Konkurs na Euro 2016 w Fortunie

Ocena 5.00/2 głosy

Bukmacher bukmacher oferuje swoim graczom zabawę w typowanie Euro 2016. Patrząc na prawdopodobieństwo wygranie nagrody głównej jest mało możliwe, ale zawsze można się zabawić nic nie tracąc.

Aby wziąć udział w konkursie nie trzeba nic obstawiać, nie trzeba wpłacać pieniędzy, wystarczy mieć otwarte konto w bukmacher.

Typuj wyniki Euro 2016 u bukmachera bukmacher i walcz o 2 000 000 PLN i sportowy samochód.

Do wygrania jest również 33 iPadów i 3 333 333 darmowych spinów do kasyna bukmacher.

Najlepsze bonusy na Euro 2016

Najbardziej opłacalnym bonusem od depozytu na Euro 2016 jest bonus w Totolotek – leglany bukmacher daje 100% zaraz po depozycie a całkowity obrót wynosi jedynie 6-krotność depozytu. Największy bonus kwotowo uzyskać można u innego bukmachera, który daje aż 350 PLN.

Logo Totolotek

Bonus 500 PLN

obstaw w Totolotek
 

Najbardziej atrakcyjny cashback na Euro 2016 oferuje bukmacher i bukmacher gdyż zwracają 100% kwoty zakładu i nie wymagają żadnego obrotu przed wypłatą. Są to obecnie najbezpieczniejsze bonusy bukmacherskie na rynku.

Jeżeli chcesz obstawić jeden zakład bez ryzyka np.: zwycięstwo Polski w pierwszym meczu fazy pucharowej Euro 2016 Szwajcaria - Polska to oferta bukmacher i bukmacher jest do tego najlepsza.

Logo bukmacher

Cashback 100 PLN

Nagrody w konkursie bukmacher to:

 • 10 darmowych spinów - za wytypowanie zwycięscy turnieju
 • 25 darmowych spinów - za dokładny wynik meczu finałowego
 • 100 darmowych spinów - za wytypowanie zwycięzców grup
 • iPad mini 4 - za wytypowanie medalistów
 • samochód lub 1 300 000 PLN - za wytypowanie całej drabinki turniejowej

Nie masz jeszcze konta w bukmacher? Świetnie się składa! bukmacher na mistrzostwa Euro 2016 przygotował ofertę dla nowych graczy - zakład bez ryzyka 150 PLN. W przypadku porażki w Twoim pierwszym zakładzie bukmacher zwróci Ci postawione pieniądze aż do kwoty 150 PLN.

Przejdź do bukmacher

Zasady i warunki konkursu

Nagroda główna – sportowe auto lub udział w banku 1.300.000 PLN

 1. Aby wygrać nagrodę główną sportowe auto lub 1.300.000 gracz musi poprawnie przewidzieć i potwierdzić w naszym Typerze wszystkie wyniki EURO 2016 rozgrywane we Francji:
  1. Dokładne klasyfikacje każdej z grup (grupa A, B, C, D, E, F). Zespoły z pierwszych dwóch miejsc z kazdej grup są automatycznie rozstawiane w fazie pucharowej zgodnie z drabinką turniejową. Zespoły z trzecich miejsc umieszczane są w grupie “zespołów z trzecich miejsc”.
  2. W grupie “zespołów z trzecich miejsc” gracz musi poprawnie wskazać cztery zespoły które awansują do fazy pucharowej.
  3. W fazie pucharowej gracz musi poprawnie wskazać zwycięzców w każdym meczu (zwycięzcy w 1/8 finału awansują do ćwierćfinałów, zwycięzcy 1/4 finału awansują do półfinałów, a zwycięzcy półfinałów do finału).
  4. W finale gracz musi poprawnie wskazać zwycięzcę turnieju i dokładny wynik meczu finałowego po 90 minutach gry.
 2. Nagroda zostanie wygrana jedynie w przypadku jeśli wszystkie kwalifikujące wydarzenia zostały poprawnie wytypowane w jednym typowaniu.
 3. Zwycięzca może wybrać pomiędzy wybranym przez siebie sportowym autem do 1.300.000 PLN lub nagrodę gotówkową o wartości 1.300.000 PLN.
  1. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie w ciągu 24 godzin od zakończenia turnieju.
  2. Jeśli zwycięzca wybierze sportowe auto wszystkie szczegóły zostaną uzgodnione telefonicznie po zakończeniu turnieju.
  3. Jeśli zwycięzca wybierze 1.300.000 PLN w gotówce, pieniądze te zostaną zaksięgowane na jego aktywnym koncie bukmacher w ciągu 48 godzin od zakończenia turnieju (nie będzie wymogów obrotu).
  4. W przypadku dwóch lub więcej zwycięzców, wszyscy zwycięzcy podzielą się nagrodą 1.300.000 PLN – nagroda zostanie podzielona pomiędzy nimi w równych częściach (nie będzie przyznanego sportowego auta)
  5. Wszyscy zwycięzcy nagrody głównej zostaną wykluczeni z nagród dodatkowych.

Szukasz konkursu typowania meczy Euro 2016? Sprawdź serwis euro-typer.pl gdzie można typowa dokładne wyniki meczy Mistrzostw Europy. Możesz dołączyć do konkursu Typer Euro 2016 z pulą nagród 800 PLN lub stworzyć swój własny konkurs typerski i zaprosić do niego swoich znajomych. System automatycznie rozliczy typy, obliczy punkty i wyliczy ranking uczestników.

Nagroda dodatkowa I – 33x Apple iPad Mini 4 lub udział w banku 200.000 PLN

 1. Aby wygrać nagrodę dodatkową Apple iPad Mini 4 gracz musi poprawnie wytypować i potwierdzić w naszym Typerze rozstrzygnięcia poniższych wydarzeń EURO 2016 rozgrywanych we Francji:
  1. Złotego medalistę turnieju.
  2. Srebrnego medalistę turnieju.
  3. Brązowych medalistów turnieju.
 2. Nagroda zostanie wygrana jedynie w przypadku jeśli wszystkie kwalifikujące wydarzenia zostały poprawnie wytypowane w jednym typowaniu
  1. Ze zwycięzcami skontaktujemy się poprzez inbox na ich kontach bukmacher w ciągu 24 godzin od zakończenia turnieju.
  2. Na żądanie Apple iPad Mini 4 może zostać wymieniony na gotówkę 1600 PLN księgowaną na aktywnym koncie bukmacher. Środki zostana zaksięgowane w ciągu 24 godzin od takiego żądania. Takie żądanie może zostać zgłoszone tylko w ciągu 48 godzin od zakończenia turnieju.
  3. W przypadku 34 lub więcej zwycięzców, wszyscy zwycięzcy podzielą się pulą 200.000 PLN – nagroda zostanie podzielona pomiędzy nimi w równych częściach (nie zostaną przyznane iPady Apple Mini 4). Środki zostaną zaksięgowane na aktywnych kontach zwycięzców bukmacher w ciągu 24 godzin od zakończenia turnieju
   1. W przypadku 100 lub więcej zwycięzców, nagrody zostaną zaksięgowane na kontach jako środki bonusowe które przed wypłatą trzeba będzie obrócić jeden raz w całości po kursie 1,50 lub wyższym. Jakiekolwiek niewykorzystane w ciągu 30 dni środki bonusowe zostaną z kont graczy usunięte.
  4. Wszyscy zwycięzcy nagrody dodatkowej I zostaną wykluczeni z nagród dodatkowych II, III oraz IV.

Nagroda dodatkowa II – 100 darmowych spinów

 1. Aby wygrać nagrodę dodatkową II 100 darmowych spinów, gracz musi wytypować poprawnie i potwierdzić w naszym Typerze rozstrzygnięcia poniższych wydarzeń EURO 2016 rozgrywanego we Francji:
  1. Zwycięzcę grupy A
  2. Zwycięzcę grupy B.
  3. Zwycięzcę grupy C.
  4. Zwycięzcę grupy D.
  5. Zwycięzcę grupy E.
  6. Zwycięzcę grupy F.
 2. Nagroda zostanie wygrana tylko jeśli wszystkie kwalifikujące wydarzenia zostaną wytypowane poprawnie w jednym typowaniu.
  1. Wszystkie darmowe spiny zostaną zaksięgowane zwycięzcom w ciągu 24 godzin od zakończenia turnieju i będą ważne przez 7 dni. Ze zwycięzcami skontaktujemy się poprzez inbox na ich kontach bukmacher jak tylko zaksięgowane zostaną darmowe spiny.
  2. Darmowe spiny będą ważne tylko w grze REEL STEAL. Po aktywowaniu będą tylko widoczne we wspomnianej grze w tej promocji. Pełna kwota wygranych z darmowych spinów musi zostać przed wypłatą obrócona raz w grze REEL STEAL. Jeśli wymagania obrotu nie zostaną spełnione we wspomnianym okresie wtedy wszystkie darmowe spiny włącznie z wygranymi z nich pochodzącymi zostaną usunięte.
  3. Wszyscy zwycięzcy nagrody dodatkowej II zostaną wykluczeni z nagród dodatkowych III oraz IV.

Nagroda dodatkowa III – 25 darmowych spinów

 1. Aby wygrać nagrodę dodatkową III 25 darmowych spinów, gracz musi wytypować poprawnie i potwierdzić w naszym Typerze rozstrzygnięcie poniższego wydarzenia EURO 2016 rozgrywanego we Francji:
  1. Dokładny wynik meczu finałowego po 90 minutach gry wliczając w to czas doliczony (bez potencjalnej dogrywki).
 2. Wszystkie darmowe spiny zostaną zaksięgowane zwycięzcom w ciągu 24 godzin od zakończenia turnieju i będą ważne przez 7 dni. Ze zwycięzcami skontaktujemy się poprzez inbox na ich kontach bukmacher jak tylko zaksięgowane zostaną darmowe spiny.
  1. Darmowe spiny będą ważne tylko w grze REEL STEAL. Po aktywowaniu będą tylko widoczne we wspomnianej grze w tej promocji. Pełna kwota wygranych z darmowych spinów musi zostać przed wypłatą obrócona raz w grze REEL STEAL. Jeśli wymagania obrotu nie zostaną spełnione we wspomnianym okresie wtedy wszystkie darmowe spiny włącznie z wygranymi z nich pochodzącymi zostaną usunięte.
 3. Wszyscy zwycięzcy nagrody dodatkowej III zostaną wykluczeni z nagród dodatkowych IV.

Nagroda dodatkowa IV – 10 darmowych spinów

 1. Aby wygrać nagrodę dodatkową IV 10 darmowych spinów, gracz musi wytypować poprawnie i potwierdzić w naszym Typerze rozstrzygnięcie poniższego wydarzenia EURO 2016 rozgrywanego we Francji:
  1. Zwycięzcę turnieju (mistrza EURO 2016)
 2. Wszystkie darmowe spiny zostaną zaksięgowane zwycięzcom w ciągu 24 godzin od zakończenia turnieju i będą ważne przez 7 dni. Ze zwycięzcami skontaktujemy się poprzez inbox na ich kontach bukmacher jak tylko zaksięgowane zostaną darmowe spiny.
  1. Darmowe spiny będą ważne tylko w grze REEL STEAL. Po aktywowaniu będą tylko widoczne we wspomnianej grze w tej promocji. Pełna kwota wygranych z darmowych spinów musi zostać przed wypłatą obrócona raz w grze REEL STEAL. Jeśli wymagania obrotu nie zostaną spełnione we wspomnianym okresie wtedy wszystkie darmowe spiny włącznie z wygranymi z nich pochodzącymi zostaną usunięte.

Zasady Ogólne

 1. Gracz może wygrać tylko jedna nagrodę w jednym czasie. Tylko najbardziej udane typowanie zostanie uwzględnione.
 2. Gracz może potwierdzić tylko jedno typowanie dziennie do 23:59 CEST 9. czerwca 2016
 3. Typowania nie mogą zostać zmienione po potwierdzeniu.
 4. Każde typowanie musi zostać potwierdzone wniesieniem zakładu na sport (bez sportów wirtualnych). Zakład musi zostać wniesiony tego samego dnia kiedy zostało potwierdzone typowanie. W przeciwnym wypadku typowanie nie będzie ważne i nie będzie wliczane do tej promocji.
  1. Tylko zakłady za prawdziwe pieniądze wliczają się do tej promocji. Darmowe zakłady nie wliczają się do tej promocji.
  2. Czy typowanie jest ważne czy nie można sprawdzić następnego dnia rano w historii typowania.
 5. Dla celów tej promocji dzień definiowany jest jako okres czasu od 1:00 CEST do 00:59 CEST.
 6. Tylko zarejestrowani gracze bukmacher mogą wziąć udział w tej promocji.
 7. bukmacher zastrzega sobie prawo do wycofania tej promocji w dowolnym momencie i bez powiadomienia.
 8. Decyzja bukmacher we wszelkich kwestiach związanych z tą promocją jest wiążąca i ostateczna.
Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/pilka-nozna/konkurs-na-euro-2016-w-fortunie-n355

Oceń ten tekst

Podobne artykuły