"Fortuna Za Gole” - piłkarze pomogą kolegom z boiska!

Ocena 5.00/6 głosów
Odbieram bonus! fortuna bukmacher

Fortuna to legalny bukmacher

Bukmacher Fortuna rusza z kolejną edycją akcji charytatywnej. Za każdą strzeloną bramkę w 21 i 22 kolejce Fortuna 1 Ligi sponsor tytutalrny rozgrywek przekaże pieniądze na leczenie i rehabilitację dla Łukasza Derbicha i Karola Hodowanego, u których choroba orz wypadek uniemożliwiły kontynuowanie kariery piłkarskiej.

Kibice już nie mogą doczekać się spotkań swoich ulubionych drużyn, które rozegrane zostaną w ramach pierwszych tegorocznych kolejek na zapleczu Ekstraklasy. Piłkarze solidnie przepracowali okres przygotowawczy, a teraz zyskali dodatkową motywację do gry. Swoimi golami mogą nie tylko ucieszyć fanów i zdobyć punkty dla drużyny, ale także pomóc niedawnym kolegom z boiska. Łukasz Derbich i Karol Hodowany są podopiecznymi Fundacji Doliczony Czas, której założycielem jest Rafał Kosiec, były piłkarz Polonii Warszawa. On również walczy o powrót do pełni zdrowia po ciężkim wypadku. Za każdego strzelonego gola 21 i 22 kolejce Fortuna 1 Ligi bukmacher przekaże 1000 zł na ich leczenie i rehabilitację.

Kiedy wyjście na boisko staje się marzeniem...

- Gdy dowiedzieliśmy się że u męża wykryto przewlekłą chorobę nerek, w jednej chwili runął nam świat. Szok i niedowierzanie. W grudniu mąż przeszedł szereg badań pod kątem przeszczepu. W lutym został wpisany na listę pacjentów oczekujących na przeszczep. Dziś przy życiu utrzymują go dializy. Teraz każdego dnia czekamy na telefon, gdzie w słuchawce usłyszymy żeby wsiadać w auto i jechać do danego szpitala bo jest nerka. Po operacji przeszczepionego organu potrzebna będzie długa i kosztowna rehabilitacja, by dojść do jak największej sprawności. Każda złotówka jest dla nas bardzo cenna. Głęboko wierzę, jestem pewna, że Łukasz wróci do sprawności, a dzięki takim akcjom ta pewność tylko wzrasta – powiedziała Ewelina Derbich, żona Łuksza, byłego zawodnika Sandecji Nowy Sącz, Cracovii Kraków czy Ruchu Chorzów.

Karol Hodowany mimo młodego wieku zdążył przedstawić się kibicom, jako dojrzały i bardzo wartościowy piłkarz Radomiaka Radom oraz Chrobrego Głogów. 3 grudnia 2019 roku uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu i cudem przeżył. Obrażenia były ogromne, a jeszcze w grudniu przeszedł aż 5 operacji. Obecnie Karol ma kości zespolone śrubami. Rehabilituje się na co dzień w Poznaniu oraz Głogowie. Badania wykazują, że niezbędne będą operacje kolana, stopy, a oprócz tego możliwa rekonstrukcja więzadła krzyżowego. Celem rehabilitacji jest przywrócenie Karolowi pełnej sprawności, a jeśli zdarzy się cud, to żeby kiedyś mógł wyjść na boisko i wznowić karierę piłkarską. – mówi Małgorzata Hodowana, mama Karola

Futbol to coś więcej, niż gole

- Jesteśmy dumni z tego, jak nasz sponsor tytularny angażuje się w środowisko Fortuna 1 Ligi, jednoczy piłkarzy oraz kibiców, a także wspiera byłych zawodników w walce z przeciwnościami losu. Liczę na to, że piłkarze podczas trwania akcji Fortuna Za Gole potwierdzą swoje strzeleckie umiejętności, dzięki czemu zebrana kwota będzie pokaźna - mówi Marcin Janicki, prezes Fortuna 1 Ligi.

- Kiedy dowiedzieliśmy się o problemach Łukasza oraz Karola postanowiliśmy, że to właśnie oni będą beneficjentami tegorocznej odsłony akcji Fortuna Za Gole. Widząc jak w poprzednim sezonie fani zespołów pierwszoligowych potrafili włączyć się w naszą akcję wspierania najbardziej potrzebujących, mam nadzieję, że również tym razem tłumnie przyjdą na mecze swoich drużyn, by obserwować emocjonujące piłkarskie widowiska, a piłkarze swoimi celnymi strzałami dołożą cegiełkę do pomocy przy leczeniu oraz rehabilitacji swoich kolegów z boiska – mówi Konrad Komarczuk, prezes Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie.
 

Warto przypomnieć, że Fortuna Za Gole organizowana była przez bukmachera kilkukrotnie. Wcześniej udało przekazać m.in. 50 000 zł na wsparcie dla Antosia Faberskiego, podopiecznego Fundacji Polsat.

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/akcja-charytatywna-fortuna-za-gole

Oceń ten tekst