NBA
25 grudnia 23:00
Boston Celtics Milwaukee Bucks
1.55 2.35
Obstawiaj zakłady u najlepszych polskich legalnych bukmacherów!
Logo forBET
4.5

Bonus 3150 zł

Kod BONUSOWY: SPRYCIARZ +150 zł
Otwórz konto w forBET
Logo Fortuna
5.0

Bonus 325 zł

Kod BONUSOWY: SPRYCIARZ
Otwórz konto w Fortuna
Logo Superbet
5.0

Bonus 3754 zł

Kod BONUSOWY: SPRYCIARZ
Otwórz konto w Superbet

Typy bukmacherskie z analizami

Boston Celtics  - Milwaukee Bucks
Typer:Expert
Typ:Boston Celtics wygra
Stawka:7/10
Logo forBET

forBET - po kursie 1.55

Zagraj teraz w forBET
Analiza meczu Boston Celtics - Milwaukee Bucks w NBA. Boston Celtics - Milwaukee Bucks
Typuję Boston Celtics wygra Typuję Boston Celtics wygra

Obstawiam zakład Boston Celtics wygra u bukmachera forBET.

Boston Celtics i Milwaukee Bucks zmierzą się ze sobą w meczu koszykówki NBA. Mecz odbędzie się 25 grudnia o godzinie 2:30 czasu wschodniego w Fiserv Forum w Milwaukee. Celtics w ostatnich sześciu meczach wygrywali i przegrywali naprzemiennie, zaś Bucks wygrali swoje ostatnie dwa spotkania. Boston wygrał i zaliczył zwycięstwo pokrywające spread w swoich pierwszych dwóch meczach z Milwaukee w tym sezonie. W obu meczach padł też prawidłowy wynik typów na liczbę punktów. Celtics wracają do domu po nieudanym wyjeździe na zachód, gdzie przegrali cztery z pięciu spotkań. Bucks grają w tym meczu po drugim dniu przerwy między meczami. Brown wraca do składu Celtics po kontuzji, ale Fernando i Richardson nie zagrają z powodu kontuzji i protokołów zdrowotnych. Smart jest w gronie prawdopodobnych graczy. Middleton i Antetokounmpo zagrają dla Bucks, ale Lopez i Matthews są wykluczeni z powodu kontuzji i protokołów zdrowotnych. Ojeleye również nie zagra z powodu kontuzji.

Wiadomo, że Jaylen Brown wraca do składu Celtics po kontuzji, a Khris Middleton i Giannis Antetokounmpo zagrają dla Bucks. To ważni zawodnicy obu drużyn.

Boston Celtics są dziesiątą drużyną na wschodzie, a Milwaukee Bucks drugą. Celtics przegrali swoje ostatnie trzy mecze, zaś Bucks wygrali swoje ostatnie dwa mecze i 12 z 14 ostatnich spotkań. Można jedynie wskazać fakty dotyczące obu drużyn i na tej podstawie próbować oszacować, która drużyna może być w lepszej formie. Wiadomo, że Boston Celtics mają alternujące wyniki w ostatnich sześciu meczach, zaś Milwaukee Bucks wygrali swoje ostatnie dwa spotkania. Celtics wygrali i zaliczyli zwycięstwo pokrywające spread w swoich pierwszych dwóch meczach z Bucks w tym sezonie. Mimo to trudno jednoznacznie wskazać faworyta tego meczu.

Idź do forBET Idź do forBET

Obstaw mecz Boston Celtics - Milwaukee Bucks w forBET teraz!