Finał Ligi Europy

Ocena 5.00/1 głos

W finale Ligi Europejskiej zagrają dwie drużyny hiszpańskie, co może być pocieszeniem dla kibiców po wymarzonym starciu FC Barcelona – Real Madryt w LM.

Tym razem, zagrają „tylko” Atletico Madryt (2.40) i Athletic Bilbao (2.85). Po typach widać, że iskry będą leciały do samego końca. Oba zespoły w lidze hiszpańskiej długo szły bark w bark, przed ostatnią kolejką Atletico jest na piątym, a Athletic – dziewiątym miejscu, choć dzielą je jedynie cztery punkty. Uwaga: tę kolejkę można w niedzielę 13 maja obejrzeć.

W LE obie ekipy też grały dobrze, choć to ekipa z Bilbao ma spektakularny sukces na koncie – wyrzuciła za burtę sam Manchester United, którego kibice na Old Trafford zostali wręcz zakrzyczani. Czy trzeba lepszej rekomendacji? Może i trzeba, skoro według wskazań bukmacherów Totolotka więcej szans w finale upatrują dla piłkarzy z Madrytu.

Ich typy: Atletico wygra w czasie regulaminowym (2.40), Atletico wygra w dogrywce (11.00), Atletico wygra po rzutach karnych (11.00), Athletic wygra w czasie regulaminowym (2.85), Athletic wygra w dogrywce (11.50), Athletic wygra po rzutach karnych (11.50). Jak będzie – okaże się w środę 9 maja w Bukareszcie.
 

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/pilka-nozna/liga-europy/final-ligi-europy-n49

Oceń ten tekst

Podobne artykuły