200 zł za wygraną Jana Błachowicza na UFC 282

Ocena 5.00/1 głos

Bukmacher Fortuna przygotował promocję dla nowych klientów na walkę bokserską Jana Błachowicza na UFC 282.

Odbieram bonus! Idź do Fortuna

Wykorzystaj super bonus Fortuna!

200 zł za wygraną Jana Błachowicza na UFC 282

Jeśli postawisz na wygraną Jana Błachowicza przynajmniej 4 zł brutto, a Błachowicz wygra walkę mistrzowską, otrzymasz dodatkowy bonus w wysokości 200 zł. Aby skorzystać z promocji, w dniach 07-11.12.2022 należy zarejestrować konto w Fortunie, dokonać pierwszego depozytu w wysokości co najmniej 30 zł i zagrać pierwszy kupon SOLO na zwycięstwo Jana Błachowicza za co najmniej 4 zł brutto. Środki bonusowe będą wypłacane w punktach lojalnościowych i należy je obrócić 1x przed wypłatą.

Aby skorzystać z promocji na walkę Jana Błachowicza w Fortunie, należy:

  1. W dniach 07-11.12.2022 do momentu rozpoczęcia walki Jan Błachowicz vs. Magomed Ankalaev zarejestrować konto w Fortunie oraz udzielić zgody na komunikację.
  2. Dokonać pierwszego depozytu na min. 30 zł.
  3. Zagrać pierwszy kupon SOLO na wygraną Jana Błachowicza z oferty przedmeczowej (prematch) za co najmniej 4 zł brutto.
  4. Jeśli kupon okaże się wygrany, oprócz wygranej otrzymasz dodatkowo bonus o wartości 200 zł! Jeśli zagrasz za 4 zł, to możesz wyobrazić sobie to tak, jakbyś zagrał po kursie 50.0! (4zł*50.0 = 200 zł). Jeśli grasz za wyższą stawkę niż 4 zł, sprawa jest prosta — dodajemy 200 zł do każdego wygranego kuponu spełniającego warunki promocji!
  5. Środki bonusowe należy obrócić 1x przed wypłatą, bez kursu minimalnego (bonus wypłacany jest w punktach lojalnościowych).

Promocja obowiązuje tylko dla nowych klientów Fortuny i tylko na pierwszy kupon spełniający warunki promocji. Więcej szczegółów na temat promocji można znaleźć na stronie internetowej bukmachera.

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/200-zl-za-wygrana-jana-blachowicza-na-ufc-282

Oceń ten tekst