Przelewy24

Ocena 4.23/30 głosów
Przelewy24

Przelewy24.pl to najpopularniejszy w Polsce operator płatności internetowych w sklepach online czy zakładach bukmacherskich. Depozyt poprzez Przelewy24 pozwala na zasilenie konta w kilka minut.

System płatności Przelewy24 powstał w 2004 roku i należy do poznańskiej spółki Dialcom24, która działa na rynku usług internetowych. Prostota w obsłudze, technologiczny postęp, a także dostępność 24 h na dobę przez 365 dni w roku sprawiły, że użytkownicy szybko polubili ten sposób transakcji.

  1. Jak korzystać z Przelewy24?
  2. Przelewy24 u bukmacherów
  3. Przelewy24 a bezpieczeństwo

Przelewy24 działają na zasadzie przedpłaty. Dzięki temu pieniądze z konta bankowego do bukmachera można przelać w kilka bądź kilkanaście minut. Co ważne, gracz nie ponosi kosztów transakcji, które spadają na klienta serwisu Przelewy24, czyli w tym przypadku firmę bukmacherską.

Metoda płatności przez Przelewy24 jest sposobem dokonywania szybkich wpłat do bukmachera dla graczy nieposiadających konta w Skrill lub ecoPayz. Aby korzystać z opcji płatniczych Przelewy24, należy posiadać konto bankowe. Obecnie serwis obsługuje aż 286 banków, a więc nie powinno być kłopotów ze znalezieniem odpowiedniej placówki.

Wpłacanie pieniędzy przez Przelewy24 nie wymaga rejestracji konta w serwisie.

Przelewy24 obsługują ponad 300 różnych możliwości płatniczych. Najliczniejszą grupą wśród dostępnych metod płatności są przelewy i przekazy bankowe. Poza bankami Przelewy24 obsługują także portfele internetowe (PayPal, Skrill, YetiPay, SkyCash), karty kredytowe (Visa Classic, Visa Electron, MasterCard, Diners Club, PBK, JCB, American Express), bezpieczny system płatności internetowych MasterPass, system płatności Google Pay, płatności SMS, BLIK i paysafecard.

Dla osób nieposiadających konta bankowego ani karty płatniczej dostępna jest opcja przedpłaty, którą można uregulować (opłacić) w tradycyjnym oddziale banku lub na poczcie.

Jak korzystać z Przelewy24?

Aby dokonywać płatności poprzez Przelewy24, nie jest wymagana rejestracja konta w serwisie. Transakcja odbywa się za pomocą specjalnej aplikacji, w której po podaniu przez nas danych osobowych, kwoty i wskazaniu odpowiedniego banku system przekierowuje nas do strony banku, by autoryzować przelew. Na podany adres e-mail wysyłane jest potwierdzenie transakcji, a pieniądze u określonego odbiorcy (np. bukmachera) powinny znaleźć się w ciągu najbliższych minut.

Użytkownik nie ponosi żadnych kosztów transakcji. Operator zarabia na tym, że pobiera niewielką prowizję od handlowca, u którego następuje zakup/wpłata (sklepu/bukmachera).

Przelewy24 u bukmacherów

Większość bukmacherów obecnych na rynku polskim umożliwia dokonywanie depozytów poprzez przelewy24.pl, np.: Betclic, Totolotek, Fortuna, TOTALbet czy LV BET. Po wejściu w życie nowelizacji ustawy hazardowej w 2017 roku płatności do zagranicznych bukmacherów przez polskich pośredników zostały wstrzymane, gdyż zakazuje tego ustawa. Obecnie wpłaty poprzez Przelewy24 można wykonywać do wybranych bukmacherów, działających zgodnie z polskim prawem.

Gdy wpłacamy pieniądze do bukmachera przez Przelewy24, to on ponosi koszty prowizji.

Należy pamiętać, że poprzez operatora Przelewy24 możliwe są jedynie wpłaty do bukmacherów. Jest to jednokierunkowa metoda transakcji. Wypłaty od bukmachera realizowane są bezpośrednio na konto bankowe gracza tradycyjnym przelewem bankowym.

Przelewy24 a bezpieczeństwo

Na stronie internetowej przelewy24.pl firma uwiarygadnia swoje usługi dzięki certyfikatom:

  • Payment Card Industry (PCI) Data Security Standard (DSS): dotyczy dwunastu najważniejszych kwestii, od zarządzania bezpieczeństwem, po kodeksy postępowania, procedury, architekturę sieci, tworzenie oprogramowania i inne środki ostrożności;
  • Thawte – certyfikat SSL: zapewnia ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną, umożliwia szyfrowanie dowolnej usługi świadczonej przez Internet. Dzięki temu zabezpieczeniu nie ma możliwości przechwycenia danych przekazywanych za pośrednictwem witryny internetowej;
  • McAfee Secure: certyfikat międzynarodowego lidera w dziedzinie bezpieczeństwa internetowego.

Przelewy24 obsługują płatności zarówno u bukmacherów, jak i w sklepach czy innych formach biznesu, korzystają z nich np.: Multikino, biuro podróży Itaka, operator kablowy Inea czy sklep Leroy Merlin. To potwierdza wiarygodność świadczenia usług.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/poradnik-typera/przelewy24-95

Oceń ten tekst

Podobne artykuły