200 zł bonusu od Fortuny na wygraną Realu Madryt w KMŚ - jak skorzystać?

Ocena 3.00/3 głosy

Masz ochotę na dodatkowe 200 zł na swoim koncie? 💰 Bukmacher Fortuna daje Ci świetną okazję, aby to zrobić! 💥 W tę środę zaczyna się mecz Realu Madryt z Al Ahly w Lidze Mistrzów i Fortuna daje 200 zł bonusu za wygraną Realu! 😍 Aby skorzystać z promocji, wystarczy zarejestrować się w Fortunie w dniach 06-08.02.2023, dokonać depozytu za min. 30 zł i zagrać pierwszy kupon SOLO za min. 4 zł na wygraną Realu. 🤞 Jeśli Twój kupon okaże się wygrany, otrzymasz dodatkowy bonus 200 zł w punktach lojalnościowych! 🙌 Nie czekaj i zarejestruj się już teraz! 🔥

Odbieram bonus! Idź do Fortuna

Zdobądź 200 zł bonusu na swoim koncie - Fortuna

200 zł bonusu od Fortuny na wygraną Realu Madryt w KMŚ - jak skorzystać?

200 zł bonusu za wygraną Realu w Lidze Mistrzów - Fortuna

Bukmacher Fortuna oferuje swoim nowym graczom interesującą promocję związaną z piłkarskim meczem pomiędzy Realem Madryt a Al Ahly. W przypadku, gdy Real wygra w regulaminowym czasie gry, gracze, którzy postawili 4 zł na to zdarzenie, otrzymają bonus w wysokości 200 zł. Aby skorzystać z tej oferty, należy zarejestrować się na stronie Fortuny w dniach 06-08.02.2023, dokonać pierwszego depozytu w wysokości co najmniej 30 zł i zagrać pierwszy kupon SOLO na wygraną Realu Madryt.

Jeśli kupon okaże się wygrany, gracz otrzyma dodatkowy bonus w postaci 200 zł. Środki bonusowe należy obrócić 1x przed wypłatą i będą wypłacane w punktach lojalnościowych. Promocja jest dostępna na stronie www, stronie mobilnej oraz aplikacji mobilnej Fortuny. Zarejestruj się i zgarnij swój bonus!

Pierwszy kupon w Fortunie = 200 zł bonusu na powrót Ligi Mistrzów

Aby skorzystać z tej promocji na zakłady bukmacherskie Fortuny i otrzymać 200 zł bonusu, musisz wykonać kilka kroków:

 1. W dniach 06-08.02.2023 do godziny 20:00 zarejestruj swoje konto w Fortunie i wyraź zgodę na komunikację od bukmachera.
 2. Wpłać pierwszy depozyt o minimalnej wartości 30 zł.
 3. Zagraj pierwszy kupon SOLO na zwycięstwo Realu Madryt w meczu z Al Ahly w regulaminowym czasie gry. Kupon powinien być z oferty przedmeczowej i zawierać typ za co najmniej 4 zł. (Uwaga: tylko pierwszy zakład jest brany pod uwagę)
 4. Jeśli Twój kupon okaże się wygrany, oprócz wygranej otrzymasz dodatkowo 200 zł bonusu w postaci punktów lojalnościowych.
 5. Środki bonusowe należy obrócić 1x, zanim będzie można je wypłacić, bez kursu minimalnego. Bonus jest wypłacany w punktach lojalnościowych.

Bonus zostanie wypłacony maksymalnie w ciągu 72 godzin od daty rozstrzygnięcia kuponu. Aby dowiedzieć się więcej o punktach lojalnościowych i jak je wykorzystać, sprawdź regulamin promocji na stronie bukmachera Fortuna. Zarejestruj się w Fortunie i zagraj już dziś!

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

FAQ 200 zł bonusu od Fortuny na wygraną Realu Madryt w KMŚ - jak skorzystać?

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Jakie są minimalne wymagania dotyczące depozytu i stawki kuponu?

  Minimalna kwota depozytu to 30 zł, a minimalna stawka kuponu to 4 zł.

 • Czy bonus 200 zł musi zostać obrócony przed wypłatą?

  Tak, środki bonusowe muszą zostać obrócone 1x przed wypłatą.

 • Jakie są warunki dotyczące wypłaty bonusu 200 zł?

  Bonus 200 zł jest wypłacany w punktach lojalnościowych i będzie dostępny do wypłaty maksymalnie 72 godziny od daty rozstrzygnięcia meczu.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/200-bonusu-fortuny-wygrana-realu-madryt-kms-skorzystac

Oceń ten tekst