Zakład bez ryzyka 100 PLN na mecz Polska - Islandia w

Ocena 5.00/1 głos

Dzisiaj, piątek 13-tego nie musi być pechowy!

Szczególnie jak swój mecz rozgrywa reprezentacja Polski!  Tego dnia zobaczymy tez takie hity jak Hiszpania-Anglia, Francja-Niemcy czy Belgia-Włochy!

Wnieś zakład za min. 50 złotych o kursie min. 2.0 na dowolne mecze piłki nożnej rozgrywane dokładnie w piątek 13. listopada, a jeśli Polska nie wygra z Islandią to bukmacher zwróci Ci stawkę pierwszego przegranego zakładu, który spełni wymogi tej promocji do 100 złotych!

Jak wykorzystać bonus?

 1. Zarejestruj się w promocji, klikając przycisk na tej stronie.
 2. Wnieś dowolny zakład przedmeczowy, pojedynczy lub akumulator na mecze rozgrywane w piatek, 13. listopada (minimalna stawka: 50 zł, minimalny kurs: 2,00).
 3. Jeżeli Twój pierwszy postawiony zakład okaże się przegrany, a Polska reprezentacja NIE WYGRA z Islandią, bukmacher zwróci Ci stawkę tego zakładu do 100 złotych!

Przejdź do bukmacher

Zwrot nastąpi na konto gracza w ciągu 72 godzin od meczu. Przed wypłatą zwrócona kwota musi zostać obrócona 6-krotnie w jednym lub większej ilości zakładów na różne zdarzenia, z minimalnie trzema potencjalnymi wynikami oraz o kursie minimalnym 2,00.

bukmacher bonus

Regulamin

 1. Poniższy regulamin obowiązuje w połączeniu z Regulaminem Ogólnym. 
 2. Promocja przeznaczona jest dla graczy posiadających konto w bukmacher. Każdy gracz musi zarejestrować swoje konto na stronie głównej promocji. 
 3. Aby wziać udział w tej promocji, każdy gracz musi się w niej zarejestrować. Rejestracji można dokonać tylko jeden raz. Zakłady będą zaliczane do tej promocji tylko po rejestracji gracza (pod warunkiem, że wszystkie inne warunki regulaminu również zostaną spełnione). Jeżeli gracz postawi zakład przed rejestracją, to taki zakład nie będzie brał udziału w tej promocji. 
 4. Promocją objęte są zakłady (single i wielokrotne) postawione na mecze piłki nożnej rozgrywane dokładnie 13. listopada 2015 roku za przynajmniej 50 złotych o kursie minimalnym 2,0 lub wyższym. 
 5. W Promocji będą liczone tylko zakłady kwalifikujące się. Zakłady anulowane i systemowe nie będą zaliczane do tej promocji. 
 6. Wszyscy gracze, którzy zarejestrują się w promocji i wniosą zakłady zgodne z powyższymi kryteriami, otrzymają zwrot za pierwszy przegrany kwalifikujący zakład w wysokości maksymalnie do 100 złotych pod warunkiem, że Polska NIE WYGRA z Islandią. 
 7. Maksymalny zwrot dla jednego gracza może wynieść 100 zł. 
 8. Każdy gracz może otrzymać tylko jeden bonus. 
 9. Bonusy zostaną dodane do kont graczy w ciągu 72 godzin od rozliczenia zakładu. 
 10. Zwrot oferowany w tej promocji nie może być wykorzystywany w połączeniu z inną ofertą. 
 11. Wykorzystanie freebeta określone jest zasadami Warunków Ogólnych bukmacher. Aby wypłacić freebet, musi on zostać obrócony 6-krotnie w jednym lub większej ilości zakładów na różne zdarzenia, z minimalnie trzema potencjalnymi wynikami oraz o kursie minimalnym 2,00. Wszystkie freebety ważne są przez 30 dni od dnia przyznania. Jakikolwiek niewykorzystany bonus, zostanie po tym czasie usunięty z konta użytkownika. Jeżeli bonus zostanie postawiony w więcej niż jednym zakładzie, każdy taki zakład musi byś postawiony na różnych wydarzeniach (różne rodzaje zakładów postawione na jedno wydarzenie lub jeden rodzaj zakładu postawiony na różne wydarzenia). 
 12. Obrót bonusu będzie liczony od momentu przyznania go na konto gracza. 
 13. Jeżeli bonus nie zostanie obrócony w ciągu 180 dni, pozostała kwota bonusu i wszelkie wygrane z niego pochodzące, zostaną anulowane i usunięte z konta gracza. 
 14. bukmacher nie jest w żaden sposób powiązany komercyjnie z klubami lub rozgrywkami, których mecze są objęte promocją. 
Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/pilka-nozna/zaklad-bez-ryzyka-100-pln-na-mecz-polska-islandia-w-n295

Oceń ten tekst

Podobne artykuły