PSG v Man City - zakład na żywo

Ocena 5.00/1 głos
PSG v Man City - zakład na żywo

W środę 6. kwietnia, PSG zmierzy się z Man City w Lidze Mistrzów i aby zwiększyć emocje bukmacher oferuje fantastyczny zakład na żywo.

Postaw zakład przedmeczowy na mecz PSG v Man City, a otrzymasz zakład bez ryzyka na żywo z taką samą stawką na ten wielki mecz.

Aby zakwalifikować się do otrzymania zakładu bez ryzyka na żywo, po prostu postaw zakład przed rozpoczęciem meczu, a następnie kiedy mecz już się rozpocznie, postaw kolejny zakład na dowolny z rynków na żywo. Jeżeli Twój PIERWSZY zakład na żywo przegra, to bukmacher zwróci Ci tą stawkę, aż do wartości Twojego największego zakładu przedmeczowego (maksimum zwrotu 40 PLN*).

Jeżeli na tym samym kuponie zostanie umieszczona więcej niż jedna selekcja na żywo, to zakład bez ryzyka będzie miał zastosowanie dla pierwszego zakładu na kuponie. Wszystkie zakłady muszą zostać postawione i zapłacone w zwykły sposób. Jakiekolwiek zakłady, które zostały częściowo lub w całości zamknięte za pomocą opcji Zamknij zakład nie liczą się do tej oferty.

Jak zawsze, bukmacher oferuje mnóstwo rynków do wyboru, w tym ponad 70 rynków na żywo będzie dostępnych w trakcie meczu, takich jak: następny gol, gole w meczu, rzuty rożne w meczu, wynik do przerwy, wynik końcowy i wiele innych.

Z bogatym zestawem rynków przedmeczowych i na żywo, oraz z fantastycznym zakładem na żywo, otrzymasz wspaniałą ofertę na zakłady na piłkę nożną.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/pilka-nozna/liga-mistrzow/psg-v-man-city-zaklad-na-zywo-n354

Oceń ten tekst

Podobne artykuły