Jak Lewy pobije rekord Mullera? Obstawiaj w Fortunie!

Ocena 4.50/2 głosy
Jak Lewy pobije rekord Mullera? Obstawiaj w Fortunie!

Robert Lewandowski jest o krok od pobicia liczącego pół wieku rekordu Gerda Mullera. Polak potrzebuje jednego gola w meczu ostatniej kolejki przeciwko Augsburgowi, a ciekawy rynek zakładów na to wydarzenie zaproponował swoim klientom bukmacher Fortuna.


Lewy o krok od rekordu Mullera

W sezonie 1971/1972 niemieckiej Bundesligi Gerd Muller trafił do siatki 40 razy i aż do tego sezonu było to wydarzenie bez precedensu w historii niemieckiej piłki. Dopiero po 50 latach ten rekord postanowił pobić Robert Lewandowski, który w przedostatniej serii gier wyrównał rekord Mullera, zaś teraz ma 90 minut meczu z Augsburgiem, aby przejść do historii i samodzielnie przewodzić w tej klasyfikacji.

Praktycznie mogło być już po sprawie w ubiegły weekend, kiedy to nasz snajper spudłował z… 20 cm w meczu we Freiburgu.

Pozostaje jedynie mieć nadzieję, że ta sytuacja nie zaważy na rekordzie i Lewandowski stanie na wysokości zadania w meczu ostatniej serii gier z Augsburgiem. Wątpliwości co do tego nie mają oddsmakerzy bukmachera Fortuna, którzy zaprezentowali właśnie graczom nowy rynek zakładów dotyczący rekordu Lewego.

Obstawiaj w Fortunie rekord Lewego

Znakomity rynek zakładów dotyczących rekordu Lewandowskiego otrzymali właśnie do ręki klienci legalnego bukmachera Fortuna. Analitycy Fortuny wyceniają pobicie rekordu Gerda Mullera po kursie 1.22, zaś obstawiając opcję NIE można pomnożyć swoją stawkę po kursie 3.85.

Mało tego! Klienci bukmachera Fortuna mogą obstawić nie tylko to, czy Lewy w ogóle pobije rekord Mullera, ale też w jaki sposób to uczyni.

Przykładowo - strzał głową został wyceniony na 3.50, bramka z rzutu karnego warta jest 4.00, zaś gdyby Lewy posłał precyzyjnego loba z własnej połowy to gracz pomnoży swoją stawkę po kursie… 500.00!!!

Nie trafisz zakładu na Lewego? Fortuna zwróci Ci stawkę!

Smaczku tej rywalizacji dodaje fakt, że naprzeciwko Lewandowskiego stanie Rafał Gikiewicz, dla którego również nie będzie to mecz o pietruszkę, gdyż Polak ma olbrzymią szansę, aby znaleźć się w pierwszej 10 najlepszych graczy całej Bundesligi pod względem not Kickera. Aby tak się jednak stało Gikiewicz potrzebuje dobrego występu na Allianz Arena, a to nigdy nie jest łatwo.

Kolejna dobra wiadomość dla graczy, którzy tyle co dołączyli do grona klientów legalnego bukmachera Fortuna jest taka, że obstawiając rekord Lewego nie muszą bać się wpadki na kuponie.

Jeśli będzie to bowiem ich pierwszy kupon w Fortunie, wówczas bukmacher zwróci im całość stawki zainwestowanej w zakład, zaś maksymalny cashback bonus Fortuna to aż 210 zł. Na taką promocję na start mogą liczyć gracze, którzy w trakcie rejestracji nowego konta wykorzystają nasz specjalny kod promocyjny SPRYCIARZ.

Więcej informacji o rynku zakładów specjalnych dotyczących rekordu Lewego oraz promocji dla nowych graczy znajduje się na stronie legalnego bukmachera Fortuna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/pilka-nozna/niemcy/bundesliga/jak-lewy-pobije-rekord-mullera-obstawiaj-w-fortunie-n1081

Oceń ten tekst

Podobne artykuły