Finał Ligi Europy

Ocena 0/5 | 0 głosów

W finale Ligi Europejskiej zagrają dwie drużyny hiszpańskie, co może być pocieszeniem dla kibiców po wymarzonym starciu FC Barcelona – Real Madryt w LM.

Tym razem, zagrają „tylko” Atletico Madryt (2.40) i Athletic Bilbao (2.85). Po typach widać, że iskry będą leciały do samego końca. Oba zespoły w lidze hiszpańskiej długo szły bark w bark, przed ostatnią kolejką Atletico jest na piątym, a Athletic – dziewiątym miejscu, choć dzielą je jedynie cztery punkty. Uwaga: tę kolejkę można w niedzielę 13 maja obejrzeć.

W LE obie ekipy też grały dobrze, choć to ekipa z Bilbao ma spektakularny sukces na koncie – wyrzuciła za burtę sam Manchester United, którego kibice na Old Trafford zostali wręcz zakrzyczani. Czy trzeba lepszej rekomendacji? Może i trzeba, skoro według wskazań bukmacherów Totolotka więcej szans w finale upatrują dla piłkarzy z Madrytu.

Ich typy: Atletico wygra w czasie regulaminowym (2.40), Atletico wygra w dogrywce (11.00), Atletico wygra po rzutach karnych (11.00), Athletic wygra w czasie regulaminowym (2.85), Athletic wygra w dogrywce (11.50), Athletic wygra po rzutach karnych (11.50). Jak będzie – okaże się w środę 9 maja w Bukareszcie.
 

Typuj Ligę Europy w Lidze Typerów i walcz o gwarantowane 100 EUR!

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , Portal Bukmacherski Spryciarz.
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Skomentuj aktualność Finał Ligi Europy

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 0/5 | 0 głosów
Powiększ pole
Fortuna baner
Fortuna baner