Kto zostanie nowym prezesem PZPN? Sprawdź kursy od Betfan.

Ocena 5.00/1 głos
Kto zostanie nowym prezesem PZPN? Sprawdź kursy od Betfan.

W tym roku wygasa kadencja obecnego prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniewa Bońka. Kto na tym prestiżowym stanowisku zastąpi byłego gwiazdora Juventusu i Romy? Swoich faworytów zaprezentowali właśnie analitycy legalnego bukmachera Betfan.

Mija czas Bońka w PZPN

Wszystko co dobre szybko się kończy? Można tak powiedzieć w kontekście prezesury Zbigniewa Bońka w Polskim Związku Piłki Nożnej, chociaż ustępujący prezes miał równie dużo zwolenników, co oponentów.

Fakty są jednak takie, że za jego kadencji pojechaliśmy na trzy wielkie turnieje, zaś w naszym kraju dwukrotnie zorganizowano finały Ligi Europy, a także Mistrzostwa Europy do lat 21 oraz Mistrzostwa Świata do lat 20. Czy następca Bońka będzie z równą łatwością potrafił się poruszać po europejskich salonach, gdzie zapadają kluczowe decyzje?

Przekonamy się niebawem! Najpierw musimy jednak poznać nazwisko następcy Bońka na fotelu prezesa PZPN. Specjalny rynek zakładów na to wydarzenie przygotował dla swoich klientów legalny bukmacher Betfan, którego specjalnością jest nie tylko bogata oferta zakładów sportowych, ale również znakomite, zdecydowanie najlepsze na rynku zakłady specjalne. Kto według analityków Betfan zasiądzie w fotelu prezesa PZPN? Przekonajmy się!

Kto za Bońka? Sprawdź kursy od Betfan!

Wszystko stanie się jasne tuż po zakończeniu Euro 2021, a mianowicie 18 sierpnia, kiedy to z całej Polski zjadą przedstawiciele klubów i poszczególnych regionów. Jak zawsze najgoręcej będzie w kuluarach, gdzie kandydaci będą starali się przeciągnąć niezdecydowanych delegatów na swoją stronę.

Jeszcze do niedawna wydawało się, że niemal murowanym kandydatem na fotel prezesa PZPN jest obecny współpracownik Bońka, a mianowicie Marek Koźmiński. Nie brakuje głosów, że związek potrzebuje stabilizacji i kontynuowania kursu obranego przez Bońka, co były Reprezentant Polski bez wątpienia gwarantuje.

W ostatnich dniach niczym grom z jasnego nieba gruchnęła jednak wiadomość, że do wyścigu o fotel prezesa PZPN włączy się również Ryszard Kulesza, do niedawna sternik Jagiellonii Białystok, który ma spore poparcie na krajowym podwórku, wśród klubów Ekstraklasy i 1. Ligi. Czy na ostatniej prostej Kulesza zdoła zdystansować Koźmińskiego?

Patrząc na kursy zaproponowane przez analityków bukmachera Betfan wiele na to wskazuje. Oddsmakerzy ustalający kursy dla tego legalnego serwisu płacą za triumf “króla disco polo” po kursie 1.95, natomiast obstawiając scenariusz, że to Koźmiński obejmie schedę po Bońku można pomnożyć swój depozyt po kursie 2.20.

Patrząc na kursy od Betfan raczej nie należy spodziewać się trzęsienia ziemi i tego, że niczym królik z kapelusza tuż przed samymi wyborami wyskoczy trzeci kandydat. Czy tak rzeczywiście będzie? Czy analitycy bukmachera Betfan będą mieli rację? Przekonamy się pod koniec wakacji.

Nie masz konta w Betfan? Atrakcyjne bonusy na start czekają na Ciebie!

A co z graczami, którzy do tej pory nie zdążyli zarejestrować nowego konta gracza w Betfan? Czy inni legalni bukmacherzy w Polsce również proponują taki rynek zakładów? Nic nam na ten temat nie wiadomo, natomiast do wyborów szefa PZPN pozostało jeszcze dość czasu, aby spokojnie zarejestrować nowe konto gracza w Betfan i obstawić triumf swojego kandydata.

Warto się zastanowić nad takim krokiem tym bardziej, jeśli zerkniemy, na jakie niespodzianki mogą liczyć nowi klienci Betfan. Każdy z graczy bowiem, który w trakcie rejestracji nowego konta wykorzysta nasz specjalny kod promocyjny o treści SPRYCIARZ otrzyma dwa bonusy na start:

  • Cashback bonus Betfan 600 zł za pierwszy przegrany kupon na stronie tego bukmachera
  • Bonus 100% od drugiego depozytu aż do 1000 zł

Łączna kwota darmowych środków bonusowych dla nowych klientów Betfan, którzy wpiszą nasz kod o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego to zatem aż 1600 zł. Więcej informacji o tym i pozostałych bonusach znajduje się na oficjalnej stronie legalnego bukmachera Betfan.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/pilka-nozna/kto-zostanie-nowym-prezesem-pzpn-sprawdz-kursy-od-betfan-n1094

Oceń ten tekst

Podobne artykuły