższy poniedziałek 14 czerwca zagramy swój pierwszy mecz na Euro 2021, zaś naszym przeciwnikiem będzie Słowacja. Dzięki bukmacherowi STS możesz wcielić się w rolę Paulo Sousy i obstawić skład Biało-Czerwonych na to spotkanie.

Startuje Euro 2021 - obstawiaj w STS

Nieco ponad 24 godziny dzieli nas od startu piłkarskiej imprezy roku, czyli Euro 2021. Doskonale widać to na stronach legalnych bukmacherów w Polsce, których oferta zakładów na to wydarzenie po prostu pęka w szwach i każdy typer powinien bez problemu odnaleźć coś dla siebie.

Jak zwykle na wysokości zadania stanęli analitycy bukmachera STS, który nie tylko proponuje doskonałą ofertę zakładów zarówno na premierowy występ Polaków, ale również na wszystkie spotkania fazy grupowej w trakcie Euro 2021 i mnóstwo ciekawych zakładów specjalnych dotyczących samego turnieju.

Kto zagra ze Słowacją? Sprawdź kursy od STS!

Jeden z nich dotyczy składu, jaki na premierowy mecz Biało-Czerwonych przeciwko Słowacji pośle w bój opiekun Polaków, czyli Paulo Sousa. O ile bowiem pozycja kilku graczy jest niepodważalna i w takich zakładach nie znajdziecie większego value i solidnego kursu, o tyle na kilku pozycjach nasz selekcjoner ma spory ból głowy, a co za tym idzie można trafić na bardzo wartościowy typ gwarantujący sporą wygraną w przypadku powodzenia.

Które opcje wpadły nam w oko? Musimy przyznać, że dostrzegliśmy kilka perełek, natomiast od razu zaznaczamy, że typowanie składu Polaków to jednak wróżenie z fusów i należy potraktować je mocno rozrywkowo.

  • Piątkowski zagra po kursie 4.00 - młody obrońca zadebiutował u Paulo Sousy i zbierał na ogół bardzo pochlebne opinie. Nie widzimy powodu, dla którego miałby nie wyjść w pierwszym składzie w poniedziałek.
  • Helik zagra po kursie 7.50 - kolejne odkrycie portugalskiego selekcjonera. Co prawda naszym zdaniem Helik jest nieco dalej wyjściowej 11-stki od Piątkowskiego, jednak na korzyść tego typu przemawia bardzo wysoki, według nas zbyt wysoki kurs od bukmachera STS.
  • Jóźwiak nie zagra po kursie 2.00 - dostrzegamy tutaj spore value. Kompletnie tego nie rozumiemy, natomiast Sousa ewidentnie dostrzega w Jóźwiaku tylko wartościowego dublera i naszym zdaniem nie zmieni swojego zdania do poniedziałku.
  • Świerczok nie zagra po kursie 1.75 - wielki wygrany meczu z Rosją kompletnie zawiódł w kolejnym spotkaniu z Islandczykami i naszym zdaniem pogrzebał tym samym swoje szanse na występ w wyjściowym składzie przeciwko Słowakom. Przemawia za tym kilka kwestii. Po pierwsze wcale nie mamy przekonania, że Robert Lewandowski będzie miał jakiegoś partnera w ataku, zaś po drugie nie zdziwimy się, jeśli pierwszym wyborem Sousy okaże się Świderski.

Nie masz konta w STS? Atrakcyjny pakiet na start czeka na Ciebie!

Mamy dwie informacje dla graczy, którzy do tej pory nie zdążyli zarejestrować nowego konta w STS. Zła jest taka, że ominie Was mnóstwo ciekawych rynków zakładów na Euro 2021 i atrakcyjny bonus na start, zaś dobra jest taka, że macie jeszcze sporo czasu żeby dołączyć do grona klientów tego legalnego bukmachera.

Tym bardziej, że każdy nowy gracz, który wykorzysta nasz kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w momencie rejestracji otrzyma na starcie aż trzy bonusy powitalne:

  • STS bonus 100% od pierwszego depozytu 1200 zł
  • Zakład bez ryzyka 230 zł
  • Freebet bonus 29 zł

Więcej informacji o pakiecie na start oraz pozostałych promocjach okolicznościowych znajduje się na oficjalnej stronie legalnego bukmachera STS.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/pilka-nozna/euro-2021/wytypuj-sklad-polakow-na-slowacje-w-sts-n1098

Oceń ten tekst

Podobne artykuły