Skrill podnosi opłatę za wypłaty z bankomatu

Ocena 4.33/3 głosy
Skrill podnosi opłatę za wypłaty z bankomatu

W dniu dzisiejszym lider wśród portfeli internetowych Skrill poinformował o znaczącej  podwyżce opłat za wypłaty z bankomatu poprzez kartę Skrill Prepaid MasterCard.

Dotychczasowa stała od wysokości kwoty opłata wynosząca PLN 7.70 (EUR 1.80) została zastąpiona wartością procentową 1,75% od wyciąganych pieniędzy. Przy maksymalnej obecnie wypłacie w kwocie 1050 PLN opłata pobierana przez Skrill wyniesie aż 18,375 PLN czyli prawie 3 razy więcej niż dotychczas.

Co ciekawe, zmiana została wprowadzona 17 marca 2016, a informacja o tej zmianie została wstecznie wysłana tego samego dnia wieczorem! W tej chwili cennik dostępny na stronie Skrill prezentuje starą opłatę.

Jak widać, nie dość, że banki w ostatnim czasie podnoszą różne opłaty to niestety również korzystanie ze Skrill będzie droższe. Ciekawe czy opłata dotyczy tylko użytkowników z Polski czy jest to globalna podwyżka.

Oficjalny komunikat:

Mamy nadzieję, że jesteś zadowolony(-a) z karty przedpłaconej Skrill MasterCard.

Niedawno przeanalizowaliśmy naszą strukturę płatności i kontaktujemy się, aby poinformować o planowanych zmianach dotyczących opłaty za wypłatę gotówki.

Opłata za wypłate gotówki kartą przedpłaconą Skrill MasterCard zostanie zmieniona na 1,75%. Uwaga: opłata ta naliczana jest od wypłacanej kwoty, która może obejmować opłatę za korzystanie z bankomatu pobieraną przez operatora bankomatu.

Opłata ta dotyczy osób, które wypłacają gotówkę kartą przedpłaconą Skrill MasterCard. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony dotyczącej opłat na której można znaleźć szczegółowe informacje.

Zmiana ta zostanie wprowadzona 17 marca 2016 roku.

Użytkownicy, którzy nie akceptują tej zmiany, mogą bezpłatnie anulować kartę przed terminem wprowadzenia zmiany. Na naszej stronie dotyczącej opłat można znaleźć informacje o innych metodach wypłaty. W każdej chwili można zamknąć konto, kontaktując się z zespołem Obsługi Klienta.

Dziękujemy za korzystanie z serwisu Skrill.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/platnosci/skrill-podnosi-oplate-za-wyplaty-z-bankomatu-n347

Oceń ten tekst

Podobne artykuły

Neteller
Metody płatności

Neteller