BetX Polska – nowy bukmacher podobija rynek niezwykle atrakcyjną ofertą!

Ocena 2,6/5 | 5 głosów

BetX Polska to legalnie działająca firma branży bukmacherskiej. Wieloletnie doświadczenie zbudowane przez spółkę „matkę” gwarantuje graczom atrakcyjną ofertę oraz najwyższej jakości obsługę. Przedmiotem działalności BetX jest świadczenie usług w zakresie realizacji zakładów wzajemnych poprzez najbardziej popularne medium – Internet.

Od 28 maja 2020 legalne zakłady można zawierać poprzez stronę internetową ebetx.pl oraz aplikację mobilną dostępną dla urządzeń z systemem iOS oraz Android.

Oferta BetX Polska oferuje swoim graczom propozycje przedmeczową na 150 000 wydarzeń miesięcznie. Oferta na żywo wynosi 20 000 wydarzeń miesięcznie. Można łączyć zakłady na żywo i przedmeczowe na kuponach.

BetX ustawicznie implementuje nowoczesne rozwiązania i technologie, dzięki czemu śmiało będzie konkurować na rynku polskim z największymi bukmacherami. BetX umożliwia zawieranie zakładów sportowych i nie tylko, wciąż wprowadza nowe dyscypliny i produkty do serwisu, aby wszyscy gracze mogli doświadczać samych pozytywnych emocji.

BetX stara się również w Ministerstwie Finansów o zezwolenie na organizację zakładów wzajemnych w punktach stacjonarnych, co umożliwi obstawianie zdarzeń w lokalach publicznych. Ponadto, BetX stawia na bezpieczeństwo: bezpieczeństwo zawierania zakładów, bezpieczeństwo przechowywania danych osobowych, informacji dotyczących płatności oraz udostępnionych BetX dokumentów. Na bieżąco monitoruje potencjalne zagrożenia i stara się przeciwdziałać wszelkim postępowaniom wzbudzającym podejrzenia.

Bukmacher eBetX

Firma pracuje również nad nową, atrakcyjną ofertą dedykowaną na rynek krajowy, dzięki której nasi gracze będą mogli doświadczać wielu emocji w zakładach live i sportach wirtualnych.

Oferta BetX Polska to także liczne bonusy:

  1. Bonus powitalny aż do 5000 zł – wystarczy otworzyć konto, wpłacić depozyt w kwocie 10 zł lub więcej, a BetX powiększy go aż do 5000 zł!
  2. Bezpieczny Zakład 200 zł – należy otworzyć konto, wpłacić depozyt, wówczas gracz otrzyma Bezpieczny Zakład do 200 zł! 
  3. Bumerang Bonus - Kupon akumulowany o kursach całkowitych 200 lub wyższych i tylko jedną przegraną selekcją. Brzmi znajomo? Jeśli postawisz na BetX, gracz wygrywa również w tym przypadku. Bonus Bumerang daje graczowi 10-krotność stawki, jeśli kupon ma tylko jedno zdarzenie przegrane, a całkowite szanse wynoszą 200 lub więcej.
  4. Darmowy Kupon 30 zł - brak ukrytych warunków, wystarczy założyć konto i spróbować obstawiać ofertę BetX.
  5. Bonus akumulowany - promocja Bonus Akumulowany jest jedną z najbardziej atrakcyjnych premii wśród graczy. Można uzyskać do 100% premii z
  6. Częściowa wypłata - ta funkcja zapewnia większą kontrolę nad zakładami i daje możliwość powrotu przed zakończeniem wydarzenia. Gdy ta funkcja jest dostępna, możesz wypłacić zakład w całości lub częściowo (maks. 3x), pozostawiając resztę stawki.

BetX Polska gwarantuje dobrą, bezpieczną rozrywkę i wspaniałe doznania sportowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego, polskiego bukmachera.

Przejdź do BetX

źródło: informacja prasowa

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , Portal Bukmacherski Spryciarz.
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Ta aktualność dotyczy bukmachera BetX, przeczytaj opinie o BetX lub przejdź na stronę BetX i obstawiaj zakłady.

Zarejestruj się w BetX

Skomentuj aktualność BetX Polska – nowy bukmacher podobija rynek niezwykle atrakcyjną ofertą!

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 2,6/5 | 5 głosów
Powiększ pole
Fortuna baner
Fortuna baner