Ograj Szczęsnego i walcz o 5000 zł w

Ocena 5.00/1 głos

Myślisz, że potrafisz Ograć Szczęsnego? Śledzisz Ligę Mistrzów, znasz się na piłce, ale czy uda Ci się strzelić gola Szczęsnemu?

Sprawdź to - wytypuj wyniki półfinałów Ligi Mistrzów w konkursie bukmacher i powalcz o 5000 zł w gotówce, bonusy i nagrody dodatkowe.


Jak wziąć udział w konkursie?

 1. Wpłać i obróć 20 zł
 2. Wytypuj wyniki meczów na stronie konkursowej
 3. Wygraj 5000 zł, bonusy i nagrody dodatkowe*
 4. Każde kolejne zdeponowane i obrócone 20 zł daje Ci dodatkową szansę na typowanie!

Regulamin konkursu:

 1.  Przystąpienie do konkursu jest dobrowolne i oznacza, że zgadzasz się z poniższym Regulaminem.
 2.  W konkursie mogą wziąć udział tylko osoby, które są zarejestrowane i przestrzegają Warunków korzystania z tego serwisu.
 3.  W konkursie mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie.
 4.  Konkurs zaczyna się 15.04.2016r. o 12:01, a kończy w momencie rozpoczęcia pierwszego z możliwych do wytypowania meczów z rundy rewanżowej, tzn 03.05.2016r. o 20:45.
 5. Każde 20 zł (lub równowartość w innej walucie) zdeponowane i obrócone w serwisie bukmacher podczas trwania konkursu daje jedną możliwość wytypowania wyników meczów konkursowych.
 6. Do konkursu można przystąpić nieograniczoną liczbę razy. Każdy kolejny typ będzie przyjęty po zdeponowaniu i obróceniu kolejnych 20 zł w serwisie bukmacher.
 7. Typy oddane przed rozpoczęciem pierwszego meczu pierwszej tury:
  • Osoba, która prawidłowo wytypuje wynik 3 konkursowych meczów przed rozpoczęciem pierwszego meczu pierwszej tury, otrzyma nagrodę główną w wysokości 5000 zł. W przypadku, gdy więcej osób prawidłowo wytypuje wynik 3 meczów, wygrywa osoba, która najbliżej trafi z odpowiedzią na dodatkowe pytanie konkursowe, a każda kolejna -  nagrody rzeczowe w postaci kubków oraz koszulek z podpisem Macieja Szczęsnego oraz bonus w wysokości 50 zł zgodnie z regulaminem dostępnym na stronie bukmacher.
  • Każdy gracz, który prawidłowo wytypuje wynik 2 z 4 meczów konkursowych otrzyma bonus w wysokości 20 zł zgodnie z regulaminem dostępnym na stronie bukmacher. Gracze, którzy prawidłowo wytypują tylko jeden z meczów otrzymają nagrody dodatkowe w postaci kubków oraz koszulek z podpisem Macieja Szczęsnego – do wyczerpania zapasów.
 8. Typy oddane po rozpoczęciu pierwszego meczu pierwszej tury:
  • Typy oddane po rozpoczęciu pierwszego z meczów konkursowych będą kwalifikowały się do współzawodnictwa o połowę nagrody głównej (2500 zł). Kwota ta zostanie wypłacona graczowi, który trafi wyniki obu meczów rundy rewanżowej pod warunkiem, że żadnen z graczy nie zakwalifikuje się do odebrania jej pełnej puli, zgodnie z pkt. 7a. W przypadku, gdy więcej osób prawidłowo wytypuje wynik obu meczów rewanżowych, połowę nagrody głównej wygrywa osoba, która najbliżej trafi z odpowiedzią na dodatkowe pytanie konkursowe, a każda kolejna -  nagrody rzeczowe w postaci kubków oraz koszulek z podpisem Macieja Szczęsnego oraz bonus w wysokości 50 zł zgodnie z regulaminem dostępnym na stronie bukmacher.
  • Gracze, którzy prawidłowo wytypują tylko jeden z meczów otrzymają nagrody dodatkowe w postaci kubków oraz koszulek z podpisem Macieja Szczęsnego – do wyczerpania zapasów.
 9. Zgłoszenie typu jest przyjęte w momencie spełnienia wszystkich warunków konkursu. Typy oddane przed spełnieniem pozostałych warunków tzn. depozytu min. 20 zł do bukmacher i  jednokrotnego jego obrócenia będą przyjęte dopiero w momencie ich wypełnienia tzn. z datą i godziną postawienia ostatniego zakładu, po którym depozyt zostanie obrócony.
 10. Zwycięzca zostanie mailowo poinformowany o wygranej.
 11. Akceptując nagrodę zwycięzca zgadza się na nieodpłatne używanie jego imienia, inicjału nazwiska oraz miasta i kraju zamieszkania przez bukmacher do celów marketingowych.
 12. Po zaakceptowaniu nagrody głównej kwota 5000 zł zostanie dopisana na zwycięskie konto gracza i będzie możliwa do wypłacenia bez żadnych wymogów obrotowych. W przypadku, gdy żaden z graczy nie zakwalifikuje się do odebrania jej pełnej puli zgodnie z pkt. 7a, kwota równa połowie nagrody głównej (2500 zł) zostanie dopisana na konto gracza, który zakwalifikuje się do odebrania połowy nagrody, zgodnie z punktem 8a.
 13. Bonusy w wysokości odpowiednio 50 zł lub 20 zł będą dopisywane do kont graczy w ciągu 72 godzin od zakończenia ostatniego z możliwych do wytypowania meczów.
 14. Przed wypłatą kwotę bonusu należy w ciągu 30 dni od jego otrzymania obrócić 10x po kursie 1.50 lub wyższym, stawiając min. 10 kuponów. Zakłady akumulowane zawierające kursy składowe niższe niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu. Zakłady kasynowe nie będą wliczane do wymaganego obrotu.
 15. Gracze, którzy będą kwalifikowali się do otrzymania nagród rzeczowych otrzymają wiadomość od organizatorów konkursu z prośbą o potwierdzenie adresu wysyłki. Jeśli adres nie zostanie potwierdzony w ciągu 7 dni od otrzymania wiadomości - nagroda przepada.
 16. bukmacher zastrzega sobie prawo do odmówienia przyznania bonusu/nagrody rzeczowej, jak również do weryfikacji użytkownika, jeśli uzna to za niezbędne.
 17. Nagrody i bonusy dostępne są wyłącznie dla 1 raz dla każdego użytkownika / adresu /  członka rodziny / domostwa /  IP.
 18. W przypadku, gdy konto gracza podczas trwania promocji zostanie zamknięte przez gracza, na jego prośbę lub z powodu naruszenia Warunków korzystania z serwisu bukmacher, jego nagrody lub/i bonusy przepadają.
 19. bukmacher zastrzega sobie prawo do zmiany warunków lub przerwania promocji w dowolnym momencie według własnego uznania, bez wcześniejszego powiadomienia lub, w przypadku, gdy istnieje podejrzenie nadużycia promocji, do zablokowania konta gracza (i zamrożenia środków finansowych) ze skutkiem natychmiastowym.
 20. Oprócz powyższych zasad, nadal obowiązują Ogólne Warunki oraz Regulamin korzystania z serwisu bukmacher.
 21. Promocja dostępna jest wyłącznie dla obywateli Polski.
Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/pilka-nozna/liga-mistrzow/ograj-szczesnego-i-walcz-o-5000-zl-w-n357

Oceń ten tekst

Podobne artykuły